Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Ktoś akurat w Hiszpanii?
Spotkania i zloty  | 25.03.2016 @01:04:35

~ruinmeproductions    25.03.2016 @01:04:35
Hola! Od trzech miesięcy mieszkam w Hiszpanii (Walencja). Otworzyliśmy tutaj bar i z racji tego pomyślałam, że pomogę tutejszym artystom i zrobię przy okazji coś fajnego. Wystawiłam ogłoszenie (łamanym hiszpańskim) o tym, że chciałabym zorganizować wernisaż początkujących atystów, dać im możliwość pokazania swoich prac. Zasady są proste - zbieramy 8-10 osób, każdy przynosi po 2-3 swoje prace wydrukowane w A3 + plus wysyła mi .jpg na maila (dodatkowo zrobi się slideshow bo akurat mamy warunki ). Robimy wielkie otwarcie z winem i przekąskami, a potem prace wiszą przez tydzień. Jeśli zabawa nam się spodoba, powtarzamy co jakiś czas. Niestety, przez tutejsze grono fotografów amatorów zostałam zjechana od góry do dołu, bo przecież nie dość, że powinnam za wydruk płacić, to jeszcze im za możliwość wystawienia ich prac, więc pomyslałam, że może akurat jacyś rodacy są w okolicy i chcą zrobić coś fajnego?
^Halidar    25.03.2016 @08:38:21
Rozumiem ze zaproszenie jest ważne bezterminowo? Podaj addres - dopisze sobie do listy i jak kiedyś może będę w Walencji to wpadnę na lokalne Wino.
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
~ruinmeproductions    25.03.2016 @10:39:31
Tak, będę tutaj póki bar nie splajtuje tutaj wszystkie dane kontaktowe i mapka:https://m.facebook.com/Punt-de-Trobada-1657252587886716/
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt