Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Illustrator - nie można otworzyc ilustracji
Grafika i projekty graficzne  | 19.10.2016 @13:51:04

~Marisa44    19.10.2016 @13:51:04
Hej,

Mam taki problem z Illustratorem. Projektuje po kilka godzin czasami,zapisuję plik po kilka razy, wszystko jest dobrze. Wychodzę z pliku i ponownie próbuję do niego wejść, a tu niespodzianka.
Wyświetla mi się komunikat że nie można otworzyć ilustracji, nie można wykonać żądanej operacji. Klikam ok i pojawia mi się całkiem białe pole. Dodam, że w opisie pliku jest przykładowo 350mb i plik otwiera się na podglądzie. Są to zazwyczaj pliki w których używałam plików psd, są przez mnie osadzane. Straciłam już kilka plików. Na innym komputerze się również nie otwierają i kopiowanie też nic nie daje. Czy ktoś może spotkał się z tym już wcześniej? Jest jakaś deska ratunku? Co ja robię źle? Z góry dziękuję za pomoc. Będę naprawdę wdzięczna za każdą radę.

Pozdrawiam,
Maria
~ShoX    02.11.2016 @15:45:01
Może masz zwaloną wersję programu, przeinstaluj, zainstaluj inną wersję, nowszą, nie wiem. Nie spotkałem się z tym nigdy.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt