Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Darmowy Photoshop z Internetu
~FreshMind | 01.03.2007 @18:13:23

Co więcej, z programu będzie można korzystać za darmo. To kolejny produkt Adobe, który w formie webowej aplikacji bezpłatnie trafia do rąk użytkowników. Oczywiście, nie będzie to jego pełna wersja. Obecnie nie wiadomo, które z funkcji popularnego programu graficznego zostaną udostępnione.

Udostępniono już Adobe Remix, czyli uproszczoną wersję Adobe Premiere Elements. Wszystko wskazuje na to, że takie postępowanie zostało wymuszone strategią Google'a. Wyszukiwarkowy gigant umieszcza bowiem w sieci proste oprogramowanie, z którego można korzystać za darmo. Dotychczas Adobe sprzedawało jedynie pudełkowe wersje swoich produktów. Teraz zacznie rozdawać okrojone edycje. Firma twierdzi, że nawet zubożony Photoshop i tak będzie oferował więcej funkcji niż konkurencyjne produkty. Firma ma tutaj na myśli przede wszystkim program Google Picasa. Niewykluczone bowiem, że Google stworzy również wersję Picasy online, która w obecnej chwili musi być pobierana i instalowana na komputerze.

źródło: http://www.digit.pl/news/107226.html





dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~projektvega    15.08.2008 @11:51:58
widziałem ta aplikacje... i z photoshopem to ma to niewiele wspólnego.. no możne z wersja lite albo coś.. ot zwykła webowa obrabiarka fotek. przyciąć obrócić proste funkcje i nic więcej...

w koncu udostepnienie pelnego shopa w sieci bylo by strzalem w nozke... z 2 strony .. ida w kierunku pobierania oplat z akorzystanei - czyli obrabiasz 3 godziny - placisz za 3 godziny...
^RafalHyps    07.03.2007 @22:02:28
3000 za program tylko zawodowcy i bogacze? Nie sądzę :>
_______
http://www.facebook.com/hypspl - Rafal Hyps na Facebooku
~faith    07.03.2007 @12:06:32
przydatny news
~piotrrodzoch    06.03.2007 @10:01:20
hahaha zaczyna sie mordobicie po cenach... teraz wychodzi na jaw glupota adobe gdzie 3000 za program dawali jedynie zawodowcy i bogacze... ale oni sie w koncu wyczerpali na listach klientow

to bylo do przewidzenia.
_______
"granicą obiektywności jest nasz gust."
~SOwczarek    03.03.2007 @19:34:31
narzekacie... szlachetna idea! ta firma jest wspaniała oddaje nam do użytku takie narzędzie! darmo/ a cały pomysł wyglada niewinnie...
--------------
szersze info z ich strony by się przydało...
ostatnio edytowane: 2007-03-03 19:36:32
_______
Mention this to me
Mention something, mention anything

... and watch the weather change.
^Sancty    03.03.2007 @18:46:42
"tajemnice handlowe zwiazane z plikami na ktorych sie bedzie pracowac" to jedno, ale który profesionalista będzie używał nie pełnej wersji...?

_______
"I have been a witness, and these pictures are my
testimony. The events I have recorded should not be
forgotten and must not be repeated."

*James Nachtwey
~miztli    03.03.2007 @15:53:35
@Oxar - "gdy policja zacznie pukać do waszych drzwi z nakazem rewizji kompa. A to nadejdzie z pewnością..."

Z PEWNOSCIA? Myslisz ze sprawdza kazdego? LOL Fizycznie niewykonalne. Chyba ze nasz kochany rzad reprezentowany przez debili skupi sie na tym zamiast podnosic kraj z kleczek i zatrzymac odplyw ludzi. Ciekawe dlaczego w innych bogatszych krajach nikt nie musi chodzic po domach i sprawdzac co ludzie maja na kompach. Widocznie Polska jest juz taka super ze nie ma innych problemow
_______
Bezczelnością nieudolnych jest żądanie, by krytyka ograniczała się do sprawozdawczości. Nie uleczy się kaszlącego kneblując mu usta.
-Bertold Brecht
~Pawlack    03.03.2007 @15:00:28
Ciekawe jak się będzie miał do faktycznej konkurencji za darmo czyli Gimpa, bo by uzyskać porównywalność jego okrojenie musiałoby być mniej niż minimalne.
~FreshMind    03.03.2007 @13:22:18
Dlatego proszę Cię Miztli byś nie mówił iż to bełkot
~Oxar - zgadzam się z Toba w 100%, ponieważ mimo że PS kosztuje te pare tysięcy każdy jeśli chce z niego korzystać powinien go zakupić, badź czekać na wersję jaką przedstawia teraz Adobe.
_______
Agencja Interaktywna Vision Trust / http://www.visiontrust.pl / biuro@visiontrust.pl
Forma rozliczenia: Faktura VAT.
~OxaR    03.03.2007 @11:13:05
Żal mi się robi jak czytam wypowiedzi typu: "ja już mam od dawna CS2 i to pełną z neta". Ludzie tu nie chodzi o to że dadzą wam Photoshopa, tylko że będzie można mieć legalnie za darmo Photoshopa tyle że w wersji okrojonej.

Chyba się nie spodziewacie że za darmo będzie pełna wersja CS3? W sklepach stoją po pare tysięcy złotych. Wielu się ucieszy na myśl że nie będą musieli wydawać 4000zł gdy policja zacznie pukać do waszych drzwi z nakazem rewizji kompa. A to nadejdzie z pewnością...
~matlev    03.03.2007 @11:01:18
tez mi cos. pewnie wywala wazniejsze funkcje i potem mecz sie czlowieku :/
_______
matlev.tumblr.com
~klymson    03.03.2007 @09:39:43
pfff, łaski nie robią
~Autsajderka    03.03.2007 @08:23:27
a ja mam od dawna pelna 7.0 z sieci. :D
_______
Chętni do zdjęć z okolic Wadowic/Andrychowa/Suchej Beskidzkiej mile widziani. : )
~miztli    03.03.2007 @00:11:34
Mowie jedynie ze w ani jednym punkcie tytul nie sugeruje ze bedzie to wersja online i bardzo (z koniecznosci) okrojona. Mozna jedynie przeczytac o darmowym Photoshopie. To tak jak daja na Onecie linka z tytulem SUPERMEGA HIT SEZONU w dziale gry, a jak wejdziesz to sa to onetowe szachy online czy jakis inny badziew. Albo na przyklad daja tytul PREZYDENT BUSH NIE ZYJE a jak wchodzisz to opis zaczyna sie od "...sama polityka." Jedynie o to mi chodzilo
_______
Bezczelnością nieudolnych jest żądanie, by krytyka ograniczała się do sprawozdawczości. Nie uleczy się kaszlącego kneblując mu usta.
-Bertold Brecht
~FreshMind    02.03.2007 @23:59:04
~miztli - a kto powiedział że źródło jakie podajesz jest wiarygodne ;] ?
Nie mów, że to bełkot ponieważ to news zaczerpnięty z popularnego serwisu.

"Darmowy PS z Internetu" - mało wyraźnie napisane iż PS będzie pochodził z internetu ?

"Firma Adobe ogłosiła, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy jej sztandarowy produkt - Photoshop - zostanie udostępniony w Internecie." - polecam końcówkę tego cytatu dla Ciebie.
_______
Agencja Interaktywna Vision Trust / http://www.visiontrust.pl / biuro@visiontrust.pl
Forma rozliczenia: Faktura VAT.
~hundert69    02.03.2007 @22:43:03
jakbyś chciał pelną wersję 30 dniową to mam adres
~nagaistota    02.03.2007 @17:38:56
ja mam picasa2. ciekawe z tym photoshopem. poszukuję go od dawien dawna, i jaki efekt?
_______
"Chciałbym umrzeć z miłośći..."
~miztli    02.03.2007 @16:57:54
Widze ze zaczyna sie i tutaj idiotyczna moda z Onetu - nadawanie bardziej "chwytliwej" nazwy dla newsa, nie wiem czy po to zeby nabic odwiedziny czy z czystej glupoty. "Darmowy Photoshoo z Internetu" brzmi przeciez lepiej niz "Adobe planuje webowego Photoshopa" prawda? I nic nie szkodzi ze wprowadza w blad.
Odsylam tez do bardziej rzetelnego opisu niz ten belkot tutaj:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=6081
ostatnio edytowane: 2007-03-02 16:58:26
_______
Bezczelnością nieudolnych jest żądanie, by krytyka ograniczała się do sprawozdawczości. Nie uleczy się kaszlącego kneblując mu usta.
-Bertold Brecht
~smokeandmirrors    02.03.2007 @15:02:06
Acha, już to widzę, jak na polskich łączach pracuję z 30-megowym plikiem
~Papkin    02.03.2007 @14:47:43
czekamy ^^
~FreshMind    02.03.2007 @14:14:22
Ze wszystkiego co można użyć
_______
Agencja Interaktywna Vision Trust / http://www.visiontrust.pl / biuro@visiontrust.pl
Forma rozliczenia: Faktura VAT.
~rzober89    02.03.2007 @13:52:33
z czego korzystacie w swoich photoshopach? Ja np głównie korzystama z kadrowania , zmina wielkości obrazów, nasycenia poszczególnych barw i tyle - więcej mi nie potrzeba
_______
Grupa Formuła 1 - dołącz ----> http://www.digart.pl/grupy/1538/dodane.html
~MajkLee    02.03.2007 @13:44:54
dobrze wiedzieć
_______
skoro tak mówi uznany wizjoner sztuki, to pewnie tak jest :P
~wiekowy    02.03.2007 @13:26:04
wielce zachęcające.
1 2 Następna strona
kategorie newsów
ostatnie newsy
Czy kolorystyka digart.pl ci odpowiada?

Nie, wolę serwisy o jaśniejszej tonacji
1569

Tak, lubię ciemną kolorystykę serwisu
1199