Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Polecicie mi jakieś książki związane z doskonaleniem rysunku?
Literatura  | 31.07.2014 @11:07:30

~kwb    31.07.2014 @11:07:30
Bardzo podobają mi się książki autorstwa Burne Hogartha, jednak są one po angielsku i pomimo, że wciąż z nich korzystam i staram zrozumieć jak najwięcej, to poszukuję czegoś w języku polskim. Może zechcecie mi coś polecić?

Dynamiczne pozy, ręce, o tworzeniu własnych postaci... Z góry dziękuję~!
!janurz    31.07.2014 @14:32:50
Książki =/= literatura, spambocie.
ostatnio edytowane: 2014-07-31 14:33:06
_______
http://www.chalwazwyciezonym.blogspot.com
^Kazejin    31.07.2014 @17:15:51
Lepiej nauczyć się angielskiego, jest potężny wybór i można się wiele nauczyć. Z polskimi wydaniami na poziomie Color and Light Gurneya czy Imaginative Realism albo chociaz Loominsa Creative Illustration raczej nie ma co liczyć.
~rurarzKroni    31.07.2014 @19:40:19
Glenn Farby - Anatomia dla artystów fantasy
Kevin Walker - Lekcje rysowania i malowania fantasy bestie.
Obie pozycje wydawnictwa Arkady
~kwb    01.08.2014 @00:10:17
~Kazejin,
tak pewnie masz racje, nadal doskonalę swój angielski i się uczę, więc dziękuję za odpowiedź.

~rurarzKroni,
pierwsza książka właśnie dziś do mnie zawitała, mam na myśli poradnik autorstwa Glenna Farby-ego. Dziękuję za radę, to na prawdę świetna książka.

Poza tym zamówiłam także książkę "Anatomia dla artystów. Dynamika ludzkiej postaci" T. Flinta, P. Stanyera, gdyż cena nie jest duża, a wydaje się być dobrym zakupem.
+eleroo    01.08.2014 @02:12:21
Poczytaj Dostojewskiego.
+trzypozycje    01.08.2014 @05:21:50
"pierwsza książka właśnie dziś do mnie zawitała, mam na myśli poradnik autorstwa Glenna Farby-ego. Dziękuję za radę, to na prawdę świetna książka."

W 4 godziny zamówiłeś i przyszła? Musisz mieć naprawdę szybki internet.
_______
Yes, I am
fresh like DAMN
~kwb    01.08.2014 @14:03:03
~trzypozycje
Nie, właściwie to pojechałam wczoraj do Matrasa w moim mieście gdzie tą książkę odnalazłam jeszcze zanim przeczytałam odpowiedź ~rK Ale fajny zbieg okoliczności.
~Thera    17.08.2014 @12:37:01
Dla tych co dopiero zaczynają przygodę z rysunkiem polecam "Kurs rysowania
Podręcznik dla początkujących" - Agnieszka Cieślikowska.
Według tej książki, każdy kto lubi rysować, może zmierzyć się z tą sztuką korzystając z podanych tam podstaw, które następnie czytelnik będzie mógł stopniowo rozwijać aż do perfekcji, ale już w oparciu o talent, ćwiczenia i wiedzę zdobytą w toku nauki.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt