Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Podstawka pod tablet?
Sprzęt, aparaty...  | 17.05.2014 @16:17:25

~Papuq    17.05.2014 @16:17:25
Istnieje coś takiego? Praca z tabletem leżącym płasko na biurku jest dla mnie strasznie niewygodna. Aktualnie posiłkuje się moją pseudo podstawką którą posklejałem z tektury i podkleiłem gumą aby nie jeżdziła po biurku. Niby działa, jednak jest strasznie nieestetyczne i grozi zawaleniem. Istnieją jakieś produkty służace do takowych celów? Chodzi mi o taką podpórkę jaką np. posiadają tablety Wacoma z serii Cintiq. W sklepach widze jedynie pełno badziewia do zwykłych tabletów. Może jakaś solidniejsza podstawka do iPada dała by rade? Ktoś z was kozystał z takich rozwiązań?
~zlomierz    17.05.2014 @17:47:31
szukaj jako: podstawka pod książkę, rysownica, sztaluga stołowa
~Papuq    17.05.2014 @19:26:50
Przydatne terminy, na pewno sie rozejrzę. Dzięki za cynk.

Po fakcie pomyślałem jeszcze o podstawkach chłodzących do laptopów. Te regulowane maja całkiem sensowne kąty nachylenia, a mój tablet akurat jest rozmiarów typowego laptopa.
~Ania1994a    29.09.2017 @08:20:03
Super podstawki pod tablet oferuje Ergopoint. Sprawdźcie koniecznie ofertę tego sklepu, posiadają świetne, wysokiej jakości produkty - bardzo bogaty wybór. Ja korzystam z takiej podstawki: ergopoint.com.pl/podstawka-pod-tablet-estab-ergosafe-78550
~wesiko    29.09.2017 @09:16:50
a kto ma tą podstawkę

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt