Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Digartfolio - "Trwa optymalizacja"
Digart - bugi i pomysły  | 22.06.2014 @20:19:56

~futureform    22.06.2014 @20:19:56
Witam

Piszę tutaj ponieważ mail podany na digartfolio jest błędny (trochę IMHO śmieszna kwestia ale pomijam to..).
Chciałem się zarejestrować na digartfolio ale po wypełnieniu formularza i przejściu dalej wyskakuje informacja "trwa optymalizacja".
Moje pytanie jest zatem następujące: Ile ta optymalizacja będzie trwała?
Chciałem wyrobić się do końca miesiąca bo jakaś promocja chyba jest z tego co zauważyłem?

Dzięki z góry za odpowiedź i sorry, że tutaj ale wątku podobnego nie znalazłem a maile digart podaje błędne także tego..

Pozdrawiam
FF

EDIT: tak w ogóle byłem na tej stronie z 2 lata temu może i ciągle wygląda identycznie ... a Internety trochę do przodu poszły. Nie warto za nimi spróbować nadążyć?
ostatnio edytowane: 2014-06-22 20:23:09
~ricard    22.06.2014 @20:54:48
"~futureform 22.06.2014 @20:19:56
...Moje pytanie jest zatem następujące: Ile ta optymalizacja będzie trwała?
Chciałem wyrobić się do końca miesiąca bo jakaś promocja chyba jest z tego co zauważyłem?" - Optymalizacja będzie trwała do końca promocji
ostatnio edytowane: 2014-06-22 21:52:59
~futureform    22.06.2014 @21:42:10
Tak właśnie czuję, że dnia 1.07 w cudowny sposób optymalizacja się skończy.. ach szkoda..
*Grzeczny    23.06.2014 @09:14:52
Zadaj pytanie na pw do admina --> http://kasiagieron.digart.pl/

Tam najprędzej otrzymasz odp., i ewentualną pomoc.

Optymalizacja = drobne kroczki ku nadążaniu, zatem czasem bywa tak, że
tra optymalizacja, a potem jest jakaś drobna zmiana, a potem jest atak malkontentów na forum, a potem jest znów optymalizacja, a potem...

... skutek jest w miarę zaprojektowany, ale zanim wejdzie, cóż, pewnie trochę czasu jeszcze minie. Proszę mnie nie pytać dlaczego, ja tu tylko doradzam userom, pomagam na ile mogę i sprzątam, od tech są inni.
~futureform    24.06.2014 @12:26:16
Dzięki *Grzeczny. Zaraz coś naskrobię
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt