Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Opowiedz swój sen...
Inne  | 14.09.2013 @00:04:05

1 2 3 4 5 Następna strona
*KrzysztofSierpien    14.09.2013 @00:04:05
może byc każdy, dlatego ze każdy jest wyjątkowy, nawet ten najbardziej prozaiczny i nudny... mi ostatnio sniły sie własnie takie nudy, błądziłem , gubiłem sie po obcych miastach i nigdy nie docierałem do upragnionego celu, który wydawał sie tak bliski
zapraszam psychole
*WojtekHnat    14.09.2013 @00:11:48
Wczoraj mi się śniło że jakaś nieznana mi ciotka ze wsi również nieznanej przywiozła wędzoną szynkę, pychota. Jadłem aż się obudziłem i żona podała mi śniadanie, jajecznicę z szynką z biedronki.
_______
Idę...

Może kiedyś dojdę.

http://wojtekhnat.tumblr.com/
~Fucksiara    14.09.2013 @00:26:35
Mój sen z 15 sierpnia bodajże, ale od tamtej pory chyba nic ciekawego nie było:

"Śniło mi się, że kupiłam dwie małpy (myślę, że to z powodu obsesji posiadania małpki). Jedna była mała, coś w stylu kapucynki, a druga to był wielki goryl, przy czym ta druga była taka jakby wypchana, no w każdym bądź razie nieżywa. Nagle okazało się, że ona ożywa gdy puszczam muzykę z wieży i staje się niebezpieczna. Uciekłam do sąsiada z pierwszego piętra (przy czym mieszkałam w nowym mieszkaniu, ale sąsiadów miałam ciągle starych) i spytałam go czy mogę skorzystać z telefonu, na co on gderając się, zgodził. Powiedziałam, że chcę zadzwonić do mamy, ale tak naprawdę dzwoniłam na policję. W międzyczasie małpa zaczęła dobijać się do drzwi. Wkrótce nadjechało pełno policji, straży pożarnej, itp., ponieważ okazało się, że małpa zabijała ludzi wpychając im do nosa patyk i umożliwiając oddychanie. Dzieciom robiła przy pomocy tego patyka lewatywę. Niestety, dostała się do mieszkania i wepchnęła patyk do nosa córce sąsiada, ale udało się ją wypłoszyć. Uciekła do dżungli, gdzie ją zabito, a jej żona strasznie lamentowała. Przy okazji martwej małpie odpadł zestaw dodatkowych gałek ocznych które miała dyndające na boku czaszki. Znalazła je mała małpka i ucieszyła się, że będzie miała kolegę, bo, jak wyjaśniła ludzkim głosem, czuła się bardzo samotna. "
*Radagast    14.09.2013 @00:47:09
Myślę, że będę śledził ten wątek dosyć regularnie, zapowiada się ciekawie
*KrzysztofSierpien    14.09.2013 @00:51:00
fuckasiara
co ty łykasz co ty wachasz co ty pijesz?
Jestem pod wrażeniem
*Grzeczny    14.09.2013 @01:10:49
Ja ostatnio goniłem zombich, kupę fajnych, oryginalnych pomysłów do opowiadanka zdobyłem przez ten sen. Dodam, że moje sny są kolorowe...

*KrzysztofSierpien    14.09.2013 @01:13:23
a ja ide spać
może jutro wam opowiem
'Mathiej    14.09.2013 @03:50:51
Moim ulubionym snem, który do tej pory mi się śnił, był sen o tym, że gadałem z taką metalową konewką. Była bardzo rozmowna i kazała na siebie mówić "washingmachine" - niestety treści rozmowy nie pamiętam.
_______
De profundis clamavi ad te, Domine
http://www.behance.net/Mathiej
'Lucanus    14.09.2013 @11:34:37
Ja mam coś na pograniczu snu i jawy.
Kilka tygodni temu śniło mi się, że brałem udział w jakiejś scenie walki i chciałem uderzyć przeciwnika w twarz. Obudziłem się po tym, jak walnąłem z całej siły pięścią w szafkę.

Kiedyś też śniło mi się, że uczyłem ojca jak zmienić rozdzielczość w jakiejś grze. Podobno faktycznie wszedłem do niego do pokoju, usiadłem i mu tłumaczyłem.
*KrzysztofSierpien    14.09.2013 @11:40:04
a mi się przyśnił cygi nie wiem jak to skomentowac
w każdym razie był spoko i i opowiadał jak to ze mna sie ostro imprezuje, cały był w skowronkach
chyba musze przestac pic...
~majkawes    14.09.2013 @11:52:07
ostatnio mam dziwne sny ale w każdym mam świadomość że śnię
_______
we have to keep it rocking so no one comes a knocking
*michalkoziol    14.09.2013 @12:36:59
Mi się ostatnio śniła przyszłość

i to jest bardzo dobra przyszłość.
_______
Dbam o Wasze zdrowie psychiczne.
http://asset-6.soup.io/asset/7476/1854_60e3.gif
~Fucksiara    14.09.2013 @13:17:39
Krzysztof Sierpień- biorę leki na epilepsję i one rzeczywiście "wzbogacają sny" wg mojej lekarki, aczkolwiek wcześniej też mi się takie psychojazdy trafiały. Mam dosyć silne zaburzenia snu, lunatykowanie, paraliż senny etc., i biorę prochy nasenne, więc to, że mocno po nich zasypiam, też na pewno wpływa na wizualizacje w śnie. Zapisuję sobie to, co mi się śni, przeważnie mają tak skomplikowaną fabułę, że i tak wszystkiego nie zapamiętuję.
+radvisual    14.09.2013 @14:20:57
mi sie sniło że zabili tuska
'kainone    14.09.2013 @14:23:13
śniło mi się że szukałem grafika do zlecenia i wstydziłem się zapytać leoanne ile kosztowałoby zaprojektowanie okładki gry
_______
W zeszłym roku zapisałem się do grupy wsparcia dla antyspołecznych ludzi.
Jeszcze się nie spotkaliśmy.
*Radagast    14.09.2013 @14:47:15
radvisual, CBŚ i BOR już po Ciebie jadą
*Grzeczny    14.09.2013 @17:07:34
Tak, #radvisual, no bo nie wiadomo, czy przypadkiem nie lunatykujesz...
~tomekleczkowski    14.09.2013 @20:36:21
ja wczoraj w nocy robiłem wywiad z Krystyno Agilero i to pod wodą
_______
through blissful ignorance and terrifying awareness.
*KrzysztofSierpien    14.09.2013 @20:37:40
to miałeś tak zwany "mokry sen"
'kainone    15.09.2013 @10:55:58
mi sie snilo ze ktos tu dodaje odpowiedzi ale to byl sen bo jak wchodze to zadnych nowych odpowiedzi nie ma
_______
*KrzysztofSierpien    15.09.2013 @10:57:22
kurde... śnimy chyba o tym samym
ja tez mam powiadomienia
*Grzeczny    15.09.2013 @16:30:24
Przed czy po tym jak wstałeś?
'kainone    15.09.2013 @18:53:23
nie psuj nastroju, może jeszcze do końca się nie obudził i zafunduje nam jakiś gruby zlot digartowy...
_______
*KrzysztofSierpien    15.09.2013 @18:57:10
~psoty to dziewczę Panowie
~tershia    15.09.2013 @21:13:21
Śniło mi się, że było zebranie wszystkich ludzi na ziemi na ogromnej sali gimnastycznej. Obok mnie na czworakach przemieszczał się B. Obama. Pomyślałam, że to jedyna i niepowtarzalna okazja by zadać mu jakieś pytanie! Spytałam się więc... czy jeśli wsiądę do taksówki i kierowca poczęstuje mnie żelkami to czy będą one jadalne.
ostatnio edytowane: 2013-09-15 21:14:02
_______
kicikici
1 2 3 4 5 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt