Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Kserokopiarka poleasingowa?
Sprzęt, aparaty...  | 22.09.2015 @19:39:35

~KajtusKa    22.09.2015 @19:39:35
Witam, nie znalazłem takiego tematu, więc zakładam nowy wątek, ponieważ sprawa jest dla mnie istotna. W mojej firmie potrzebna mi jest teraz kserokopiarka. Tego rodzaju sprzęt nie jest tani, niestety, a już na dobry model to trzeba wydać małą fortunę. Słyszałem, że można nabyć takie urządzenie poleasingowe, to prawda? Że można znaleźć sprzęt bardzo dobrej jakości i marki w przystępnej cenie... To byłaby opcja dla mnie idealna, korzystał już może ktoś z was z takiej możliwości? I jaki jest ich stan techniczny?
~QNAMANmanga    22.09.2015 @20:38:32
Tak, korzystałem. Często się opłaca, ale trzeba uważać co się kupuje. Jeśli chcesz tani drukować tylko w czerni/bieli to polecam ci japońską Kyocerę, lub ich niemiecki branding Triumph - Adler. Zwykle brzydkie jak diabli, ale są nie do zarżnięcia i bardzo tanie w eksploatacji. Osobiście polecam Model MF-1118MFP. Za 40 złotych masz toner na kilka tysięcy stron. A bęben jest w zasadzie nieśmiertelny.
~doradcatomasz    15.10.2015 @14:48:31
Jeśli chodzi o tonery do kserokopiarek to zawsze możesz też poszukać jakiegoś tańszego zamiennika na rynku. Za niecałe trzydzieści złotych można już kupić zamiennik o wydajności ok 7000 stron. Natomiast odnosząc się do tematu po leasingowych kserokopiarek to jest to rozsądna opcja, tym bardziej w przypadku tego typu urządzeń. Nowe kserokopiarki są dosyć kosztowne, a tutaj za niższą cenę możesz znaleźć (jak dobrze poszukasz) topowe modele od najlepszych producentów. Oczywiście są to urządzenia w pełni sprawne, ale ich stan techniczny może być zróżnicowany, więc warto mieć to na uwadze przy dokonywaniu ostatecznego wyboru.
~majnikont    16.10.2015 @20:12:20
Skoro dla firmy kupno kserokopiarki to taka fortuna, to może rozważcie wydzierżawienie tego sprzętu? Tu możesz sobie popatrzeć: http://www.wroclawksero.pl
Płaci się za dzierżawę sprzętu i liczbę wykonanych kopii, generalnie świetna sprawa, a konica minolta to już w ogóle wymiata, czyli jak się chce to można mieć do korzystania za niewielkie pieniądze najlepszy sprzęt, a co za różnica, czy kupisz czy dzierżawić - trzeba działać.
Znam jednego kolesia, który ma taaką głowę do interesów, i praktycznie rozkręcił firmę w krótkim czasie na maksa. Wszystko wynajmował, ale ogólnie miał plan i wiedział jak pozyskiwać klientów i tylko na tym się skupił, niewiele inwestując.
~karolina222    25.11.2015 @12:55:34
Ja otwierając swoją działalność trafiłam na bardzo ciekawy adres http://www.biuro-styl.com.pl/. Myślę, że ich oferta powinna Cię zainteresować, jest naprawdę atrakcyjna!
+witekjogurcik    26.11.2015 @17:05:44
mój brat ma chyba kilka na zbyciu! (warszawa)
~nestor75    20.08.2016 @13:30:14
Drukarka poleasingowa dobrej firmy to wydatek około 10 tysięcy złotych. W tej cenie możesz kupić na przykład Konicę Minoltę Bizhub. Są firmy, które nie tylko sprzedają używane drukarki, ale zajmują się też dzierżawą. Majnikont wspomniał o firmie Kseromax Wrocław, od której dzierżawimy drukarki też u nas. Miesięczny koszt dzierżawy to około 200 złotych. W abonamencie mamy 2000 wydruków czarno-białych, każdy kolejny to koszt 2-3 groszy. Opłaca się zwłaszcza przy terminach wynajmu do 3-4 lat, powyżej już bardziej kalkulować się będzie zakup sprzętu.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt