Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Edycja filmu DVD (.vob)
Video  | 19.01.2015 @19:17:10

~kyouzo    19.01.2015 @19:17:10
Witam,
Film ślubny znajomego beznadziejnie się kończy, wyciąłem kilka fragmentów pary młodej połączyłem, dodałem tekst z podziękowaniami i ładnie zakończyłem z opacity 100% -> 0%.

Od początku. Pliki dvd filmu skopiowałem na kompa, ostatni plik .vob z końcówką filmu zedytowałem w Adobe Premiere, wyeksportowałem do .avi które z kolei przekonwerowałem na .vob i jak debil licząc, że podmiana pliku wystarczy, nie wystarczyła. Film się wiesza na fragmencie filmu z zedytowanym plikiem .vob.

Czas na pytanie. Jest to w ogóle możliwe by taki materiał ślubny przerobić jeśli wyszedł już od ekipy która się tym zajmowała? Jeśli tak, jak mogę to osiągnąć?

Pozdrawiam
~Theressa    19.01.2015 @19:53:18
Najlepsze wyjście bez straty jakości i czasu, to pójść do ekipy i poprosić o poprawki, skoro zrobili be. Chyba, że to pan Gieniek kręcił vhs'a, to już gorzej.
~kyouzo    19.01.2015 @20:55:43
chciałem tak zrobić, ale za daleko mieszkają...
poza tym, taka wiedza może być użyteczna w przyszłości
~pachur    20.01.2015 @12:35:46
kazdy render daje Ci strate wiec unikalbym tego zwlaszcza, ze plik wejsciowy masz juz takiej, a nie innej jakosci. Zawsze mozesz poprosic o plik na serwer, zeby Ci wrzucili mniej skompresowany albo to co masz w premierze jako projekt zaimportowac do adobe encore i bezposrdnio z projektu wypalac plyte bo chyba encore lyka projekty z premiera
_______
cause the street life is all we know / http://www.digart.pl/tekst/zasady.html
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt