Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Adobe Photoshop Lightroom - czwarta beta
@Kaczo | 27.09.2006 @12:50:12

Zapewnia ona ujednolicenie zestawu funkcji programu w wersjach przeznaczonych na platformy Windows i Macintosh. Aplikacja została włączona do rodziny produktów Photoshop. Jak zwykle w kolejna aktualizacje wkład miało szerokie grono użytkowników, którzy recenzowali udostępnioną publicznie poprzednią wersję.

Ostateczna wersja oprogramowania Adobe Photoshop Lightroom ma trafić do sprzedaży z początkiem 2007r. Szczegóły dotyczące cen, wymagań systemowych i dostępności nie zostały jeszcze określone.

Więcej: http://labs.adobe.com/technologies/lightroom




dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~aquil    28.09.2006 @17:38:56
super news lol;P to co nowego w tej aktualizacji?!buahahahah
_______
Member of The Soapranos
~narciaz    27.09.2006 @23:58:32
zainstalowałem
jest świetny
szkoda, ze nie mam cyfrowego lustra w RAW i nie jest mi potrzebny
nie można powiedzieć, że jest zamiast photoshopa
photoshop teraz będzie już tylko narzędziem retuszerskim, a lightroom to powiększalnik pęłną gębą
photoshopa trzeba się poniekąd nauczyć, a tutaj wszystko co potrzebne jest na tacy i wszystkie filtry działają równolegle, czego nie da się osiągnąć w programie matce
pełna nazwa brzmi: ,,Adobe Photoshop Lightroom", więc śmiem sądzić, że będzie sprzedawany na tych samych zasadach co ImageReady
ostatnio edytowane: 2006-09-28 00:00:18
+mOsk    27.09.2006 @21:00:52
no programik niezły mam go od kilku dni i jak narazie sie podoba
+konradjakubowski    27.09.2006 @15:44:45
Uzywam, wyznaje, lightroom krolem!!
~neptoon    27.09.2006 @14:26:40
nie uwazam ze jak ktos smiga w PS to lightroom jest mu zbedny. Znakomite narzedzie chociazby do RAW i katalogowania zbiorow fotografii.
_______
http://www.kovalsky.pl kovalsky.pl - comming soon
~Yazhubal    27.09.2006 @14:02:38
Dłubałem owszem , ale jak ktoś śmiga dobrze w PS to Lightroom jest mu zbędnym. Bardzo dobry bajer z kadrowaniem według mocnych punktów podziału oraz porónywanie efektów wejściowych do aktulanych zmian.

Super dla kompletnie nie kminiących szopa!
^Ibrachim    27.09.2006 @13:55:58
Zainstalowałem, pobawiłem się trochę. Program intyucyjny, prosty w obsłudze, wręcz stworzony dla zwykłych ludzi, których nie stać na Photoshopa. Łatwo i przyjemnie.
~narciaz    27.09.2006 @13:10:21
coś nie chce mi się zainstalować :/
~neptoon    27.09.2006 @12:58:41
no ladniej wyglada :D
_______
http://www.kovalsky.pl kovalsky.pl - comming soon
kategorie newsów
ostatnie newsy
Czy kolorystyka digart.pl ci odpowiada?

Nie, wolę serwisy o jaśniejszej tonacji
1571

Tak, lubię ciemną kolorystykę serwisu
1201