Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Banksy Banana (pulp ficktion) potrzebny plik
Digart - ogólnie  | 12.06.2016 @12:56:00

~hans1000    12.06.2016 @12:56:00
Cześć,
gdzie mógłbym kupić lub ściągnąć plik z obrazem Banksy Banana (pulp fiction) o rozdzielczości pozwalającej mi, na wydrukowanie go w dobrej jakości na płótnie o rozmiarach około 1,60 metra na 2 metry.
Chodzi mi o ten motyw:

https://img1.etsystatic.com/040/0/9094851/il_340x270.556672919_6ztw.jpg
~AZAKIEL    12.06.2016 @18:53:55
przeca to mozna zrobić Panoczku Kochany , bierzesz Pan film w dobrej jakosci (1080P) szukasz tego ujęcia, potem robisz pauze (zapisz klatke jako bitmape)

Wczytujesz to do Photoshopa , powiększasz, wycinasz tło, dodajesz banany , jedziesz filtrami i wuala masz DZIEŁO SZTUKI w dobrej jakosci
_______
1. Najpierw czwicz tak długo aż trudne stanie się łatwe
2. Potem czwicz tak długo aż łatwe stanie się piękne
~AZAKIEL    12.06.2016 @19:11:27
a jak ci sie nie kce albo nie umisz to łap linka moze to co tam jest styknie

http://imgur.com/c2tu8mZ
_______
~AZAKIEL    12.06.2016 @19:14:44
_______
~AZAKIEL    12.06.2016 @19:27:46
kolejny link (to chyba najlepsze imho mimo mniejszej rozdzielczosci) mozna powiekszyc i bedzie w miare ok, mozna tez zwektoryzować Vector Magiciem i powiekszac bezstratnie

http://www.nellyduff.com/wp-content/uploads/2015/06/banksy_Pulp_fiction_temp.jpg
_______
+eastman    12.06.2016 @23:39:34
noooo i za darmo czyjąś twórczość, najlepiej, prawda Azakielu?
_______
bentleyem do betlejem.
~1M    13.06.2016 @12:44:56
Tak przy okazji;
Jaką rozdzielczość powinien mieć plik, żeby nadawał się do druku w formacie powiedzmy 70/50cm. Ale chodzi o jakość, dobrą, jak najlepszą I czy jest techniczna możliwość wykonania takiego zdjęcia przeciętnym kompaktem (matryca 13mln mpx, jeśli to ma jakieś znaczenie..). ? /chodzi o zdjęcia obrazów, czasem są mi takie potrzebne a jest to dla mnie czarna magia...
~hans1000    13.06.2016 @14:09:02
Dziękuję bardzo za odpowiedzi

Azakiel to o czym piszesz jest dla mnie czarną magią, nie mam zielonego pojęcia o grafice etc. Po prostu umieściłem zapytanie na tym forum bo myślę że są tutaj osoby które znają strony właśnie z takimi plikami. Oczywiście nie chcę tego pliku za darmo jeśli jest w dobrej jakości do wydrukowania to jak najbardziej jestem skłonny za niego zapłacić autorowi. Zresztą tak robiłem z innymi plikami ale tego akurat ten sklep nie ma. Azakiel dziękuję ci bardzo za przesłane pliki najbardziej podoba mi się ten pierwszy który podałeś
http://imgur.com/c2tu8mZ
czy jego rozdzielczość pozwoli na wydrukowanie go w zakładanej przeze mnie wielkości to jest 200cm x 160 cm ?
re Kazejin tak, dla mnie jest trudno odnaleźć ten plik, lub sklep który by mi go sprzedał. Stronę którą podałeś sam znalazłem, ale oni sprzedają już tam gotowy produkt czyli wydrukowany obraz na płótnie. Nie wyobrażam sobie ściągnięcia tego obrazu z Illinois, dlatego potrzebuję sam plik żeby obraz wydrukować w Polsce. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi, zwłaszcza Tobie Azakiel.
^Kazejin    13.06.2016 @16:33:50
~hans1000 czyli kradzież Niestety artyści nie sprzedają plików tylko wydruki z oczywistych względów.
~hans1000    13.06.2016 @17:03:13
Serio? Kradzież? kupuję plik z fakturą od zarejestrowanej firmy, która w umowie wyraźnie podaje mi jaka licencja jest na dany plik czy mogę go drukować indywidualnie dla siebie, czy w celach komercyjnych i w jakiej ilości sztuk. Chcesz mi powiedzieć że te wszystkie stocki graficzne działają nielegalnie, że ukradły pliki artysty z internetu i teraz je sprzedają takim frajerom jak ja? W takim razie musisz koniecznie poinformować o tym prokuraturę i niech natychmiast zamkną złodziei, możesz zacząć od tych:

http://www.istockphoto.com/pl/obrazy/banksy?facets={"text":["banksy"],"pageNumber":1,"perPage":100,"abstractType":["photos","illustrations"],"order":"bestMatch","f":true}

+trzypozycje    13.06.2016 @17:04:31
Banksemu nie ubędzie od tego montan na talerzu, a chłopak będzie miał ładniejsze życie. Kradzieżą jest zabrać matce wózek, tu mówimy o ekspropriacji. Się nie płaci łące za kwiaty, czysz nie?
_______
Yes, I am
fresh like DAMN
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt