Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Digartfolio - problem z dodaniem prac
Digart - bugi i pomysły  | 10.01.2016 @20:56:46

~Theressa    10.01.2016 @20:56:46
Hej,

od jakiegoś czasu nie mogę dodać pracy do mojego folio - kiedy dodaję plik, on się niby ładuje, ale nic dalej się nie dzieje (zaznaczam, że nie przekroczyłam limitu prac i nie próbowałam na mniejszych i większych plikach).

Jeśli ktoś może pomóc, będę wdzięczna.
~Theressa    13.01.2016 @20:43:55
Nie mam ani plusa, ani premium.
~Skyline34    12.02.2016 @19:05:57
Jeśli mógłbym się podpiąć do tematu, czy miał ktoś może sytuacje że po dodaniu zdjęcia "poziomego" podmienił się podgląd poprzedniego zdjęcia "pionowego" na
"poziomy" , natomiast po nowym zdjęciu ani śladu? Strasznie dziwne :/
*Grzeczny    13.02.2016 @18:19:18
~Theressa - digfolio nie działa, w ogóle, nie nasza wina, decyzja z góry - z góry mam na myśli = poza Digartem..., i to już dawno dawno temu.

......................................

~Skyline34 - a wiesz, że mamy od nowa wprowadzony limit dzienny wrzucanych prac?

Wprawdzie nie słyszałem o podobnym zdarzeniu, ale być może właśnie jakiś bug z powodu próby wrzucenia drugiego zdjęcia danego dnia...

... a jeśli nie, to napisz na kontakt ( zakładka na dole strony ) - dokładnie opisując co się stało i linkując do pracy, która się "przestawiła".

Można też spróbować - w ramach limitu - w edycji danej pracy - zamienić jedno zdjęcie innym - znów poziomym.

~Theressa    13.02.2016 @20:33:59
Łobosz, a była gdzieś informacja, że zaprzestanie działalności?

Smutno trochę, ale cóż, spotkamy się wszyscy na behance.

*Grzeczny, dziękuję za info.
+eastman    13.02.2016 @21:22:16
tak, była jako news.

swoją drogą ~ricard wkleił link w komentarzu.
_______
bentleyem do betlejem.
~Theressa    09.04.2016 @21:12:30
Można zatem usunąć swoje digartfolio?
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt