Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Nareszcie sie Maslowskiej cos nie udalo
Literatura  | 28.02.2014 @21:12:25

1 2 3 Następna strona
*trzypozycje    28.02.2014 @21:12:25
Jestesmy tylko ludzmi. Teraz juz wszyscy.

https://www.youtube.com/watch?v=N-mjc25R0Nc#t=149

_______
I'm about to blast heat
~QNAMANmanga    01.03.2014 @12:02:43
Nie prawda. Skoro Figo-Fagot pretenduje do platynowej płyty, to ma duże szanse.
:/
~tcktck    01.03.2014 @13:13:14
już wcześniej się jej kilka rzeczy nie udało, to już jest ukoronowanie
^wilku    01.03.2014 @22:14:38
Myślę że to dobry moment żeby zapytać, a kto niby k... jest masłowska?
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
~glue010    02.03.2014 @00:12:26
Myślę, że to dobry moment, żeby użyć Google Mnie się podoba.
!unreal    02.03.2014 @09:40:08
gratulacje, postczipsteryzm wchodzi na salony
_______
plaża jest wszechświatem w pigułce
~mimolek    02.03.2014 @12:57:30
Masłowska w wieku 18 lat tak panowała nad językiem, jak większości z was do końca życia się nie uda. I gadanie, że wreszcie jej coś nie poszło jest żenujące. Jest tak do wyrzygania polskie, że znów mi wstyd, że jestem z Polandii.
_______
Szarość, szarzyzna...Matka w domu kolorów nie miała?
~propagangjah    02.03.2014 @13:22:23
mimolek nie pieprz bo uszy bolą, nie wiem co to ma wspolnego z polskością, , a już wiem - nic! A jak tak wstyd Ci tej Polski to przecież pojedz sobie np do Rosjan, u nich międzyinnymi jest taka stara tradycja z przyrównywaniem tego co ch***wcze do Polski, odnajdziesz się napewno!
Co do samej Masłowskiej nic nie mam, choć jej literatury nie lubie żeby była jasność.
ostatnio edytowane: 2014-03-02 13:24:39
~mimolek    02.03.2014 @13:29:11
Podróba Chmielewskiej, a to dobre, popłakałam się ze śmiechu....Poloczki.
_______
^KrzysztofSierpien    02.03.2014 @13:34:29
~mimolek...a ty jakiej jesteś narodowości, że spytam
~mimolek    02.03.2014 @13:51:04
Czytanie ze zrozumieniem wszystkich postów to chyba minimum intelektualne, które trzeba osiągnąć, aby uczestniczyć świadomie w dyspucie?
_______
'Lucanus    02.03.2014 @13:56:35
mimolek - rozluźnij język.
*eleroo    02.03.2014 @14:01:01
Eeee przecież Chmielewska to zupełnie inna literatura i to praktycznie w każdym aspekcie. Jedyne co łączy obie pisarki to Warszawa, fakt bycia kobietą i więcej niż bardzo dobra znajomość ojczystego języka.

Płytka nie jest zła, kilka kawałków spodobało mi się. Nawet jeśli stylistycznie nie do końca mi coś tam pasuje, doceniam. Dla mnie to rodzaj happeningu, a nie 'poważna płyta'. Przecież ona sama przyznaje, że to nie jest żadne nie wiadomo co, tylko wydała płytę, żeby sobie móc otwarcie ponarzekać.

Nie rozumiem tej spiny wokół niej. Dziewczyna robi co chce i czuje - pisze powieści, pisze sztuki teratralne (są wystawiane), teraz nagrała sobie płytę. Nie pcha się do mediów na siłę, tylko spokojnie sobie dłubie w domu swoją sztukę, nie osacza nią nikogo, nie promuje nachalnie. Kto chce to sobie po nią sięga.

Myślę, że trochę zżera ludzi zawiść, a może nawet nie zawiść tylko jakaś taka złość, że ona jest "niemalże idealna", nie można Masłowskiej za bardzo czym dosrać. Na pudelkach i w faktach jej nie ma, po imprezach z "celebrytami" się nie szlaja, nie bije nikogo po pijaku, nie rozjeżdża ludzi ani śmietników, nie rzyga w miejscach publicznych... etc. Zamiast tego jeździ sobie na stypendia i robi sztukę, która znajduje odbiorców. Jest tą, która poniekąd "rozwaliła system", nie pasuje do polskiego "paradygmatu popularnego artysty" i chyba to tak ludzi boli. No przecież nawet Kasia Cichopek czy Sylwia Grzeszczak nie są idealne, a takiej Masłowskiej nie ma czego wyrzygać za bardzo... a że po niej samej nie da się jechać, więc jedzie się po jej twórczości, niejako z automatu. Tak sądzę.
*trzypozycje    02.03.2014 @14:04:38
Tak jak Nike dostala z opoznieniem, bo za druga ksiazke, tak samo Ty mimoleku, bedziesz jej bronila do drugiej, trzeciej, czy ostatniej skuchy. Inercja sie takie cos nazywa.

A skucha straszna. To takie do wyrzygania ludzkie, ta skucha, ze az mi wstyd, ze jestem czlowiekiem. Dosyc, jade do Rosjan.
_______
I'm about to blast heat
*trzypozycje    02.03.2014 @14:13:00
Ktos slusznie zauwazyl, ze przespala owa Maslowska 5 lat internetu. Sorry Winetu, ale Bonus BGC zjada te jej plyte jednym kolowrotkiem. Do wyrzygania.

http://www.youtube.com/watch?v=9brefHQVaYU
_______
I'm about to blast heat
^KrzysztofSierpien    02.03.2014 @14:17:42
eleroo
ale kogo zżera zawiść? to juz słowem na jej temat nie wolno sie odezwać? zero krytyki czy chocby zażartowania sobie? Nawet tej pani nie znam i gdyby nie ten wątek nawet bym nie pomyślał o niej w jakikolwiek sposób, dla mnie ona do tej pory praktycznie nie istniała
^KrzysztofSierpien    02.03.2014 @14:19:33
musiałem sobie ją wyguglować , zeby wiedzieć cokolwiek
*trzypozycje    02.03.2014 @14:21:43
Chopie, Ty se lepiej mozg wygugluj.
_______
I'm about to blast heat
*eleroo    02.03.2014 @14:32:29
Krzysztofie, to akurat nie było do nikogo konkretnego, hehe. No, pierwszy akapit do Ciebie był. A skoro nie znasz jej twórczości, to po kiego do Chmielewskiej przyrównujesz? No weź...

Można zażartować, jasne. Ja nie mówię, że nie, po prostu zaobserwowałam zjawisko. Nie twierdzę, że moje wnioski są jedynymi słusznymi. Zresztą, sama nie wiem, czy to zawiść, czy właśnie jakiś rodzaj złości albo niechęć wynikająca z niemożności wrzucenia Masłowskiej do konkretnej szufladki, nie tyle nawet artystycznej, tylko bardziej społecznej.

Co do przespania, to się zgadzam, bo takie rzeczy już były. Ja nie napisałam, że to jest odkrywcze i łał objawienie. O płycie mówię teraz.
ostatnio edytowane: 2014-03-02 14:35:32
_______
http://www.youtube.com/watch?v=-4EDhdAHrOg
^KrzysztofSierpien    02.03.2014 @14:43:47
trzypozycje,a może ty sobie mózgu poszukaj? Zakładasz idiotyczny wątek o jakiejś pseudo gwieździe i jeszcze mnie hejtujesz, ze mam czelność jej nie znac
eleroo
przecież wycofałem się z tego porównania, które mi się kiedys o uszy obiło, byc moze pomyliłem ja z kim innym
mam to na piśmie potwierdzić? no to potwierdzam
ostatnio edytowane: 2014-03-02 14:46:14
_______
http://prostepisanki.blogspot.com
http://www.forumforum.4ra.pl
*eleroo    02.03.2014 @14:51:41
Krzysztof, tylko, że ona nie jest żadną "gwiazdą", haha. Na tym cały myk polega. Ona zrobiła sobie jakiś projekt trochę dla beki, trochę dla eksperymentu a trochę z przyczyn innych, a media rzuciły sie na to jak głodne psy na padlinę i się w sumie nie dziwię, no bo ciagle tylko iksfaktory i inne takie a tu nagle ktoś "znany wcześniej" zrobił coś sam bez armii marketingowców i reżyserów za sobą. Ona wcale nie gwiazduje, haha, to ludzie na siłę próbują ją wcisnąć w ten schemat.

Edit, no wiem, że się wycofałeś z porównania i ok. Po prostu zaskoczyło mnie nieco... "Każdy popełnia błędy"
ostatnio edytowane: 2014-03-02 14:53:45
_______
http://www.youtube.com/watch?v=-4EDhdAHrOg
^KrzysztofSierpien    02.03.2014 @14:58:24
no byc może że nie jest gwiazdą, ale skoro ludzie ąz wątki na jej temat zakładaja na digart.pl no to chyba o czymś świadczy
o mnie watków jakoś nikt nie zakłada :d
ostatnio edytowane: 2014-03-02 15:00:42
_______
http://prostepisanki.blogspot.com
http://www.forumforum.4ra.pl
*eleroo    02.03.2014 @15:24:36
Krzysztofie, IMHO świadczy tylko o tym, że jej twórczość wzbudza emocje - jest jakaś, ma właściwości, oddziałuje na odbiorcę, albo jest jednak jakiś ból posladków z nią związany. Skoro to takie beznadziejne, fe, przemielone, passe etc. to po co w ogóle zawracać sobie tym głowę? Tak to widzę. Dlaczego nie ma tu wątków o "innych beznadziejnych"? A może to jest trendi jechać po Masłowskiej? Wiesz co mam na myśli

40kwietnia, chyba nie rozumiem Twojego skrótu myślowego. I gdzie się podziała Twoja sygnaturka o rączkach i ciasteczkach? Uwielbiałam ją!

^KrzysztofSierpien    02.03.2014 @15:30:49
no właśnie eleroo
+trzypozycje, pisarz i poeta o mało wykwintnym jezyku , jednak założył ten wątek...o tej pani, czyżbys miała rację i jednak ból dupy?
*eleroo    02.03.2014 @15:37:28
Tego nie wiem na pewno, haha, ale mogę się o flaszkę założyć, że za trochę lat Masłowską się wrzuci do grupy jakichś artystów wyklętych, czy czegoś w tym guście. Ona jest "zbyt chuda dla grubych, zbyt gruba dla chudych".

1 2 3 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt