Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Digart szaleje
Digart - bugi i pomysły  | 10.02.2015 @10:31:24

1 2 Następna strona
*eleroo    10.02.2015 @10:31:24
Hej,

System znowu szaleje i nie wiem, czy mój najnowszy digart jest zdublowany, pojedynczy, czy nie ma go wcale. Bo raz mi pokazuje dubla, raz, że 'nie ma takiego digartu' i bądź tu mądry! Już tak się kiedyś robiło, hihi.

czy ktoś mógłby wejśc na mój profil i powiedzieć mi jak to wygląda? Chodzi o focię z wodospadem, Słyszę.

*KrzysztofSierpien    10.02.2015 @10:34:33
jest zdublowana
a diguś nie pokazuje zawsze stan aktualny tylko sprzed kilkunastu minut np i stąd to zamieszanie
*eleroo    10.02.2015 @10:39:07
Nie bo kurna, ja dodaje a mi zamiast się pokazać jak zawsze pitu pitu podziel się ze znajomymi, to się pokazuje "nie ma takiego digartu" a na profilku raz nie ma tego wcale, raz jest podwójnie, hihi. Taki dżez. Zawsze jak sie odświezy stronkę to jest git i najaktualniejszy stan a tu raz tak raz tak, czary, Panie

Dziękuję, ide skasować jedna kopię. Wateczek też skasować można
*thedreamseller    10.02.2015 @10:39:10
To najprawdopodobniej efekt przenoszenia bazy w związku z wdrażaniem siódemki.

Keep calm, będzie dobrze.
*eleroo    10.02.2015 @10:40:44
Ołkej, bo teraz chciałam skasowac i mi się Diguś w ogóle wysypał, heh Że wystapiła błąd i takie tam. No to niech se wisi podwójnie na razie, potem wywale tę kopię, która ma mniej lajków
*thedreamseller    10.02.2015 @10:48:56
A jeśli lajki przestaną się liczyć?
*KrzysztofSierpien    10.02.2015 @10:53:17
to zawsze można popełnić seppuku
*eleroo    10.02.2015 @10:53:57
Oj, no ja próbuję podejść żartobliwie do sytuacji, a Ty tu jakiś armagedon wieszczysz Jak się przestana liczyć, to wywale te kopię, co ma mniej komciów, albo odwiedzin, albo w ogóle. Albo zostawie ją jako pamiatkę wiatru odnowy :P
*eleroo    10.02.2015 @11:07:21
Dodaję pod postem, bo w związku z zakłóceniami w Matriksie cieszę się, że w ogóle udało mi sie wąteczek mój odnaleźć i wejśc do niego. Bo on też znika. Wszystko stało się niesprawdzalne.

Wszystko stało się iluzją nagle. Zobaczcie, głupia zmiana systemu, czy inne hopsztosy a tu nagle sie okazuje, że nie można określić, czy rzeczywistość zastana, jest rzeczywiście zastana, czy sprzed chwil kilku, czy nie powtarza się cyklicznie, czy digart (fotka) wystepuje pojedynczo, podwójnie, czy wcale. Taki Digart Schrödingera, tylko lepszy, bo w trzech stanach.

To przerażające.
*Grzeczny    10.02.2015 @11:26:13
Tak, tak, zmiany w matriksie, ot, nie rewolucyjne, a ewolucyjne, te ostatnie wprawdzie zawsze trwają dłużej ( wielokroć ), też wywołują zjawiska nietypowe choć też - jako rozciągnięte w czasie - mniej destrukcyjne, za to skutki uboczne, po zmianie, choć też mniej widoczne, niż w czas anarchii i swawoli rewolucyj wszelakich, znacznie mniej bolesne w ostatecznym efekcie, a choć pewnie nie dla wszystkich - ciekawsze, niźli to, co było.

Np., dla mnie, ale to trza lubić zmiany i być nastawionym otwarcie do świata...,
tylko lub aż.
-Aquirre    10.02.2015 @11:32:42
zmiany idą, moja mała, zmiany, zajebiste zmiany, wiec ustaw się w poczekalni i nie wierć się, tylko czekaj, no czekaj! to rozkaz
*eleroo    10.02.2015 @11:53:04
Zmiany są spoko. Taka refleksja mnie tylko naszła, jakie to wszystko efemeryczne i nienazywalne czasem.
+trzypozycje    10.02.2015 @11:57:00
_______
Yes, I am
fresh like DAMN
*Grzeczny    10.02.2015 @12:15:13
^eleroo, a to też prawda, można sobie letnim czasem usiąść gdzieś pod lasem, albo w środku łąki wybujałej tak, że szczyty traw sięgają głów, usiąść i przez godzinkę nic nie robić poza słuchaniem i obserwacją natury..., dopiero wówczas dostrzegasz - mieniący się barwami i odcieniami światłocienia, szumiący, szeleszczący, piszczący, chrapiący i drapiący dźwiękami, pełen drobnych poruszeń i fal pływów wywołanych porywami wiatru - świat realny - to, co nam zazwyczaj kompletnie umyka..., złożoność, której nie sposób objąć rozumem, gdzie kończy się duma i arogancja człowieka, a zaczyna głębsze zrozumienie tak naszych możliwości, jak i ograniczeń.
A to dopiero początek...

*Grzeczny    10.02.2015 @12:15:40
^eleroo, a to też prawda, można sobie letnim czasem usiąść gdzieś pod lasem, albo w środku łąki wybujałej tak, że szczyty traw sięgają głów, usiąść i przez godzinkę nic nie robić poza słuchaniem i obserwacją natury..., dopiero wówczas dostrzegasz - mieniący się barwami i odcieniami światłocienia, szumiący, szeleszczący, piszczący, chrapiący i drapiący dźwiękami, pełen drobnych poruszeń i fal pływów wywołanych porywami wiatru - świat realny - to, co nam zazwyczaj kompletnie umyka..., złożoność, której nie sposób objąć rozumem, gdzie kończy się duma i arogancja człowieka, a zaczyna głębsze zrozumienie tak naszych możliwości, jak i ograniczeń.
A to dopiero początek...

*Grzeczny    10.02.2015 @12:16:26
O,
*thedreamseller    10.02.2015 @12:23:37
Nic się nie dzieje - źle. Coś się dzieje - też źle.
*eleroo    10.02.2015 @12:39:42
Eeee, ja nie mówię, że źle, ale zostałam porażona brakiem kontroli nad własnym profilem Nadal nie wiem co tam mam a co nie, choć mignęlo mi przez chwilkę, że skasowano dubel. Ale nie wiem, czy to się zdarzyło, czy dopiero zdarzy, bo nadal mój ostatni digart pojawia się, znika, dubluje. Zresztą nie tylko chyba mój, bo przewineło się w nowych kilka dubli. Taka sytuacja. W wąteczku tym raz jest jedna odpowiedź, raz wszystkie, raz wąteczka nie ma. I nie, to nie mój kejcz, ani inne kwiaty

Grzeczny, masz jak najbardziej rację. Ale to inna strona życia, bardzo daleka od tej tutaj sytuacji.

Ja nie jojczę, że mi profilek nie działa. Doświadczam zakłóceń w kreacji. W sumie to można z tego wyciagnąć wiele, wiele. Ciekawe doświadczenie.
*thedreamseller    10.02.2015 @12:46:35
A ja nie mówię, że Ty mówisz.
*Grzeczny    10.02.2015 @15:33:38

"Grzeczny, masz jak najbardziej rację. Ale to inna strona życia, bardzo daleka od tej tutaj sytuacji."

Ależ nie, to jak najbardziej dotyczy tej sytuacji, magikom zmieniającym matriks ku jego ewolucji też wymykać się mogą drobne szczególiki, choć ogarniają w temacie więcej ode mnie, ja ogarniam wiele rzeczy, ale wielu dziedzin nigdy nie zgłębię, z wielu przyczyn. Łąka to takie moje dziecinne doświadczenie, sprzed około 27 lat, które sprawiło, ze patrzę na świat tak jak patrzę, a raczej, zapoczątkowało ten - nieustannie pogłębiany proces.

Można to napisać prościej - nigdy nie wiesz co za rogiem, co za chwilę - po prostu zgadujesz - zgadujemy ciągle, dlatego z czasem przyzwyczajamy się do pewnych ( tymczasowych, zależnych od wielu czynników ) "schematów", a gdy te "schematy" zawodzą, czujemy się zagubieni...

*Grzeczny    10.02.2015 @15:48:13
Słowem, pewien starożytny Grek, górą - można się nagadać ile się chce - ale rzeczy sprawdzalne - należą wyłącznie do dziedzin historycznych - historii nauki, sztuki, kultury, obyczaju, literatury i itp., tyle, że to co sprawdzalne, to nie to samo, co..., pewne.
ostatnio edytowane: 2015-02-10 15:50:00
_______
http://pawgalmal.blogspot.com - moje malarstwo
http://pawtadgal.blogspot.com/ - teksty o sztuce
http://ptgalinski.blogspot.com/ - opowiadania
*eleroo    11.02.2015 @15:08:00
No tak. Źle Cię zrozumiałam początkowo. Inaczej. Jeśli iść Twoim tokiem, to tak.

Oczywiście, że sprawdzalne nie jest tożsame z pewnym. Pewne to chyba tylko jedno jest na tym świece
*eleroo    13.02.2015 @21:19:53
Znowu to samo... U kolego widzę siedem dubli, u innych tez po kilka. Matriks się rozwarstwia
*eleroo    13.02.2015 @21:24:04
Znowu to samo. Nie wiem czy ten post sie nie zdubluje, bo zniknał mój poprzedni.

Po drugim "nie ma takiego digartu" zamiast "podziel się z przyjaciółmi", odpusciłam, ale widzę, że Matriks ostro sie rozwarstwia, bo kolega ma siedem dubli a inni tez po kilka

*KrzysztofSierpien    13.02.2015 @21:35:59
taka nasza karma
co słabsi odpadną
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt