Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Nietypowa koszulka na zamówienie
Inne  | 28.11.2013 @21:52:31

~Frumbar    28.11.2013 @21:52:31
Witajcie Przypadkiem w internecie natrafiłem na pewne zdjęcie z koszulką dla dziecka, i bardzo chciałbym coś podobnego zamówić dla mojego chrześniaka:

http://www.pixhost.org/show/4085/19615686_gitara.jpg

Pisałem do co najmniej kilkunastu firm zajmujących się koszulkami, ale albo źle trafiłem, albo wszystkie tego typu firmy działają na wprasowywaniu naszywek na koszulki. Mam nadzieję, że tak nie jest. Jest ktoś w stanie polecić mi firmę która będzie w stanie to zrobić? Albo jak ktoś widział coś takiego w jakimś sklepie, to gdzie? O gitarę mi po prostu chodzi, żeby była widoczna dodatkowo na ramieniu, tak jak na zdjęciu.
Z góry dzięki za pomoc!
ostatnio edytowane: 2013-11-28 21:52:44
~paintart    28.11.2013 @23:58:23
Zwykłe sito starczy. Prasowanka szybko się spierze.

Szukaj firmy sitodrukowej. Najlepiej jeszcze jakbyś miał projekt i nie wysyłał zdjęcia z opisem o co Ci chodzi.
_______
All or Nothing | Failures No Option
~Frumbar    29.11.2013 @00:17:19
A jak zrobić taki projekt? Nie ukrywam że wprawy w tym nie mam żadnej, nigdy tego nie robiłem. Ale chętnie się nauczę
~AZAKIEL    29.11.2013 @00:57:49
_______
1. Najpierw czwicz tak długo aż trudne stanie się łatwe
2. Potem czwicz tak długo aż łatwe stanie się piękne
*yss    29.11.2013 @10:35:13
a namalować samemu? nie można?
_______
...aż się oczy jeżą...
~ricard    29.11.2013 @12:17:12
Sitodruk dla 1szt.? - Przeważnie minimalny nakład to np. 100szt. lub zakup za minimum 100zł
Można inaczej dla 1szt.:
- namalować na koszulce farbami do odzieży
- folia flex lub flock (zlecasz to firmie reklamowej)
Projekt do wykorzystania folii flex lub flock przygotowujesz w wektorach w corel draw i zapisujesz z rozszerzeniem. cdr - taki plik oddajesz firmie reklamowej (moga też przygotować wzór za dodatkową opłatą) a oni wytną z tego wzór i umieszczą na koszulce za pomocą termoprasy.
ostatnio edytowane: 2013-11-29 12:20:14
~Frumbar    29.11.2013 @12:23:08
a uwzględniając to, że niestety, ale moje zdolności artystyczne są raczej słabe, to która firma byłaby w stanie zrobić zarówno projekt, jak i całą gotową koszulkę? Bo pisałem do wielu firm, i żadna nie podjęła się tego. Głównie chodziło o to, że jakiekolwiek napisy/nadruki umieszczają wyłącznie na klatce piersiowej, a mi chodzi o cały rękaw.
~ricard    29.11.2013 @12:42:41
Jedna uwaga dotycząca folii flex/flock na ubraniach dziecięcych: "Dobrej jakości folie powinny posiadać certyfikat bezpieczeństwa Oeko Tex. Produkty odznaczone tym certyfikatem nie zawierają szkodliwych substancji w stężeniu mogącym negatywnie wpływać na stan zdrowia człowieka (pestycydów, chlorofenoli, barwników alergizujących i metali ciężkich), a więc mogą być stosowane również na ubrankach dziecięcych."
http://www.termotransfer.pl/1_nadruki/16_druk_foliami_flex_i_flock/art415_zastanawiasz_sie_jak_odroznic_folie_flex_od_folii_flock_przeczytaj_te_informacje_moga_okazac_sie_niezbedne/

W sprawie folii flex/flock trzeba udać się do firm zajmujących się wykonywaniem szyldów (zwłaszcza jeśli mają szeroką ofertę usług) a aplikację termoprasą trzeba by pewnie podzielić na dwa, trzy razy (najpierw pudło gitary potem jej gryf) przy czym może być problem ze spasowaniem elementów.
Każde firma, która wykonuje grafiki flex/flock, powinna przygotować projekt.

~LolaCha    07.12.2013 @12:43:01
Cześć,
ja się tym zajmuję : )
http://www.digart.pl/praca/7586027/cuchy_malowane_recznie.html
Pisz na priwat.
_______
"Kisa, powiedzcie mi, jak Malarz Malarzowi, Wy rysować umiecie?" (c) 12 krzeseł
~tomek221    11.08.2017 @16:17:23
Serio ciuch maluje się ręcznie?

[url=https://aasadlabiznesu.pl/blog/odwolanie-pracownika-z-urlopu-wypoczynkowego]ODWOŁANIE PRACOWNIKA Z URLOPU WYPOCZYNKOWEGO[/url]
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt