Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Karol Nienartowicz - niesamowita sesja ślubna
*Redakcja | 15.11.2016 @11:01:01

Nasz kolega z Załogi Karol Nienartowicz, którego zdjęcia można podziwiać nie tylko na naszym portalu zaskoczył wszystkich niesamotiwą, własną sesją ślubną. Wspólnie ze swoją małżonką Agnieszką Nienartowicz stworzyli sesję, o której rozpisują się światowe serwisy i czasopisma m.in. Daily Mail.

Agnieszce i Karolowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


http://karolnienartowicz.digart.pl/   www.facebook.com/KarolNienartowiczMountainPhotographer 








dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
+eleroo    24.11.2016 @05:41:54
Spoko focie. Gratuluję i foci i ślubu i powodzenia
~trolek    23.11.2016 @22:00:45
no prosze co sie dzieje za kulisami Gratki Nienar i dla małżonki również.
_______
"Stań się Słońcem , a wtedy wszyscy Cię zobaczą". trollek.plfoto.com
*buttman    23.11.2016 @15:33:30
na fotografii i ślubach się za bardzo nie znam, ale to co widzę po prostu mi się podoba. Poza tym od zawsze miałem słabość do sztafaży.


#spóźnioneMazelTov
_______
Im jestem starszy, tym byłem kiedyś lepszy...
~MatS1    22.11.2016 @17:47:13
WOW - jedyne co mi przychodzi do głowy : )

Czapki z głów
~myszdworcowa    22.11.2016 @16:38:34
Gratuluję ! Niezwykle fotografie , pełen zachwyt z mojej strony .
~u40    22.11.2016 @03:18:38
Brawo, wspaniale
_______
sztuka to wiara, a wiara to sztuka, ale jedno bez drugiego nic nie znaczy i do niczego nie prowadzi
!KarolNienartowicz    20.11.2016 @21:41:54
Dziękuję, jestem wzruszony.

Dzięki Wojtek. Nie jestem ekspertem od ślubów i nigdy nie będę. Chcieliśmy po prostu mieć fajną pamiątkę z tego niezwykłego miejsca, więc tym bardziej się cieszę, że wielu osobom zdjęcia się podobają!
Pozdrawiamy was bardzo serdecznie!
_______
Karol Nienartowicz Mountain Photographer
-> https://www.facebook.com/KarolNienartowiczMountainPhotographer
~kasbera    20.11.2016 @21:22:40
piękna sesja! Zazdroszczę!
~blackvelvet    20.11.2016 @14:34:59
No to jest iście niesamowite! Gratulacje i dużo szczęścia!
+honda80    19.11.2016 @18:06:16
Uwielbiam Twoje fotografie!
~bodzia55    18.11.2016 @10:09:02
Cudne Dużo szczęścia .
ostatnio edytowane: 2016-11-18 10:10:05
*dobryizly    17.11.2016 @17:09:41
jestem zachwycony !
_______
moze mam jeszcze opowiedziec jakis dowcip?
~SilviaAna    15.11.2016 @18:49:17
pięknie w Norwegii
*WojtekHnat    15.11.2016 @13:46:16
Brak słów, wiem jak fotografować ślubniaki, siedzę w tym od wielu lat ale żeby zrobić coś takiego nie wystarczy tylko doświadczenie, tu potrzebna jest ogromna miłość do żony i do gór. Karol, jesteś moim bohaterem. Zdjęcia są lekkie, piękne, oszałamiające mimo potężnego trudu jaki włozyliście w tą wyprawę. Doceniaja to wszędzie, wspaniałe!
_______
Idę...

Może kiedyś dojdę.

http://wojtekhnat.tumblr.com/
~efkax    15.11.2016 @12:51:01
Piękne!
Gratulacje!!!
_______
Zapraszam