Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Photoshop
Programy  | 14.09.2015 @19:15:28

~Chris888    14.09.2015 @19:15:28
Dzień dobry ja mam takie pytanie, nie wiem czy to na tym forum. Wersja portable photoshop nie ma terminu używania. Czy wersje portable moge sobie uruchamiać jak mam firme ? Przy okazji wszystkie programy typu portable są na tych samych zasadach ?
^wilku    14.09.2015 @20:15:18
Portable to są normalne piraty, do tego zmajstrowane tak, że nie musisz ich instalować.
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
+swierkosz    15.09.2015 @00:52:06
U nas w kraju połowa firm ma portable ;p
~Beeata    16.09.2015 @12:16:25
heheh tak ale do czasu kontroli oszczędzają na programach, które podejrzewam używają non stop
^Kazejin    16.09.2015 @15:30:01
Takie cebulactwo troszkę, albo mają corela 9
~NekoKuroi    16.09.2015 @17:41:04
Nie musi byc kontrola w firmie... pliki ktore sa robione w programach maja zaszyte informacje. Firma oddajac komus projekt tez moze zostac sprawdzona czy ma oprogramowanei legalne do tworzenia tych plikow.
No chyba ze ktos daje tylko prace wydrukowane to ciezko dotrzec w jakim oprogramowaniu byly robione i mozna wtedy pokazac stare oprogramowanie sprzed 10 lat

Ale pliki zrodlowe radze trzymac bo kiedys mialem zarzucone ze zrobilem plagiat i jak doszlo co do czego ja w prokuraturze pokazalem pliki zrodlowe a firma ktora mnie oskarzyla nie miala takich ... wyszlo na to ze to oni zrobili plagiat
ostatnio edytowane: 2015-09-16 17:43:31
_______
Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
~regner    17.09.2015 @09:02:25
Wyjątkowo bezczelne pytanie. Człowiek ma firmę i chce używać pirackiego oprogramowania w celach zarobkowych. Chcesz zarabiać to najpierw zainwestuj. Trzeba wiedzieć, że każdy projekt wykonany przy użyciu nielegalnego oprogramowania jest również nielegalny. Jak kogoś nie stać, zawsze można zainstalować np. Gimpa.
Spróbuj podejść do tematu od innej strony. Jeśli twórcy oprogramowania natrudzili się. żeby wypuścić dobry produkt to nie po to, żeby sobie ludzie rozpowszechniali za darmo. Wyobraź sobie, że tworzysz coś na czy będziesz zarabiać, a ktoś zrobi z twojej pracy wersję "portable" i wrzuca do sieci. Nie wk...ł byś się?
^nOF4ce    17.09.2015 @10:04:49
Po pierwsze to pirat, a po drugie zauważ, że wersje portable są mocno okrojone. Kiedyś znajomy miał portable i chciałem mu pokazać kilka rzeczy i nie mogłem znaleźć kilku funkcji. Jak piracisz, to pełną wersję, jak na firmę, to kilka stanowisk i rozłóż koszt.
~Klaudia006    14.06.2016 @08:07:42
Potrzebuje pomocy. Zainstalowałam filtr easy green screen, po włączeniu filtra na zdjęciu i edycji na portrecie pojawiają sie czarne paski, ktore tworzą kratkę. Niestety po zakończeniu kluczowania za pomocą EGS nie znikają. Dodam, ze na drugim laptopie w starszej wersji EGS tego nie ma. Ktos ma pomysł jak wyłączyć ta kratkę?
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt