Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Praca w drukarni
Praca  | 30.11.2015 @12:33:08

~AnFire    30.11.2015 @12:33:08
Witajcie, ostatnio szukałam pracy i znalazłam kilka ofert na stanowisko introligatora. Nie mam zbytniego doświadczenia w tym temacie ale w jednym z ogłoszeń nie było wymagań co do tego. Czy ktoś z was moi mili mógłby mnie trochę oświecić i podpowiedzieć czy taka praca się w ogóle opłaca? I "z czym to się je?"
~Ravia    02.12.2015 @10:37:18
Ja tam kiedyś pracowałam. A co chcesz konkretnie wiedzieć?
~AnFire    03.12.2015 @12:33:42
No w zasadzie wszystkiego co tylko mogę Do tej pory nie pracowałam na takim stanowisku nie mam żadnego doświadczenia. Szukam bardziej stałej pracy więc pomyslałam że mogłabym spróbować ale wiesz jak to jest. Może ktoś stad już pracował w podobnym zawodzie i wie jak to wygląda i może się podzielić doświadczeniami?
~Ravia    03.12.2015 @15:56:08
Tak jak patrzę po komentarzach w internecie to ludzie różnie piszą. Z tego co ja sama wiem to praca nie jest jakoś specjalnie wymagająca, przeważnie będziesz się zajmowała nie oprawianiem książek a bardziej wycinaniem i pakowaniem standów sklepowych (przynajmniej na początku) bo drukarnia jest dość spora i raczej tam nie bawią się w manufakturę.
+johnnykasza    03.12.2015 @23:29:37
Prowadzicie tutaj niezwykle ciekawą wymianę zdań, mającą znamiona telepatycznej.
AnFire nie napisała o jakie konkretnie miejsce chodzi, ale Ravia WIE, że tam pracowała. Podaje szczegóły, że to duża drukarnia i w ogóle.
AnFire się temu nie dziwi. Widać czytanie w myślach to dla niej normalna sprawa.
I tu pojawia się pytanie - o co kurna chodzi? Uprawiacie tu jakąś zakamuflowaną formę reklamy?
@eastman    04.12.2015 @01:20:18
zaraz zamkniemy ten cyrk, mamy papiery z ministerstwa.
_______
bentleyem do betlejem.
*eleroo    04.12.2015 @06:52:11
Hihi, dowcipny modek powycinał linki pewnie i się zrobiła loża masońska. Wspaniale!
+johnnykasza    04.12.2015 @07:22:03
Zdradzę tajemnicę służb specjalnych digartu. Może mnie nie posadzą. Moderator nie ma możliwości edycji wpisu. Może go tylko całkowicie usunąć.
*eleroo    04.12.2015 @16:23:49
A to nie wiedziałam, na innych forach mogą ingerować w treść. Może modek wywalił kilka wpisów :D

To nabiera nowych znaczeń. Telepatia, myśloczytanie, wysysanie DNA, taka sytuacja. Spisek jak w pysk dał!
~Ravia    06.12.2015 @10:33:20
Nie no po prostu już kiedyś pracowałam w drukarni i wiem jak to wygląda. An nie odpisała na to co ja jej napisałam ale z doświadczenia wiem że jeśli chcesz być introligatorem w drukarni to raczej będziesz się takimi rzeczami zajmować. Na oprawianie książek i prace ręczne przeważnie nie bierze się nikogo do drukarni dużej czy małej bo to oddzielne stanowisko zupełnie niezwiązane z produkcją masową tam to tym zajmują się maszyny i możesz być co najwyżej jak awansujesz operatorem takiej maszyny. Może źle się wyraziłam?
~AnFire    08.12.2015 @11:55:00
Jestem za odsyszaniem DNA... chociaż zamiast niego wolałabym żeby trochę tłuszczyku zabrali . Ravia dobrze że sprostowałaś o co chodzi bo na początku nie zrozumiałam o co chodzi ale jak doczytałam dalej to w sumie nawet sensowne. Kim jest ten operator maszyny? To jakiś wyższy stopień? A czy ktoś jeszcze z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Drukarnia nazywa się Ellert i jest pod warszawą może ktoś tam pracował? Wczoraj się do mnie odezwali. We czwartek idę na rozmowę i chciałabym się jakoś do tego przygotować...
~martaww15    21.04.2017 @14:26:16
witajcie, chciałbym odświeżyć wątek, ponieważ znalazłam na portalu ogłoszenie z ofertą pracy w drukarni. jeśli chodzi o samą pracę, to jak ti obecnie wygląda w kwestii warunków?
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt