Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Problem z InDykiem
DTP  | 08.07.2016 @11:53:42

~WojtekR    08.07.2016 @11:53:42
Pytanie dla znawców. Mam dokument w InDesignie z tłem w jakimś tam kolorze. Do ramki ilustracyjnej wstawiam ilustrację (psd) bez tła (przeźroczystość). Na ekranie wszystko wygląda dobrze ale kiedy drukuję dokument na drukarce biurowej obszar ramki ilustracyjnej (przezroczystość) pokryta jest nieco innym kolorem niż tło, trochę ciemniejszym. Wracam zatem do Photoshopa , dodaję do obrazka tło o tych samych składowych koloru co tło w dokumencie InDora, spłaszczam obrazek i ponownie wrzucam do ramki ilustracyjnej i? to samo. Dalej drukuje owo ciulowe wypełnienie. Próbowałem już wszystkiego ale nic nie pomaga. Zaraz chyba odwiozą mnie do Tworek. Wersja indyka to CS 6. Co ciekawe, wcześniej robiłem setki razy podobne rzeczy, tylko w CC, i nic takiego nie miało miejsca.
~greymetal    08.07.2016 @13:58:29
Jeśli już, to radzę Kobierzyn, tam mają kolorowy telewizor. W Tworkach kuchnia nie daje rosołu, a w Żurawicy piszą byle co w papierach, no i z indykiem Cię nie wpuszczą.
~ricard    08.07.2016 @20:13:37
Może tryb koloru (rgb i cmyk) jest różny dla tła i bitmapy, albo kolor, który drukuje się niewłaściwie (kolory nasycone i jaskrawe) wykracza poza zakres kolorów drukowanych poprawnie.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt