Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

PROGRAM DO TWORZENIA MOZAJEK FOTOGRAFICZNYCH
Fotografia  | 27.07.2016 @20:41:42

~greymetal    27.07.2016 @20:41:42
Czy może mi ktoś polecić sprawdzony program, nie koniecznie darmowy, do tworzenia mozaik fotograficznych? To są obrazy powstające z wielu innych malutkich fotografii.
~greymetal    27.07.2016 @21:37:27
Ściągnąłem taki FOTO-MOSAIK-EDDA w wersji DEMO, ale coś mu się nie wiedzie w funkcjonowaniu i trochę się wzdrygam przed kupieniem pełnej wersji. A innych programów nie znam, dlatego pytam tutaj.
^Kazejin    27.07.2016 @23:10:48
Pisanie dużą literą w internecie jest uważane za krzyk i niemile widziane.
~greymetal    28.07.2016 @15:08:13
Nie przeszkadzaj -.
@eastman    28.07.2016 @18:13:47
Owszem, nie jest to mile widziane, więc nie krzycz.
_______
bentleyem do betlejem.
~greymetal    28.07.2016 @18:40:47
Wybiłem jedynie nazwę własną programu i jego wersję dla lepszego odbioru w tekście. Te wielkie litery nie mają nic wspólnego z retoryką, czy prowadzeniem wątku. Te litery nie wyrażają emocji, a są jedynie użyte w celu technicznym. Jesteś administratorem, nie wiedziałem, że i Tobie muszę tłumaczyć elementarne rzeczy.
Byłbym się cieszył, gdybyś raczej skupił się na meritum mojej prośby.
~greymetal    28.07.2016 @20:20:40
Łamy portalu roją się od skrajnie wulgarnych określeń, od ataków personalnych, chamskich komentarzy i docinków, oczywiście za Waszym pozwoleniem, bo nie reagujecie. I to Ci nie przeszkadza. A tu mi suponujesz brak elegancji w zapisie postu, bo posłużyłem się wielkością znaków jak się powszechnie czyni w literaturze. Jestem tu atakowany i prowokowany niemal codziennie, bez żadnych powodów, raczej dla sportu, który sobie uprawiają różnej maści frustraci. I to też Ci nie przeszkadza – OK, radzę sobie z palcem pod pachą.
A poza tym, to wiesz, jeśli kogoś drażnią wersaliki w tekście, to raczej niech skonsultuje dolegliwość ze specjalistą. To taka moja przyjacielska rada ...
@eastman    28.07.2016 @22:11:53
Widzę że i Tobie trzeba co nieco wytłumaczyć, dziwne skoro Jesteś z nami już parę lat.

Jeśli nie zauważyłeś to wszystkie tytuły wątków jakoś są napisane normalnie, tylko Twój wyróżnia się WIELKIMI LITERAMI co jest uważane w środowisku internetowym jako krzyk dlatego ~Kazejin słusznie zwrócił na to uwagę, tonem wcale nie pretensjonalnym czy zaczepnym tylko stwierdzającym ten fakt. Ty zaś zachowałeś się mało kulturalnie.

Wymagasz zatem od innych kultury wobec Ciebie a sam nie potrafisz tego okazać odpowiadając komuś? to po pierwsze.

a po drugie.

Reagujemy na wiele rzeczy które mają miejsce na portalu, owszem nie wyłapiemy wszystkiego bo nie siedzimy tu 24/h ale często użytkownicy piszą do nas pw w ciężkich sprawach, czy to wtedy kiedy ktoś ich obraża czy z innego powodu. Nie przypominam sobie abyś napisał do mnie w jakiejś sprawie w której, jak twierdzisz, Jesteś atakowany. Zatem jeśli uważasz że coś jest nie tak - napisz, spróbujemy załagodzić konflikt.
Ale nie pisz że mnie to niby nie przeszkadza, bo sugerujesz tym samym że o czymś wiem i nie reaguje. A nie lubię jak się ze mnie robi idiotę.

To taka moja przyjacielska rada.
_______
bentleyem do betlejem.
@JarK    28.07.2016 @22:42:34
Proponuję wrócić do sedna sprawy czyli "Programu do tworzenia mozajek fotograficznych"
^Kazejin    28.07.2016 @23:29:10
~greymetal nie chce nic tutaj na złość robić ani się wykłócać. Ale zwróć uwagę na jedną rzecz - wiele osób będzie atakowanych w sieci, czy specjalnie, czy z przypadku, ale od tego jak Ty zareagujesz(atakowany) zależy jak potoczy się sprawa i jaki będzie tego wynik. Akurat ja zaatakować nie chciałem, stwierdziłem fakt, lepiej wyjdziesz w życiu i w internecie gdy nie będziesz się obrażał na ludzi którzy Cię krytykują (nie mylić z atakowaniem).

Żeby nie prowadzić offtopu, link w temacie, może się przyda: http://www.brighthub.com/multimedia/photography/articles/34691.aspx
ostatnio edytowane: 2016-07-28 23:35:07
_______
Zrobiłę grę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajpust.candymunch
~greymetal    29.07.2016 @08:10:26
eastman - Czy na prawdę jesteś administratorem?
Oto tylko kilka tytułów wątków, które wiszą tu od wielu lat:
"Moja zajebista klawa", "Zajebisty grafik", "Muzyka zajeb#sta" - Gdzie wy macie serwer - w rynsztoku?
A co do wielkich liter, to przecież ci tłumaczę, ale z tobą rozmowa, to jak butem w stodołę.
(Wielkość liter wg życzenia).
~Victorys    29.07.2016 @08:31:12
"Zajebiste" niekoniecznie musi być złym słowem, a pan koniecznie łamie reguły internetu wprowadzając rynsztokową nazwę wątku.
ostatnio edytowane: 2016-07-29 08:32:17
^Halidar    29.07.2016 @09:15:30
Dlaczego nie możemy po prostu się kochać?
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
'Lucanus    29.07.2016 @09:45:28
Bo niektórzy z nas są żonaci i nie wypada.
~wolekzbozowy    29.07.2016 @09:45:57
Ja, na przykład, kocham Halidara. Już dawno chciałem to powiedzieć.
_______
Świat jest piękny, tylko ludzie są DO DUPY!!!!
^Halidar    29.07.2016 @11:03:22
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
*Grzeczny    30.07.2016 @18:51:35
^Halidar 29.07.2016 @09:15:30 Usuń
Dlaczego nie możemy po prostu się kochać?

'Lucanus 29.07.2016 @09:45:28 Usuń
Bo niektórzy z nas są żonaci i nie wypada.

~wolekzbozowy 29.07.2016 @09:45:57 Usuń
Ja, na przykład, kocham Halidara. Już dawno chciałem to powiedzieć.

Zajefajne komcie!

*Grzeczny    30.07.2016 @18:56:43
A i ~greymetal, żebyś nie miał powodu dalej narzekać:

http://www.dobreprogramy.pl/Fotomontaz-kolaz-mozaika,Programy,Windows,155.html

do wyboru do koloru.

wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt