Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Adobe CC - pakiet "Fotografia" a "pojedyncza aplikacja"
Programy  | 18.07.2016 @19:07:46

~Avenged    18.07.2016 @19:07:46
Witam

Chciałem zapytać czym się różni pakiet 'Fotografia' a 'Pojedyncza Aplikacja'?
'Fotografia' jest za 12,29 ?/miesiąc natomiast 'Pojedyncza Aplikacja' za 24,99 euro (dwukrotnie drożej)

W dodatku w tym pakiecie Fotografia są 2 programy - Lightroom i Photoshop, a w pojedynczej Aplikacji tylko jedna do wyboru..

Czy ten Photoshop z "Fotografii" to jakaś okrojona wersja? Można w niej tworzyć grafikę rastrową i ma się pełne prawa do zarabiania na tej licencji?

Pytam bo nie mogę znaleźć nigdzie regulaminu albo dokładniejszego opisu subskrypcji na te pakiety.

Pozdrawiam
~voxmortem    18.07.2016 @19:34:55
W pakiecie fotografia jest pełna wersja obu programów, niczym nie ograniczona- branie pojedynczego programu mija się z celem
_______
Człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi.

https://vxm.carbonmade.com
~Avenged    18.07.2016 @20:42:16
Skoro tak to zdecydowanie bez sensu płacić podwójnie za połowę tego co w pakiecie.
Mam tylko nadzieję, że taka cena pozostanie póki co od dziś mam wersję próbną Photoshopa CC i mam nadzieję, że za miesiąc będę mógł przejść na ten pakiet bez problemu.

Dzięki.
ostatnio edytowane: 2016-07-18 20:43:21
~voxmortem    18.07.2016 @22:02:02
Taka cena na ten pakiet utrzymuje się od dwóch lat co najmniej, nie wygląda mi w każdym razie na promocję
_______

~Avenged    20.07.2016 @11:44:28
Jeszcze tylko pytanie - na ilu komputerach można zainstalować photoshopa korzystając z tej jednej licencji? I gdzieś czytałem że można na 2 ale nie możnqa jednocześnie pracować na obu? A jak to jest sprawdzane? Jeśli ktoś nie będzie miał dostępu do internetu np?
~voxmortem    20.07.2016 @11:45:53
można mieć na 2 kompach, z pracowaniem równoczesnym nie sprawdzałem, ale nie sądzę, żeby był z tym problem
_______

*eleroo    21.07.2016 @22:34:58
Można pracować na obu jednocześnie, nie wierz we wszystko co piszą w necie na forach, bo tam takie kwiaty czasem powstają, że mózg staje, najlepiej przeczytaj warunki licencji Połaczenia z netem też nie trzeba mieć non stop, wystarczy się połączyć raz na 30 dni w celu sprawdzenia ważności licencji i to wszystko. Programy instalują się na dysku normalnie, nie pracujesz w chmurze - tak dodam na wszelki wypadek, bo to wraca co jakiś czas.
~ShoX    22.07.2016 @09:37:53
Stary olej to i zainstaluj sobie GIMPA za darmo.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt