Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

[Szukam pracy] Grafik 2D/Grafik ilustrator
Praca  | 06.11.2016 @19:56:11

~monczura4    06.11.2016 @19:56:11
Jestem grafikiem ilustratorem (freelance), od ponad 8 lat zajmuję się tworzeniem ilustracji, obrazów i grafik zarówno dla klientów indywidualnych oraz, czasami, firm. Swobodnie poruszam się w kilku technikach: malarstwo i rysunek tradycyjne, digital painting i fotografia. Nie mam problemu z dostosowaniem się do wymaganego stylu, pracuję sprawnie i mam dużo pomysłów. Najlepiej czuję się w tematach fantasy oraz natury, jednak bez problemu potrafię przygotowywać też inne ilustracje.
Pracuję wyłącznie zdalnie, jednak mam nadzieję że moje różnorodne portfolio niweluje ten "mankament". Zapraszam do współpracy

http://ardea-art.pl/

PS Troszkę to dziwne, wiem, ale nie pracuję w ogóle na wektorach- proszę to brać pod uwagę...
_______
In nomine magnae veritas...
~monczura4    19.11.2016 @18:39:18
iiiii hop na górę
_______
~ShoX    20.11.2016 @12:47:50
No i po co spamujesz i tak nikt Cię nie zatrudni.
~monczura4    20.11.2016 @16:27:14
Skąd tak zuchwałe stwierdzenie?
_______
~Ramram    20.11.2016 @20:10:41
Shox jest sfrustrowanym gosciem, ktory nie moze sprzedac swoich rysunkow niemowlat z tentaclami i z tego powodu pisze innym, ze bycie grafikiem jest bez sensu Winy upatruje w zlym swiecie a nie w swoim skillu, ot cala tajemnica.
^Kazejin    21.11.2016 @08:57:28
~Ramram dokładnie, myślę że zdążyła go już poznać cała część forowa digartuShox uwielbia rozliczać ludzi patrząc przez zwierciadło samego siebie.

No to co? up?:D

~monczura4 polecam Ci zmienić top strony, te punkty jak malarstwo, rysunek etc. sprawiaja wrażenie menu, przez co chwile się głowiłem gdzie jest właściwe menu i dlaczego to na górze nie działa:D
ostatnio edytowane: 2016-11-21 08:59:40
_______
Zrobiłę grę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajpust.candymunch
~monczura4    21.11.2016 @13:30:40
^Kazejin dzięki, chyba faktycznie tak zrobię, bo jesteś już trzecią osobą, która mi to mówi xP
_______
*Grzeczny    21.11.2016 @14:04:35
Za ^Kazejin = masz już 4 osoby które Ci to samo mówią.

Poza tym uwaga taka, że umieszczając w portfolio prace w bardzo różnych art-mediach ( foto / grafika komputerkowa / rysunek / malarstwo ), powinieneś zadbać o wybór prac na porównywalnym poziomie i w danej galerii i w ogóle, bo teraz jest bardzo różnie - od prac spoko, do takich, których bym nie pokazywał chcąc się real reklamować pod wymagających nierzadko klientów.

Każdy się uczy, więc ci nie napiszę jak jedna z osób, że "nie masz szans, i w ogóle be" - tylko, że trzeba bardzo uważnie wybierać prace do portfolio, bo jak mówi przysłowie, dobre wrażenie robi się tylko raz".

Lepiej mieć w galerii np., odręcznych 5-8 prac najlepszych, a w foto np., 20-30, a potem stopniowo uzupełniać o najważniejsze, nowe, niż mieć w każdej galerii po kilkanaście / kilkadziesiąt prac, ale - obok siebie - lepszych i gorszych.

Klient ma znać max Twoich obecnych możliwości, a nie drogę twórczą od początku do końca

Bez urazy - kiedyś ktoś mi to przekazał, skorzystałem wyłącznie na plus = przekazuję dalej.
~monczura4    21.11.2016 @17:34:15
Spoko spoko na bieżąco wrzucam nowe lepsze prace, a jak wrzucę, to taką samą ilość wywalam- w końcu mi się poziom wyrówna dziękuję za up'y, chociaż raz nie dostałam ochrzanu za ogłoszenie
_______
~majblat    21.11.2016 @18:23:29
Rzeczywiście bardzo nierówny poziom prac. Ponoć artysta jest tyle wart co jego najgorsza praca w portfolio. Polecam jednak wywalić te najsłabsze, które już nie reprezentują twojego poziomu.
~monczura4    09.12.2016 @18:19:34
up up
_______
~monczura4    06.04.2017 @12:19:02
iii hop w górę
_______
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt