Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Konkurs na najlepsze zdjęcie w stroju sportowym
'michalrebilas | 30.01.2013 @12:13:33

 

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który organizuje redakcja serwisu Onet.Zdrowie

Temat dedykowany jest dla wszystkich miłośników sportu, do osób, które lubią dobrze wyglądać i czuć się świetnie w swoim ciele i którym nieobca jest kwestia tego, jak dobrze prezentować się w stroju sportowym.

 

Zasady są proste:

wystarczy zalogować  się w systemie konkursowym

i przesłać jedno zdjęcie w stroju sportowym za pomocą udostępnionego na stronie konkursowej formularza.

 

Do wygrania jest aż 16 fantastycznych nagród! 

1 miejsce: konsola Xbox 360 4GB + Kinect + gra Nike+ Kinect Training

od 2 do 6 miejsca: gra Nike+ Kinect Training 

od 7 do 11 miejsca: gra YourShape

od 12 do 16 miejsca: gra ZUMBA

 

Strona konkursowa: http://zdrowie.onet.pl/nikeplus/konkurs/konkurs.html

 

Konkurs trwa do 17 lutego 2013 roku.








dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
^Necrotrup    17.02.2013 @19:44:33
Mi akurat regulamin działa, ale nadal nie wiem, co to znaczy "swoje zdjęcie".
_______
Uważam, że powinno się zabronić tworzenia nowego wątka na forum, żeby coś napisać.
~scottbikerfx    15.02.2013 @12:27:37
Taaak a strona z regulaminem nie działa, a w nim jest pewnie zapis o dobrowolnym przekazaniu praw autorskich do zdjęcia, możliwościach wykorzystywania zdjęć gdzie się da i jak tylko się da. Pozostałe zakładki również nie działają.
^Necrotrup    10.02.2013 @10:47:51
Swoje zdjęcie to przepraszam co znaczy? Zrobione przez się, czy na którym się jest, czy może autoportret?
_______
Uważam, że powinno się zabronić tworzenia nowego wątka na forum, żeby coś napisać.
~neuroleptyk    05.02.2013 @21:24:49
dobryizły, looooooooooooooooooooooooooooolzzz
*dobryizly    03.02.2013 @14:37:01
no juz jak tego nie wygram to nie wiem..

Edytko daj ludziom szanse i nie bierz udzialu:D
_______
moze mam jeszcze opowiedziec jakis dowcip?
~edytastala    31.01.2013 @23:59:52
Mathiej, można sprzedać
*Mathiej    31.01.2013 @10:08:59
A po co mi, gry na kinecta, skoro nie wygram kinecta?
_______
De profundis clamavi ad te, Domine
~neuroleptyk    30.01.2013 @21:06:16
olaboga, dobranoc