Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Wyruk na folii
DTP  | 29.06.2016 @19:15:41

~velocitypl    29.06.2016 @19:15:41
Cześć!
Czy któraś mądra głowa jest wstanie mi powiedzieć jak przygotować logo do wydruku na folii?
Logo jest to sam napis i pożądanym efektem jest przyklejanie każdej literki osobno
Słyszałem coś że muszą być 2 warstwy loga jedno o 5 mm większe od drugiego i jedna z warstw oznaczona 1 kolorem która ma służyć do wycięcia.
Proszę o informacje zwrotną
*yss    29.06.2016 @21:46:12
Dlaczego każdej osobno?
_______
...aż się oczy jeżą...
~greymetal    30.06.2016 @05:07:40
Drugiej części Twojego pytania nie rozumiem, ale jeśli zrozumiałem część pierwszą, to każdy zakład robiący szyldy i reklamy ma ploter tnący folię samoprzylepną i takie logo zrobi Ci z palcem na myszce
~grafsol    30.06.2016 @11:45:26
musisz mieć plik wektorowy, spady nie są potrzebne, bo ploter tnący odczytuje połączone ze sobą węzły i przechodzi od jednego do kolejnego tworzącego dany obiekt, i na tym polega wycinanie;
ploterem możesz wyciąć np. naklejkę, tu z logo lub szablon do malowania na ścianie tego logo, to już zależy co chcesz osiągnąć
ostatnio edytowane: 2016-06-30 11:57:32
_______
portfolio: http://www.grafsol.pl
~davidpog    01.07.2016 @00:15:01
Plik wektorowy ai. eps pdf. A to co piszesz to w przypadku gdy chcesz wydrukować coś a później wyciąć. W pliku np EPS. Masz warstwę z obrazem a na drugiej CutContour z linią cięcia . Te 5mm to chodzi pewnie o spad ale 5mm to chyba trochę dużo. Tak czy siak jak masz tylko literki jeden kolor wystarczy wektor i po robocie.
~ShoX    01.07.2016 @10:17:55
Napisz do drukarni to ci powiedzą jak masz przygotować plik.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt