Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Miłość
Literatura  | 21.09.2015 @23:37:17

~Magula0316    21.09.2015 @23:37:17
Każdego dnia coraz bardziej uświadamiam sobie, że życie nie ma sensu. Co z tego, że jestem z mężczyzną mojego życia skoro On coraz rzadziej okazuje do mnie jakiekolwiek uczucia. Czuję się niepotrzebna nikomu. Łudzę się tylko nadzieją, że w końcu On mnie zauważy. Że w końcu mnie przytuli i ucałuje w czoło. Że w końcu znów wyzna mi jak bardzo mnie kocha .
+johnnykasza    21.09.2015 @23:52:49
Są dwie możliwości. Albo to nie jest "mężczyzna twojego życia" albo musisz ogarnąć za niego. Wychodzisz z inicjatywą, bardzo konkretną i bezpośrednią (mówisz czego chcesz i jak), a jeśli nie podziała patrz możliwość pierwsza.
!janurz    22.09.2015 @00:32:48
Nie jestem ekspertem, ale milczenie i czekanie aż się chłop domyśli, czego oczekujemy jest dobrym sposobem na dalsze milczenie i czekanie.
^KrzysztofSierpien    22.09.2015 @04:35:47
Może napiszmy jakiś romans, żeby wątek nabrał sensu
a ode mnie: zmień se chłopa, ten się już Tobą najwyraźniej znudził
*thedreamseller    22.09.2015 @07:01:51
"Że w końcu znów wyzna mi jak bardzo mnie kocha."

Może nie kocha??
^Kazejin    22.09.2015 @08:09:16
Może powinnaś mu zrobić niespodziankę w stylu "chodź tu mój ogierze". Związek kobiety z mężczyzną to nie tylko cudowna romantyczna miłość
^Halidar    22.09.2015 @08:31:45
Może na początek wrzuć jakieś zdjęcie profilowe?
!janurz    22.09.2015 @09:10:33
Ej, nie trolujemy tego wątechq.

^Kazejin    22.09.2015 @09:28:23
Oznajmiam, że nie troluję w razie niepewności Druga sprawa - może po prostu nie bierzesz jego potrzeb pod uwagę? (nie mówię tu o seksie). Może po prostu za bardzo skierowałaś zainteresowanie na siebie biernie czekając na oznajmianie miłości przez swojego faceta?

Edit: Ciekawi mnie także dziwne sformowanie całości tej wypowiedzi głównowątkowicza...taka jak by zbyt dokładnie napisana z pieczołowitością, jak by celowo. Trolololo może? Do tego dział literajtura: >?
ostatnio edytowane: 2015-09-22 09:31:11
_______
Zrobiłę grę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajpust.candymunch
^Halidar    22.09.2015 @13:06:25
Ja piszę całkiem poważnie, podobno jestem dobry w pocieszaniu cudzych żon.
~Mogwai    05.10.2015 @16:45:43
chcesz mój nr?
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Polaca12    09.10.2015 @01:48:48
Droga Autorko, zwykle tak bywa, że nasza podświadomość odkrywa pewne rzeczy szybciej od nas samych... Sama użyłaś zwrotu "łudzę się", a w nim myślę, że zawarta jest cała odpowiedź. Czyli, że Ty już tak naprawdę wiesz, przeczuwasz, jak to się skończy, ale jeszcze nie dopuszczasz do siebie tego faktu. Nie łudź się dłużej, bo mężczyzna Twego życia = szacunek i okazywanie choćby czułości (nie mylić z przemijającą namiętnością), i jeśli nie można się doprosić dłuższy czas, to po prostu on ma serce skierowane w inną stronę.
~BrakPomysluNaKsywke    17.10.2015 @00:49:04
I jak tam - wyznał miłość ?
_______
*Grzeczny    17.10.2015 @08:33:58
Pewnie jest na digu, przeczytał powyższe i pobiegł po bukiet róż ( tak, na wszelki wypadek... ).
~AnFire    01.12.2015 @10:36:29
Wydaje mi się że przede wszystkim powinnaś zwrócić na siebie jego uwagę. Jeśli on traci to zainteresowanie a tobie nadal zależy to czas najwyższy zadziałać a nie jak już moi przedmówcy napisali czekać biernie aż on się ogarnie.
~Mogwai    02.12.2015 @11:07:31
Moim zdaniem to trzeba być cierpliwym, trzeba czekać na prawdziwą miłość i nie zadowalać się byle czym, zamiast jeść kanapkę która spadła na podłogę, lepiej napić się wody i zaczekać na fantastyczny obiad, np. kotlet dobra gospodyni z ziemniaczkami i zasmażaną kapustką. Tylko cierpliwość, tylko!
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Artmadur    13.11.2016 @03:40:10
Posłuchaj https://www.youtube.com/watch?v=NjUhnaTlZ2g .Jeśli to w pełni zrozumiesz, znajdziesz sposób na wszystko
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt