Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Stary Obraz Pomocy
Malarstwo  | 13.11.2016 @20:04:36

~Shosti    13.11.2016 @20:04:36
Witam! Od dawna jestem w posiadaniu pewnego obrazu, ale nie do końca wiem co to za obraz, wiem tylko tyle, że jest dość stary i farba na płótnie blaknie. Jeśli byłby ktoś tak miły i powiedział co nie co o tym obrazie i wycenił go byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
http://imagizer.imageshack.us/a/img921/5333/n6gbMR.jpg
*yss    13.11.2016 @20:44:19
To jest wydruk. W ramie.
Wart tyle, co rama.

Wyceny na Digarcie nie prowadzimy, nawet jak ktoś wstawia prawdziwy obraz.
_______
...aż się oczy jeżą...
^wilku    13.11.2016 @21:14:38
Cholera wiedzieć, a może jest odwrotnie - czyli autor wątku ma oryginał Da Vinci, a w Hermitage wisi olejodruk?
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
~sebastiantalar    13.11.2016 @22:13:52
Jest w tym coś komicznego, ale i tragicznego zarazem, że sporo ludzi nie odróżnia oleodruków - od obrazów olejnych. Widać jedna lekcja plastyki w tygodniu, w podstawówce... to za mało. :>
*yss    13.11.2016 @23:11:55
sebastian: czyli jak ktoś kiedyś przyjdzie z prawdziwym, wmawiamy mu, że to oleodruk, dajemy grosze za ramę i kosimy kasę na Allegro za antyk w ramie? Tylko ciiiiicho!
_______
...aż się oczy jeżą...
~sebastiantalar    14.11.2016 @03:04:05
Ja słyszałem ostatnio, że jednak bardziej opłaca się wyłudzać stare kamienice, niż stare obrazy...
!janurz    14.11.2016 @07:54:26
PRzykro czytać takie wątki na Digu, te glosy pseudo,,znawców". Niestety, to, co prezentujecie świadczy tylko o nędzy, powtarzam, nędzy kształcenia artystycznego w tym kraju. Ktokolwiek miał z wami w plastykach i na ASP historię sztuki jeśli ma cień wstydu chociażby powinien zapaść się pod ziemię, przeczytawszy to, co wy tu piszecie.

Przychodzi na forum posiadacz oryginalnego Van Klompa z zaginioną w niejasnych okolicznościach we Francji w latach wojny Upadłą Madonną z Wielkim Wiecie Czym, a wasza reakcja jest żałosna. To jest dramat.
*yss    14.11.2016 @08:45:05
!janurz kłamie, !janurz ma w tym swój cel, !janurz to prowokator - bez urazy!

Oglądałam wczoraj taki jeden serial i taki jeden pan zamurowywał tam w ścianie obraz van Klompa, czyli to nie może być on, bo film wyglądał na prawdziwy.
Ten pan obłapiał potem kelnerkę, myślę, że to był jakiś manifest ogólnie.... Prowokatorom i malkontentom w rodzaju !janurza mówimy DOŚĆ.
_______
...aż się oczy jeżą...
*Wolfgar    14.11.2016 @14:07:37
ja myślę, że to Hitler namalował i że to oryginał.
_______
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams...
!grzegorz8smy    14.11.2016 @14:20:17
aj waj..
chyba jednak potrzebamy więcej lekcji religii w szkole..
łatwiej będzie identyfikować zaginione dzieła sztuki
^Halidar    14.11.2016 @15:21:23
Jak zawsze nikt nie docenia pozytywnego wpływu edukacji seksualnej 6 latków.
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt