Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

historia o kukiełkach
Literatura  | 30.09.2014 @12:31:56

~JusteMilieu    30.09.2014 @12:31:56
Dzień dobry Wszystkim!

Jestem w trakcie pisania scenariusza etiudy studenckiej o skomplikowanych relacjach między dziećmi znajdującymi się na obozie dla rodzin patologicznych. W największym skrócie, jest to historia o tym, że kiedy poznajemy nową osobę mamy jej zupełnie inny obraz w stosunku do tego, gdy jesteśmy świadkami jej zachowania w sytuacjach wyjątkowych.
Wielokrotnie pierwsze wrażenie jest niestety mylne.
Jest to także historia o braku nadziei wśród dzieci, które mimo swojego młodego wieku, nie mają już perspektyw na przyszłość.

Życzyłabym sobie, żeby była to opowieść pełna ukrytych symboli. Dlatego też w trakcie obozu jego uczestnicy, będą odgrywać kukiełkowe przedstawienia, które w zamaskowany sposób byłyby ich manifestem, buntem, lub przejawem bezsilności.

Dlaczego tutaj o tym piszę? Gdyby ktoś chciał pomóc i poświęcił godzinę na napisanie krótkiej historii, którą można byłoby odegrać, bardzo proszę o kontakt: pasikowska@onet.pl

Tutaj podaję link do zdjęcia kukiełek, którym można się inspirować:
http://www.tinypic.pl/d2w2ucvy0bt6

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam
Julita
~Theressa    01.10.2014 @10:29:01
Może napisz coś o tym, gdzie ta etiuda będzie prezentowana, czy nazwiska autorów opowiadań znajdą się w napisach końcowych?
~JusteMilieu    01.10.2014 @11:37:48
Jest to etiuda dyplomowa i przy naszych założeniach będzie prezentowana na festiwalach w Polsce i zagranicą (ja już swoje etiudy pokazywałam na festiwalach np Festiwal Młodzi i Film w Koszalinie, czy Off Cinema w Poznaniu).
Jak najbardziej nazwiska twórców znajdą się w napisach końcowych.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt