Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Poszukuję firmy drukującej na tiszertach.
DTP  | 27.03.2011 @17:44:34

~deha    27.03.2011 @17:44:34
Witam.
Krótko mówiąc poszukuję firmy, która drukuje projekty na koszulkach.
Za rok mam dyplom, którego tematem (wybranym przeze mnie) ma być ''Linia autorskich ciuchów''.
Poszukuję więc firmy, która nie ma wygórowanych cen, z racji, że jestem narazie tylko uczniem i jest to moja praca dyplomowa. Nadruki wielkości +/- formatu A3.
W przyszłości chciałbym wypuścić swoją linię ciuchów

Drodzy digartowicze pomóżcie mi z wyborem dobrej firmy, która pomoże mi skończyć pracę dyplomową

Pozdrawiam, Dominik.
~projektygraficzne    27.03.2011 @21:09:33
allegro?
+lysyszyn    27.03.2011 @21:31:06
Sito czy flex/flock czy może coś jeszcze innego? To w sumie najważniejsza informacja, żeby ktoś mógł Ci coś konkretnego polecić
_______
PORTFOLIO: http://www.filip.lysyszyn.pl
Your Experience Designer
~projektygraficzne    29.03.2011 @09:42:12
Jak facet chce pojedyncze egzemplarze to sito za drogo wyjdzie. flex/flock to ograniczenia co do przejść tonalnych. najsensowniej to będzie nadruk bezpośredni z drukarki komputerowej drukującej na odzieży, a tego niech szuka na allegro
~SZK    03.04.2011 @22:51:51
Podbijam.
Interesuje mnie aby koszulki były możliwie najlepszej jakości - norma w sumie - a także w ludzkich proporcjach a wiec sławne "Fruit of the Loom" odpadaj bo od xxl przynajmniej wyglądają jak prześcieradło kwadratowe a nie koszulki.
Technika - raczej flex ponieważ flock z doświadczenia wiem szmaci się po kilku praniach.
Przejścia tonalne są zbędne - max 2-3 kolory.
Klasycznie - wypas za taniooszkę.
Interesują mnie opinie kogoś kto ostatnio korzystał z takich usług a nie 5 lat temu i nadal podsyła ten sam link
*DracoVolantus    03.04.2011 @23:05:22
up.
_______
- True Art is eternal and lasts forever.
- No. True art is a blast, hm!
~netox    05.06.2011 @11:28:37
A mieliście kiedyś koszulke "Rydel House" sama koszulka jest dużo grubsza od tych chociażby szmat z Croppa a nadruk nie wiem co to za technika na koszulce zdaża się że są jakby elementy gumowe a raczej tytanowe bo koszulki po 3 lata mają i ani nie sprane anie nie rozciagniete jak nowe poporstu chciałbym sie dowiedzieć gdzie można takie zamówić z własnym projektem?
~sempai    06.09.2011 @15:03:29
z mojej strony --> http://nadrukiodreki.pl/
_______
Śniadanie zjedz sam,
Obiadem podziel sie z przyjacielem
Kolacje oddaj wrogowi.
-------------------------
nie oceniaj, dziekuj -zartuje
~MorieMasablanca    08.09.2011 @13:20:20
@sempai

oglądałem stronkę, jednak zabrakło mi tam fotografii ostatnich realizacji bądź , przykładowych realizacji oraz informacji o wielkości siatki do sita.
Będę wdzięczny za to info.
~sempai    09.09.2011 @16:06:40
~MorieMasablanca

niestety w tej kwestii nie pomoge, sadze ze jak zadzwonisz/napiszesz to uzyskasz wszelkie informacje

klkulujac u nich porostu przesylam pliki i na tej podstawie dostaje cene
_______
Śniadanie zjedz sam,
Kolacje oddaj wrogowi.
~MorieMasablanca    11.09.2011 @00:44:44
Ale to znaczy Ty poleciłeś tą stronę bo u nich robiłeś takie nadruki o jakie pytał kolega netox ?
Czy masz bliższy związek z drukarnią, którą zaproponowałeś?
Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
~sempai    21.09.2011 @19:59:40
~MorieMasablanca

Blizszego zwiazku nie mam / po prostu pracujac w reklamie dostalem kiedys mejla z ich oferta i wyslalem probny projekt do wykonania i jestem zadowolony

Na codzien nie korzystam gdyz mam w katowicach to samo czasami nawet w nizszej cenie no i bez kosztow transportu
_______
Śniadanie zjedz sam,
Kolacje oddaj wrogowi.
~HelenaCA    10.05.2016 @11:24:59
Ja ostatnio zamawiałam 1500 sztuk na http://www.aldrux24.pl i jakość była dobra, wszystko ok. Tylko pojawia się problem gdy moja grafika ma więcej kolorów a sitodruk rastrowy wychodzi nie tak jakbym chciała.

Gadałam chyhba z szefem i mówił że przez wakacje będą wprowadzać zupełnie nową metodę, która pozwoli zachować jakość sitodruku i dodać możliwości dtg, no ciekawa jestem co oni tam kombinują...

Macie może jeszcze jakieś dobre opcje na hurtowe ilości nadruków z wieloma kolorami??
~Victorys    10.05.2016 @18:33:47
up
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt