Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Jak ustalić załozenia projektu z firmą z ktorą bym współpracował?
Grafika i projekty graficzne  | 04.10.2016 @18:32:53

~live133    04.10.2016 @18:32:53
Zastanawiam sie nad zaproponowaniem identyfikacji wizualnej, szefowi pewnej firmy remontowo-buowlanej w ktorej pracowałem na wakacjach, bo takowej ta firma nie posiada, a ja byc moze mogłbym ten projekt wykorzystać jako prace licencjacką. Pozniej jesli efekt bylby zadowalajacy, to najwyzej bym projekt sprzedał. Jednak nigdy wczesniej nie wspolpraowalem z zadną firmą i pytanie od czego zacząć, jak stworzyc jakies załozenia itd
~AZAKIEL    04.10.2016 @19:10:58
bozia rączki zabrała czy jak, od czego masz internet, 2 sekundy szukania i masz "założenia":

https://pl.wikipedia.org/wiki/Identyfikacja_wizualna

http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-identyfikacja-wizualna-firmy

https://www.condictor.pl/informacje/stworzyc-system-identyfikacji-wizualnej-firmy

jesli po przeczytaniu w/w materiałów dalej nie bedziesz wiedział jak się za to zabrać to znaczy że nie jest to robota dla ciebie.
_______
1. Najpierw czwicz tak długo aż trudne stanie się łatwe
2. Potem czwicz tak długo aż łatwe stanie się piękne
~live133    04.10.2016 @19:52:03
Czemu wy zawsze macie taki problem, zeby komuś pomoc? Od tego w koncu jest to forum. ALe tu wiecznie ktos musi wylewać swoj jad. Ciekawe jak reagujecie, gdy ktos w reali zada wam pytanie "sprawdz w wikipedii, jesli dalej nie bedziesz czegos rozumiał to jestes idiotą, nie nadajesz sie i wogole zaszyj sie w domu, nic nie rob" Tak negatywnie nastawionego forum jak to jeszcze nie widziałem
~AZAKIEL    04.10.2016 @20:40:58
przegiąłeś kolego więc zrobie dla ciebie wyjątek i będę z tobą bardzo bardzo szczery: odnosze wrażenie że dzisiejsza młodzież to w większosci ludzie którzy mają bardzo roszczeniową postawe do życia, wszystko trzeba wam podać na tacy a jak sie tego nie zrobi to są pretensje (bo przecież świat się kręci wokół was ), to co nazywasz jadem to był zwykły opieprz, po prostu opieprzyłem cię jak młokosa bo zapytałeś o coś co mogłeś sam zdobyć w pare sekund więc ci się należało, innymi słowy jesteś zwykłym leniem (nie bede już wnikał czy to wina rodziców czy nie), ogarnij się zacznij używać głowy nie tylko do jedzenia. Z mojej strony koniec dyskusji.
_______
*trzypozycje    05.10.2016 @04:11:15
Otóż to.

Tyle tylko, AZAKIEL, że:

Od dziecka wpajane w głowę, że po rodzinie się nie jeździ
To zasady podwórkowe nieznane dzisiaj dla dzieci

just saying
_______
I'm about to blast heat
^Halidar    05.10.2016 @08:36:55
Dawaj na solo!

...bo rodziców obrażasz!
~AZAKIEL    05.10.2016 @12:10:19
Jesli chodzi wam o te zdanie "nie bede już wnikał czy to wina rodziców czy nie" to moim zdaniem mocno przesadzacie z tym obrażaniem...gwoli wyjaśnienia: ja na pewno nie miałem tego na mysli.
_______
^Kazejin    05.10.2016 @12:20:58
~live133 obawiam się że AZAKIEL ma rację, do tego niemal wszystkie Twoje wątki to JAK. Fajnie, że chcesz się rozwijać, ale pytanie o najmniejszą pierdołę jest słabe. Najgorsze jest to że głównie zadajesz pytania na które sam sobie powinieneś odpowiedzieć. Nie pytasz gdzie jest takie czy srakie ustawienie w programie, Ty pytasz jak masz wykonywać swoją pracę, czyli to co każdy zdobywa przez praktykę...

Ej ma ktoś pomysł na ilustracje? Mam do narysowania smoka dla firmy, ale nie wiem jak do tego się zabrać.

Już żałuję że to piszę ale: Zobacz różne identyfikacje firm, poczytaj o tym co to jest i z czym się to je, zapytaj czy firma ma jakieś założenia (kolorystyka, symbol etc). W skrócie - chcesz coś robić to po prostu to rób, prościej się nie da.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt