Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Ventzi w Poznaniu - ktos byl?
Odręczne  | 03.07.2013 @02:16:42

~hellbike    03.07.2013 @02:16:42
Jakies opinie o tej szkole? Bardzo podoba mi sie jeden z ich systemow nauczania, 5 dni pod rzad po 8 godzin i jestem ciekaw, jak wygladaja te zajecia i czy sa warte swej ceny.
~colorfullife    31.08.2013 @12:45:38
Ja byłam na kursie w tej szkole np. po 10 godzin przez jeżeli dobrze pamietam 4 dni. Według mnie pomimo, że jest to dość mecząca forma nauki to megaa warta wysiłku. Atmosfera wyśmienita, nauczyciel kompetentny, napewno zajęcia są warte swej ceny. Jest to chyba najlepsza szkoła rysunku i malarstwa w Poznaniu. Polecam
ostatnio edytowane: 2013-08-31 12:55:54
~mastodont    08.09.2013 @13:35:57
tez tam bylem i mam mieszane uczuia. place 100zl dziennie a venzi podchodzi do mnie 2 razy przez caly dzien zeby cos poprawic bo poprzedniego dnia zachlal pale. troche olewa temat.on sam rysuje swietnie ale nie zawsze potrafi dobrze przekazac nad czym pracowac
_______
why so serious?
shoot some heroin and fuck with the stars!
~rysunekkursy    09.09.2013 @11:13:46
Panie Mastodoncie…

Każdy kto chodzi lub chodził do naszej szkoły już po pierwszym zdaniu się zorientuje, że nigdy pan u nas nie był. Każdy kto choć raz był w pracowni, doskonale wie chociażby, jak się pisze imię głównego prowadzącego. Jeśli natomiast współpracuje pan ze szkołą o której wspomina, to tego typu forma kryptoreklamy opierająca się na bezpodstawnym i niesmacznym oczernianiu innej szkoły, raczej zaszkodzi waszej nowej placówce.

Co do „szkółki” którą pan reklamuje na digarcie tak namiętnie, możemy powiedzieć tylko tyle: – rysuneczki architektoniczne które są tam prezentowane, wykonane pewnie na studiach przez tego kogoś kto chce nauczać (bo wszystkie takie same, widać że jedna ręka) – w miarę poprawne, ale bez nerwu, bez polotu, bez agresji rysunkowej, więc temu komuś będzie bardzo trudno nauczać. Jeśli chodzi o postać – fatalna; brak malarstwa. Ta osoba absolutnie nie jest gotowa do nauczania innych, gdyż sama jeszcze wiele musi się nauczyć. Czego jej serdecznie życzymy. Może jednak warto zgłosić się na kurs do nas?

Więc zachęcamy do tego aby rok dwa jeszcze się pouczyć, by łyknąć trochę artyzmu, swobody, polotu, szerszych horyzontów, nie mówiąc o możliwościach interpretacyjnych o wielorakim znaczeniu metaforyczno-symbolicznym, bądź to syntetycznym sztuki. By „zrozumieć”, by poczuć co to ten autentyczny żywioł artystyczny, czego tylko małym elementem jest warsztat.

Jeśli natomiast ktoś chciałby uzyskać wiarygodną opinię o naszej szkole, to można skontaktować się chociażby z członkami digartu jak właśnie ~colorfullife, ~Martinez44, czy !nail85 – Kuba Kujawa.

Oczywiście wszystkich chętnych zapraszamy, wierzymy że warto. Widać to nie tylko po sukcesach naszych uczniów, ale też po tym w jaki sposób pracownia tętni życiem, jest miejscem gdzie młodzi artyści rozwijają swoje pasje.

Pozdrawiamy serdecznie!
~dexapinix    13.09.2013 @19:15:45
też tam byłem, co prawda przez kilka dni, ale nie jestem z Poznania, mimo narzuconego tempa, które może być irytujące dla kogoś kto np. pierwszy raz z natury rysuje postać, polecam. Ta szkoła poszerza horyzonty myślowe, no i nie radze się spóźniać, bo później trzeba z mopem latać xD
_______
Nie traktuj siebie tak poważnie, nikt poza tobą tego nie robi.
*yss    26.11.2013 @14:02:44
prace uczniów, które widziałam na stronie, są bardzo w porządku, nauczyciel czasem musi "dać po łbie", słodzenie i wychwalanie to tylko w TWA (na kursie nie byłam, obejrzałam tylko stronkę, bo nabrałam ochoty na weekendowy kurs)
_______
...aż się oczy jeżą...
~hellbike    26.11.2013 @14:51:26
Bylem i polecam.
~hellbike    26.11.2013 @14:59:59
A sam prowadzący i niewykle luzna i kumpelska atmosfera na zajeciach to chyba najwiekszy atut tego kursu.
~cio234    31.12.2015 @19:32:19
Nie polecam ze względu na prowadzącego zajęcia. Wpada w szał, nie panuje nad emocjami, wyzywa od kurew. Taki klimat nie jest warty pieniędzy jakich żąda pracownia Ventzi.
*michalkoziol    12.01.2016 @01:52:12
Za spam dziękujemy, reklama na digarcie kosztuje.
_______
Dbam o Wasze zdrowie psychiczne.
http://asset-6.soup.io/asset/7476/1854_60e3.gif
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt