Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Nils Jorgensen: 'Trzeba być cwanym'
*rob15 | 01.03.2017 @15:45:00

Fotografia uliczna jest dziedziną niezwykle fascynującą i interesującą, lecz niektórym brakuje śmiałości do fotografowania obcych - lub obawiają się posądzenia o naruszenie czyjejś prywatności. Czy Nils przejmuje się takimi rzeczami? "Moim sposobem na przezwyciężenie wszelkich obaw jest pełne angażowanie się w swoją pracę", wyjaśnia. "Jednocześnie staram się nie pozostawać obojętny. Od czasu do czasu ktoś prosi mnie o wyjaśnienia, wiele razy byłem też zatrzymywany i przeszukiwany przez policję. Przede wszystkim musisz więc znać swoje prawa. Gdy pewnego razu powiedziano mi, że nie mam prawa fotografować kogokolwiek bez jego zgody w miejscu publicznym, uprzejmie to zakwestionowałem. Ostatecznie mogłem spokojnie kontynuować swoją pracę".

więcej na:

http://digitalcamerapolska.pl/inspiracje/1526-nils-jorgensen-w-fotografii-ulicznej-trzeba-byc-cwanym

 

 

 

 

Sen o czerwieni, Londyn, fot. Nils JorgensenRozlane wino, Londyn, 2005, fot. Nils Jorgensenfot. Nils JorgensenOszustwo z kartą, Londyn, 2007, fot. Nils JorgensenGonitwa białego psa, Londyn, 2004, fot. Nils JorgensenDrzewo, Londyn, 2006, fot. Nils Jorgensen

Nils Jorgensen zdjęcie








dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
*rob15    03.03.2017 @20:59:45
ja dopiero niedawno go poznałam
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy


"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake



+Malrzaba    03.03.2017 @20:55:34
znam od dawna, podziwiam
~fia    02.03.2017 @22:35:21
Lubię

Podziwiam ..

i wiem jak Fotografia uliczna "kręci .
*rob15    02.03.2017 @21:04:48
życzyła bym wszystkim
tylko takich kadrów
na digu
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy


"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake



~szerokokatny93    02.03.2017 @20:59:36
co prawda wolę czarno-biały street ale ten kolor też jest świetny, esencja fotografii ulicznej czyli wyczucie chwili i szybkość działania
_______
Fotografuj tak, aby w twoich zdjęciach było widać pasję a nie jakość sprzętu.
~blackoleander    02.03.2017 @17:57:56
ma intuicję
*karpik94    02.03.2017 @16:42:59
eee ciekawe streetowe
_______
lubię białe ramki
http://www.karpik94.wordpress.com
^Halidar    02.03.2017 @14:34:32
kocur!
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
*rob15    02.03.2017 @13:32:46
dobre oko
i szybką rękę
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy


"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake



*Krix13    02.03.2017 @10:46:48
facet ma dobre oko.
^muzycznygumis    01.03.2017 @22:54:15
przedostatnie
*rob15    01.03.2017 @19:56:29
tak dla przeciwwagi 1
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy


"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake



+honda80    01.03.2017 @16:41:48
Ostatnie!
kategorie newsów
ostatnie newsy
Czy kolorystyka digart.pl ci odpowiada?

Nie, wolę serwisy o jaśniejszej tonacji
1562

Tak, lubię ciemną kolorystykę serwisu
1166