Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Poszukuję osób, które uwielbiaja pisać :)
Literatura  | 14.04.2013 @18:48:12

~alexsylvester    14.04.2013 @18:48:12
Poszukuję osób, które zechciałyby wnieść swój wkład w stworzenie e-book'a zawierającego różne opowieści. Może być to twórczość, która już powstała albo zostanie napisana specjalnie na tą okazję. E-book miałby wspomóc fundacje, która pomaga dzieciom z domów dziecka. E-book byłby oferowany na zasadzie dobrowolnej opłaty, wspierałby też niektóre działania promocyjne. Nie możemy zaofiarować żadnego wynagrodzenia, na pocieszenie napiszę, że każdy w fundacji pracuje na etacie i nie pobiera wynagrodzenia za działalność. W e-book'u oczywiście byłoby kilka zdań o każdym z autorów (chyba, że sobie tego nie życzysz) a także podane linki na Twój blog/stronę jakiś kontakt itp. Zatem możesz zaistnieć przed szerszą publicznością a może coś ciekawego z tego wyniknie. Z oczywistych względów treść opowiadań nie może być wulgarna i zawierać innych kontrowersyjnych albo nie przewidzianych dla dzieci treści.

Jeśli Cię to zainteresowało, czekam na kontakt.

pozdrawiam,
Sylwester
~Fifafu    15.04.2013 @21:11:43
jak można pracować na etacie i nie pobierać jednocześnie wynagrodzenia? nie bardzo rozumiem
~podszum    16.04.2013 @00:23:39
Znam jednego gościa
_______
Trochę tutaj: http://www.marcinwalko.pl
~Mikhael1504    04.05.2013 @17:37:35
cygi, to nie jest problem czytania ze zrozumieniem, tylko domysłu - ja tez odczytałem to tak, jakby ludzie na etatach pracowali za friko, ale domyslam się jak wygląda sytuacja naprawdę. :P

No, w każdym razie idea mi się bardzo podoba, szkoda że nie mam talentu do pisania literatury dziecięcej
~justynad    05.12.2013 @13:35:20
Pisać spoko, ale jeszcze lepiej gdybyście szukali osób, które będą czytać takie e-booki. Jestem bardzo zainteresowana!
~Lisolub    06.12.2013 @00:40:06
Grafomania leży na ulicy i ma się świetnie. Poszukaj osób, które uwielbia się czytać
_______
Musiałam czekać do roku pańskiego 2016, by wreszcie oświeciła mnie prawda: największym przebojem Leonarda Cohena było "Hallelujah".
*Mathiej    06.12.2013 @08:38:38
Zamykam, bo autor wątku się nie logował już od 8 miesięcy.
_______
De profundis clamavi ad te, Domine
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt