Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Adobe Photoshop CS3 - wersja beta już jest!
~luby | 15.12.2006 @15:27:35

Beta jest dostępna tylko w języku angielskim, przy czym wszystkie wersje językowe kwalifikują się do udziału w testach beta. To jest wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo. Premiera finalnej wersji Photoshop CS3 planowana jest w drugim kwartale 2007.
CS3 jest napisany w taki sposób, że obsługuje zarówno PC jak i Mac'a z procesorami Intel dual core.

Plik waży około 340MB i można go pobrać z https://www.adobe.com/cfusion/entitlement/index.cfm?e=labs%5Fphotoshop





dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~Autsajderka    03.03.2007 @08:27:03
ja oddana 7.0 jestem. mam po polsku, ful wersja i jest bajer. :D
_______
Chętni do zdjęć z okolic Wadowic/Andrychowa/Suchej Beskidzkiej mile widziani. : )
~ToSemJa    02.03.2007 @21:04:24
No to czas potestowac wynalazek A plus tego bedzie taki ze wreszcie zbije cene CS2
_______
Zycie to nie bajka ... nie podrapie cie po jajkach! Chcesz coś robić? Rób to dobrze...
~cviq    28.01.2007 @20:13:10
jpg @ camera raw ... opcja recovery... 8) chyba sie zakochalem...
~r3moos    17.12.2006 @21:36:50
a sciegne i zobacze co prezentuje.
~FEAR    17.12.2006 @20:03:32
buahaha tylko że póki co nie ma DX10 ale juz niektórym widze wszystko chodzi szybciej :D
~narciaz    17.12.2006 @20:02:49
dla mnie super jest auto dopasowywanie zarówno pozycji dwóch zdjęć jak i ich ekspozycji - nie tylko do panoram
do krzywych dołożyli kilka fajnych gotowców
wzrost prędkości widać w nowym mostku, który dalej ładuje się zbyt długo, ale za to potem już straszliwie śmiga, ma fajny bajer do porównywania zdjęć (nie przypominam sobie takiego z pierwszej wersji) oraz wygodniej się czyta dane o ekspozycji
smart filters to naturalny krok po warstwach korygujących, a ta niedestrukcyjność jest zajebista
~Sicvariuss    17.12.2006 @19:47:04
dzis mi sie konczy :/ ehh 2 dni to za malo
_______
Ucze sie patrzec na swiat oczami dziecka.
~Annatar    17.12.2006 @19:24:59
Nie można się pozytywnie rozczarować..
-FABIO2k5    17.12.2006 @18:01:12
Zainstalowałem i pozytywnie się rozczarowałem, bo chodzi szybciej od CS2 i szybciej się uruchamia właściwie bez zarzutów ! A CS2 zawsze mi zamula trochę. A niby takie duże wymagania może program po prostu lepiej wykorzystuje zasoby systemowe niż poprzednia wersja Testowałem na razie tylko na XPeku na Viście zrobię test później ale CS2 na Windows Vista nie działał zbyt szybko około 30 % wolniej niż na XP. Ale cs3 jest zaprojektowany już pod nowego windowsa i wykorzystuje DirectX 10 którego Vista posiada.
ostatnio edytowane: 2006-12-17 18:01:36
~Picek    17.12.2006 @15:46:20
bosko
~tomekrataj    17.12.2006 @14:54:37
mam nadzieje, ze upgrade z cs2 bedzie rowniez darmowy jak poprzednim razem
~Shaggi    17.12.2006 @13:18:41
miodzio xD
_______
~jarreek    17.12.2006 @10:47:49
ciekawe jakie wymagania sprzetowe......
_______
Straszne się tu chamstwo zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana.

-DavidBowman    17.12.2006 @10:46:13
~japkO    16.12.2006 @23:24:22
właśnie valendil marudzisz jak stara baba ! :D
_______

~ooOOKUBAOOoo    16.12.2006 @21:14:03
WOW jest świetny
ostatnio edytowane: 2006-12-16 21:17:47
~Velendil    16.12.2006 @18:51:37
k*rwa, niedlugo to dziecko bedzie mogło zostać grafikiem komputerowym... Przycisk "generuj" i cała na przód...
~Velendil    16.12.2006 @18:46:39
smart filters
^Sancty    16.12.2006 @17:40:12
a co titos boisz się nalotów?
_______
"I have been a witness, and these pictures are my
testimony. The events I have recorded should not be
forgotten and must not be repeated."

*James Nachtwey
~Leon13th    16.12.2006 @16:27:13
no ciekawe jak będzie chodzić
_______
If your pictures aren't good enough,you're not close enough - Robert Capa
~Velendil    16.12.2006 @14:37:49
dobra, a jakies nowe przydatne funkcje ? bo dla mnie ps nie musi swiecic jak psu jaja...
~narciaz    16.12.2006 @14:11:58
pozmieniali mnóstwo rzeczy w porównaniu do poprzedniej wersji...
nie tylko nowy nowy patent z panelami
~titos2k    16.12.2006 @13:26:26
a beta jest legalna ?
_______
http://rysownik.com - PORTFOLIO // http://rysownik.com/blog/ - BLOG
~Sicvariuss    16.12.2006 @10:26:44
flopyy XD haha. Po video ktore widzialem, w cs3 wprowadzili mile udogodnienia no i mam nadzieje ze tak jak piszecie chodzi szybciej :D
ostatnio edytowane: 2006-12-16 11:33:57
_______
Ucze sie patrzec na swiat oczami dziecka.
1 2 Następna strona
kategorie newsów
ostatnie newsy
Czy kolorystyka digart.pl ci odpowiada?

Nie, wolę serwisy o jaśniejszej tonacji
1571

Tak, lubię ciemną kolorystykę serwisu
1202