Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Oświetlenie do nagrywania w siłowni
Video  | 10.11.2014 @02:02:55

~adamkoc    10.11.2014 @02:02:55
Witam

Mam kamerę Canona HD i chciałbym nagrywać proste materiały na youtube z siłowni, głównie elementy treningu. Oświetlenie w siłowni jest dosyć słabe.

Szukam porady czy jestem w stanie zakupić oświetlenie do 200-300zł na początek które dobrze doświetli miejsce nagrywania takiego filmu? Jeśli tak to proszę o jakieś linki lub nazwy.
~adamkoc    12.11.2014 @01:13:31
ponawiam pytanie, bardzo mi zależy na fachowych radach
~Theressa    12.11.2014 @08:46:07
Może nie do końca fachowo, a bardziej garażowo - potrzebujesz lamp z żarówkami, które dają białe światło. Ich ilość zależy od tego, jakie masz tam wnętrze i oświetlenie górne, powinny wystarczyć chyba dwa halogeny. Plusem jest cena i dostępność, minusem to, że nagrzewają się solidnie plus żarówki do nich nie są zbyt długodystansowe.

Jeśli zdecydujesz się na halogeny, nie bój się kupować do nich tańszych żarówek. Z tego, co słyszałam, od markowych różnią się głównie ceną. Najlepiej, jakbyś miał te lampy na statywach, żeby sobie je łatwo przenosić i ustawiać.
ostatnio edytowane: 2014-11-12 08:48:48
_______
http://latajaceryby.wordpress.com/
*thedreamseller    12.11.2014 @09:10:51
Obczaj takie coś:
http://rafalputtkammer.blogspot.com/2010/04/juz-jest.html

myślę, że wystarczy. Co prawda ja dałem za to trochę więcej (a sprzęt używany), ale przynajmniej wiesz, czego szukać.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt