Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Kamera na sd dla rodziny
Video  | 27.05.2014 @12:16:39

~malarz84    27.05.2014 @12:16:39
Witam, jestem foto amatorem ale ostatnio napaliło mnie na jakąś kamerkę, oczywiście zapis już na sd.
Co polecacie, chodzi mi generalnie żeby kręcić filmy ciut lepszej jakości niż telefon (nie mam lustrzanki)i żeby miec stabilizację obrazu.
Znalazłem coś takiego
http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-hd-16-mpx-sd-do-32-gb-etui-t41-i4239224816.html
co myślicie.
Budżet przewidziany to max 200zł.
Pozdr.
*thedreamseller    27.05.2014 @12:33:29
tia, za 200 zł kamerka dająca lepszą jakość niż telefon? no da się. zależy względem jakiego telefonu ma być to porównanie, bo jak telefon nagrywa w VGA, to wystarczy kupić coś, co nagrywa w wyższej rozdzielczości. będzie lepiej niż w telefonie, ale nadal będzie to kupa.
~malarz84    27.05.2014 @12:39:59
chodzi mi żeby nakręcić trochę dziecka bo latka mijają a żeby pamiątka była i nie chodzi mi o hd tylko aby obraz był wyraźny na ekranie monitora.
Telefon do porównania LG swift L3
*thedreamseller    27.05.2014 @12:58:08
ten lg nagrywa w rozdziałce 640x480, więc rzeczywiście marnie.

z doświadczenia wiem, że najlepiej się sprawdzają telefony lub aparaty. przynajmniej lepiej niż najtańsze kamerki. zainwestuj w jakąś małpkę, która pozwoli Ci nagrywać w HD i się ciesz z lepszej jakości.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt