Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Nadchodzi Nikon D40
@Kaczo | 07.11.2006 @11:41:44




Aparat będzie posiadał:
- 6,1 megapikselową matrycę
- 2,5-calowy wyświetlacz LCD
- możliwość zarejestrowania do 2,5 klatki na sekundę
- ISO w przedziale 200-3200
- trzy punkty autofokusa
- trzy tryby pomiaru

Cena body będzie w granicach $499
Cena z obiektywem 18-55 około $599




dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~MercyfulMery    03.08.2009 @15:10:44
To są i tak amatorskie aparaty. Nikon d300 to już coś )
~Vandalimze    12.10.2008 @15:27:36
Chce cię aparat ci NIon
-cinek40    24.06.2007 @22:16:07
Sam jesteś hybryda
~XPiotrekX    09.11.2006 @20:52:56
Obydwa aparaty są hybrydami cyfrowymi nafaszerowanymi różnymi "bajerkami" dzięki którym mają dobrze się sprzedawać.

Jest nawet takie powiedzenie : Jak coś jest do wszystkiego to nadaje się od niczego.

Ale to było moje zdanie Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma modelami to wybrałbym FUJI FINE PIX S9500 ale na twoim miejscu kupiłbym nikona d50 lub d70
ostatnio edytowane: 2006-11-09 20:53:30
~Nalesnik    08.11.2006 @21:36:36
ostatnio edytowane: 2006-11-09 05:50:47
~boban1819    08.11.2006 @20:56:25
a mnie takie rozwiazanie cieszy. poniewaz teraz wiecej osob bedzie moglo kupic sobie prosta lustrzanke!!! SWIETNY POMYSŁ!!!!
nie kazdy jest profesjonalista!!! a od czegos trzeba zaczac!!!
_______
...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.
J. W. Goethe „Faust".
~narciaz    08.11.2006 @20:07:19
bo to nie ma być ,,lustrzanka"
to aparat z matrycą aps
szybkim wizjerem
taki R1 czy samsung 815 pro, większy canon S3 IS
~shaEm    08.11.2006 @19:50:35
mhm, mam d-80
_______
girls just wanna have fun!
~kornik    08.11.2006 @17:49:10
tanie i przyzwoite
^BlazewiczBlazej    08.11.2006 @16:37:27
Nie podoba mi się to, że coś co mimo wszystko bardzo przypomina D70s, nie jest nawet w połowie nim. Wprowadziliby lustrzankę jakąś nową jeśli chodzi o design.
~raviell    08.11.2006 @15:41:54
mnie to cieszy, w ramach konkurencji, ceny lustrzanek beda spadac, wiec bedzie coraz bardziej atrakcyjnie, patrzac z wizji uzytkownika.
~docencik    08.11.2006 @15:19:34
jak dla mnie super, nie każdy chce wydawać 2000zł na samo body, a podane funkcje są wg mnie wystarczające do amatorskiego fotografowania, bo np po co mi 11 pól autofocusa? albo 8klatek na sekunde? soryy, ale obejde sie bez tego. jak matryca ta sama co d50 a bedzie taniej to ja jestem za! a zawodowcy lub ci co chcą za nich uchodzić niech sobie kupią inny sprzęt, adresowany do nich np d200 albo nawet d2x.
~Nalesnik    08.11.2006 @15:16:20
Jaki w tej chwili jest najlepszy aparaty cyfrowy pod wzglendęm zdjęć i kwoty jaka należy na niego wydać ?
~piotrrodzoch    08.11.2006 @10:54:57
wyglada na to ze producenci juz poprostu robią kompakty z odkrecanymi obiektywami i wkladaja tylko lusterko przed matryce...
no ale nic tylko korzystac
_______
"granicą obiektywności jest nasz gust."
~gipson    08.11.2006 @10:52:52
o kurde, ale w salonach można jeszcze spotkać
~woit    08.11.2006 @10:13:40
Osobiście foce Canon'em. Moja poprzednia lustrzanka Minolta była na CCD, teraz mam Canon;a i przyznaje wyzszość matryc CMOS. Lepsza rozpiętość tonalna, mniejsze szumy itd... Możliwe że sytem Nikona jest dobry, ale dla mnie dyskwalifikuje go matryca typu CCD.
~cyna    08.11.2006 @10:03:01
D70 już nie jest produkowane...
_______
// don't open your eyes, you won't like what you see //
~gipson    08.11.2006 @08:54:26
Ja wciąz zbieram na D70. A matryca to w tym przypadku nie najważniejsza rzecz.
~rsz    08.11.2006 @08:37:44
im większa konkurencja i wybór, tym lepiej. i już.
_______
widzieć, to nie to samo co zobaczyć.
~Araru    08.11.2006 @02:27:05
UFFF PRZECA TO REWELACJA. Sam byłem użytkownikiem EOSA3000N. Liczy się dobra cena i manual. Liczy się pierwsza puszka do nauki w dobrej cenie. Może być bez wodotrysków. Dziś mam Dynax5D i jest ok. Im bliżej do prostego lustra za 1000 tym lepiej
_______
"Onanizm sprzętowy jest początkiem impotencji twórczej" - Minister Zdrowia Szczęścia Pomyślności
~deggial    07.11.2006 @23:12:56
ale modza co oni jeszcze obetna moz epaska nie dadza i naklejek i instyukcji hi hi to nie dlamnie
~fototom82    07.11.2006 @23:05:51
Jak D200 nie stanieje do rozsądnego poziomu w granicach czerwca 2007,to olewam Nikona. Kupuje Eos-a 30 D. Mam już dość szumów i chorych cen...plus reszty polityki tej firmy.
~martaa16    07.11.2006 @23:02:14
zgodze sie z sinclair.. wg mnie przesadzaja troche z tą produkcja..
_______
'always in my heart..'
[*]