Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Onet ma nowe logo.
+kubabub | 12.09.2011 @14:59:12


 

W sieci pojawiły się już pierwsze komentarze na temat nowego systemu identyfikacji wizualnej Onetu. Nowe logo jest lekkie i nowoczesne, usunięto także końcówkę "pl", więc teraz jest "Onet... i kropka". Logo jest także w nowym miejscu, w lewym górnym rogu strony głównej, która wygląda teraz bardziej czytelnie i przejrzyście.

 

 

Co sądzicie o takich zmianach?

Podoba Wam się nowe logo i wygląd strony głównej?










dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~c0d3r    30.10.2011 @18:50:41
jest dobrze
+tomekcichorek    15.09.2011 @13:47:25
bez rewelacji, ale jest lepiej.
~jaquar    15.09.2011 @10:47:12
już na forum rozmawialiśmy, opinie podzielone, wg mnie słabiutko
~LadyHawke    15.09.2011 @10:00:31
Kiepskie niestety.
~leviatan    14.09.2011 @15:50:43
wczesniejsze logo wg. mnie lepsze
^agnieszkaglaza    14.09.2011 @13:16:28
jeśli kogoś interesuje zawartość to nie będzie zwracał na to uwagi. pierwszy dzień a potem jak zwykle.. przyzwyczajenie. logo jest ok poza tymi kolorowymi rozpraszaczami.
_______
szamár.
~bazgrou    14.09.2011 @04:38:51
wszystko w ok wg mnie tylko te kolorowe monstrum..rozumiem, ze kropki i ze tu tez kropki, duuuuzooo kropek..tylko ze niestety ale wyglada jakby ( i zapewne tak bylo) ktos ustawil sobie w szopie badz illu opcje pedzla pt duzo kropek duzo kolorow i maznal od niechcenia i koniec. kropka
_______
kuń
^jesyk    14.09.2011 @01:29:16
może powinni zostawić tylko kropkę albo wrzucić ją w 'o' albo kurna cokolwiek
_______
-CO?
-NO.
~aneta77    13.09.2011 @23:32:19
Nie podoba mi się, baloniki tym bardziej nie.
~sotb    13.09.2011 @23:01:42
Stara strona wymagała odświeżenia, jakiejś nowości.
Nowe przyszło, ale czy lepsze?
Pozbawienie końcówki pl zmieniło całkowicie logo.
Podczas szybkiego przeglądania, wcześniej widzieliśmy "coś(onet)+pomarańczową kropkę+coś(pl)". Kropka była w centrum uwagi. Teraz spadła na drugi plan.

Strona mało czytelna. Nagłówki nie rzucają się w oczy i działy się mieszają. Przy szybkim przeglądzie ciężko szybko odróżnić np: technologie+motoryzacja.

Ta "kolorowa stonoga" po prawej obok loga. Jakaś mdła.

Gdzie jest stopka i na skróty?
...Znalazłem.
~masque    13.09.2011 @22:27:06
FASCYNUJĄCE TO
~Elva    13.09.2011 @22:24:36
Moim zdaniem stara wersja była znacznie bardziej przejrzysta, wszystko było na swoim miejscu i już. No i logo tak nie waliło po oczach, było skromniejsze, mniej krzykliwe, ale przy tym ładniejsze, a przynajmniej ja tak uważam.
~ewelinalebida    13.09.2011 @21:36:34
no, ładniej jest, ale mnie onet ogólnie zawsze odstraszał przepychem informacji i natłokiem liter.
~disign    13.09.2011 @21:25:27
Mi się nowy wygląd loga wo gule nie podoba , brzydkie jest według mnie.
_______
Zapraszam do odwiedzania mojej galerii i oceniania
~mijama    13.09.2011 @21:13:00
dla mnie te kropki zdecydowanie je wlasnie przeciazaja
_______
'oceniaaaaj mnieeeeeeeee niech jad strumieniami leje sieeeee'
+PawelLisiak    13.09.2011 @20:36:04
Polak kiedy głodny to narzeka a jak najedzony to leniwy.
ostatnio edytowane: 2011-09-13 20:36:20
_______
http://www.pawellisiak.com
~AFgHan    13.09.2011 @20:35:07
Chyba ktoś tu się bawił w paincie :D
_______
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombi" - Anonim (nie Gal)

Mile widziane odwiedziny na moim profilu.
~elle936    13.09.2011 @19:22:48
a no fakt, jak napisaliście newsa, to dopiero zauważyłam :D
~pancerny    13.09.2011 @18:42:20
co to jest, że teraz taka mania na te kolorowe kropeczki...
_______
"The best camera is the one that's with you"
tak mam fajny aparat... przepraszam... http://www.digart.pl/forum/temat/948533/31_przykazan_estetycznych_dla_fotoamatorow.html?p=1
~Conex    13.09.2011 @15:23:20
o kur*a. żałoba narodowa [*]

Macie na stanie grafika, czy taki kreatywny programista?

edit: O! Jest też osoba od animacji poklatkowej, do robienia banerów
ostatnio edytowane: 2011-09-13 15:30:02
_______
http://con3x.com con3x.com - portfolio graficzne
http://con3x.deviantart.com con3x.deviantart.com
+aleksandralubinska    13.09.2011 @14:05:28
Nie jest złe, ale nowe logo i cały wygląd portalu (mocne kolory, rażące bełty nafajdane to tu, to tam) średnio mi pasują do serwisu, jakkolwiek by na to nie patrzeć, informacyjnego. Miałam nadzieję, że Onet pójdzie bardziej w kierunku strony The Guardian, tymczasem kiedy patrzę na nowy layout, widzę momentalnie idealnych, uśmiechniętych ludzi z fot stockowych, a pogodny, męski głos zasuwa z offu tekstami typu: "U nas będziesz szczęśliwy, będziemy leżeć na trawie i urządzać pikniki". Nie wiem, czy o to miało chodzić.
ostatnio edytowane: 2011-09-13 14:11:45
_______
Gówno Sonata
+kubabub    13.09.2011 @11:05:27
Takie opinie krążą po sieci. Mnie osobiście się nowe logo nie podoba
+lysyszyn    13.09.2011 @06:52:10
" Nowe logo jest lekkie i nowoczesne" - kto wam to wmówił?
ostatnio edytowane: 2011-09-13 06:52:17
_______
PORTFOLIO: http://www.filip.lysyszyn.pl
Your Experience Designer
~janoszebambosze    12.09.2011 @23:47:24
No zmiana zdecydowanie na lepsze, ale nie koniecznie na dobre.
~nidacoma    12.09.2011 @23:08:30
a wiadomo kogo to?
_______
*ormo: Każdy jest modem własnego losu
!Vidi: "DA zszedł na psy" to określenie zawsze wprawia w merdanie mój mentalny ogonek.
1 2 Następna strona