Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Konkurs "PROJEKTUJ I ZARABIAJ"
Konkursy  | 17.07.2015 @13:07:28

~greenfly    17.07.2015 @13:07:28
Lubisz projektować? Chcesz zdobyć sławę, zarobić i stać się profesjonalistą? Weź udział w konkursie "PROJEKTUJ I ZARABIAJ" - stwórz projekt T-shirtu na wakacje, a jeśli wygrasz uzyskasz 25% dochodu z całkowitej sprzedaży oraz 5 koszulek dla Ciebie i Twoich bliskich!
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić nasz fanpage na Facebook'u - http://www.fb.com/AgencjaGreenFly , udostępnić post konkursowy na swojej osi czasu i przesłać projekt na adres: konkursy@GreenFly.pl
Masz czas do 2 sierpnia - nie zwlekaj!
Konkurs organizowany przez GreenFly wspólnie z serwisem DruknijKoszulke.pl - regulamin konkursu znajduje się pod adresem: http://www.GreenFly.pl/pliki/regulamin.pdf
~Cilek    17.07.2015 @19:45:06
Wyzysk i nędza. Wydawało mi się, że wprowadzono zakaz organizowania konkursów na fejbuku, w których warunkiem udziału jest oddanie lajku. Chyba, że mam błędne informacje. Wypchajcie się swoim konkursem i przestańcie szukać naiwniaków bo psujecie powietrze którym oddychamy wspólnie. Biorąc udział w takiej farsie przywalamy na takie traktowanie postuluje aby nie bojkotować takie akcje nie biorąc w nich udziału. Nie pozwalajmy się wykorzystywać.
*trzypozycje    18.07.2015 @00:03:14
nie zwlekaj, kill yrslf na wakacje
_______
I'm about to blast heat
^Kazejin    18.07.2015 @11:07:42
~Cilek specjalnie konto założyłeś żeby się tak spocić?
~Cilek    19.07.2015 @23:38:06
Po prostu denerwują mnie konkursy, wolałbym aby nigdy nikt nie wpadł na taki pomysł. Gdybym mógł zabronił bym tego prawnie. Bo to jakby wykonywać pracę za darmo, pomijając jedną osobę z wielu, które włożą wysiłek i zainwestują swój czas w nadziei, że ktoś za to może zapłaci. Nie mam na tyle jaj aby się zabić więc jeszcze ponarzekam zmian zemrę.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt