Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

10 Mpix w telefonicznym aparacie
~michalpriv | 07.11.2006 @08:03:30

Telefon Samsung SCH-B600 został po raz pierwszy zaprezentowany na tegorocznych targach CeBIT. Widziany od frontu przypomina inne telefony typu "cegiełka". Sytuacja diametralnie zmienia się, gdy odwrócimy aparat - naszym oczom ukazuje się bowiem optyka wbudowanego w urządzenie aparatu fotograficznego, przypominająca klasyczne cyfrówki.
Model ten jest kontynuacją rodziny wielomegapikselowych telefonów, jakie Samsung wprowadził do swojej oferty w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Początkowo trafi na rynek południowokoreański, a jego cena będzie wynosić około $940.

źródło: http://www.fotografia.idg.pl




dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
-scarecrowd    02.02.2009 @13:54:44
szkoda że nie można tego kupić normalnie-
ciekawe ile by kosztowało..
~Manamana18    20.01.2009 @02:23:41
~Marciniospecial-->Zgadzam się w 100% :D
~SocziX    23.07.2008 @00:57:58
Cholera... ja też mam 10mpx w canonie, ale nie mogę z niego dzwonić :'(
~Marciniospecial    29.12.2007 @21:48:14
ale kwas , to czysta komercja . 10 megapikseli upakowane na malutkiej matrycy nie wrozy nic dobrego ;/ zreszta nie wspomne o optyce , te wszystkie parametry maja na celu pozyskac klientow i nic wiecej :/ a niestety wiekszosc moich znajomych w aparatach cyfrowych zwraca uwage na ilosc megapikseli...wiec aparat zrobi pewnie show , bleee
_______
jesli Skomentowalem Twoja Prace Pozytywnie , zamiast dziekowac mi, to podziekuj sobie samemu Bo to Twoja praca a nie moja !
To sie samo dotyczy negatywnych komentarzy
uznaje tylko szczere opinie i oceny ,jak maja byc inne to lepiej nie oceniaj
~marec    16.11.2007 @21:47:52
....ciekawe czy będzie dostępny statyw do tego zestawu
~Nood    19.04.2007 @01:00:22
mhm ... 10mpix ... chcialbym zobaczyc jakie ladne szumy robi ... bo matryca raczej za wielka tam nie siedzi ;]
_______
"Computer games don't affect children; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, swallowing magical pills and listening to repetitive electronic music."-- Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
~djpepe    17.02.2007 @18:38:17
jak dla mni to trochę bez sensu. wolałbym osobno dobry telefon i dobry aparatale każdy lubi coś innego.
_______
Oceniając pracę wytknij mi błędy - przyczynisz się do poprawy mojego poziomu...
^BlazewiczBlazej    08.11.2006 @16:39:37
Rzeczywiście poziom tych komentarzy jest bardzo wysoki.
~YabberWalkie    08.11.2006 @09:10:15
totalnie wyhardkorzone te dwa ostatnie komenty
~rsz    08.11.2006 @08:39:45
????????????????????????
_______
widzieć, to nie to samo co zobaczyć.
~deggial    08.11.2006 @07:33:14
ale lipa wowule wydziwjaja e to nie dlamnie
~worasty    08.11.2006 @00:09:27
czekamy teraz na 20Mpix w zegarku, a potem to juz poleci...
~sinclair    07.11.2006 @23:44:01
_______
fuck art,
let's kill.
~Kotletm    07.11.2006 @22:09:01
jestem ciekaw kiedy zrobią lustrzanki do telefonów :D
~sunlifter    07.11.2006 @21:18:33
A to jest takie specjalne coś, że jak telefon zaczyna wibrowac to to to to obiektywopodobne cosik sie wysuwa, a dalej to juz wiadomo co panie robią
_______
▄▄█▀▀ █▬█ █ ▀█▀
ﮗﮬﯓﭔﮔתּ ﮊﯽﱠﮩﭙאּ ﭣﭶﺬﻅ﴾ﺙ


Im
-norad2    07.11.2006 @20:50:42
a pozniej biegaja dziewczynki ;] i smiejac sie robią tysiące głupich zdjęć na minute..a ciebie szlag trafia... lol
~RadekPL    07.11.2006 @19:38:13
Hmm...dlaczego??? Równie dobrze mogę nazwać cyfrówki profanacją fotografii, tylko dlatego, że coś było wcześniej. Bez sensu.

Co do telefonu, to tak średnio mi się podoba, właściwie to jest brzydki :P

Wolę k800, chociaż ma tylko 3,2 mpx.

Mój k700 ma 0,32 i z niektórych fotek jestem zadowolony...dziwne, prawda?
^Sancty    07.11.2006 @19:27:45
lepszy od mojego nikona, przynajmniej w pixelach
_______
"I have been a witness, and these pictures are my
testimony. The events I have recorded should not be
forgotten and must not be repeated."

*James Nachtwey
^Ibrachim    07.11.2006 @19:18:24
Dodający newsa się nie postarał o zdjęcia całego telefonu. Tutaj z 3 stron:
http://www.fotopolis.pl/obrazki/samsung_sgh-b600.jpg

Ogólnie to świetna rzecz, 10 megapix piechotą nie chodzi, w telefony taki aparat to naprawdę niezła rzecz. Ciekawe ilu GB są karty z pamięcią
~cviq    07.11.2006 @18:42:42
systko ma swoje plusy i minusy
~YabberWalkie    07.11.2006 @18:29:42
...a nie wiem
ale na imprezy - idealne.

na cholerę mi komórka oddzielnie, aparat oddzielnie... kto tego upilnuje?
~orange    07.11.2006 @18:19:19
pomyslcie inaczej- NIE telefon z aparatem, tylko
APARAT z telefonem
^hipeace    07.11.2006 @17:48:38
ja sie zpaytam po co?
ktos bedzie robil odbitke wiecej a4 z telefonu ?
btw RAW ma
_______
~`//
~vamp    07.11.2006 @17:41:15
byłam w tym roku na CeBicie tego akurat nie widziałam
_______
i hope you find me tasty.
+Libra    07.11.2006 @16:53:14
chyba bedę musiała zamienić mojego 20D na komórkę 8=|
_______
Atelier POD ANIOŁAMI http://www.atelierpodaniolami.pl/
LIBRA NA FACEBOOKU: facebook.com/anna.jasko
LIBRA NA MAXMODELS: libra.maxmodels.pl
1 2 Następna strona