Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Czy digart jeszcze żyje ? "FOTOGRAFIA"
Digart - ogólnie  | 21.11.2016 @16:32:30

1 2 Następna strona
~kurczeblade    21.11.2016 @16:32:30
Można powiedzieć że wychowywałem się na tej stronie ale widzę że weszło wiele zmian, przez brak czasu musiałem zapomnieć o takich portalach, i pytanie pada, czy jeszcze można liczyć na jakąś sensowną merytoryke/krytyke/ocene na tym portalu, czy same bezsensowne kciukanie pod zdjęciami i pracami ?

~XIPE    21.11.2016 @16:51:19
same kciukanie
~muzycznygumis    21.11.2016 @17:27:46
Chyba nie jest problemem znaleźć sobie jakiegoś "mentora" na tym portalu - człowieka, który zna się na rzeczy, którego cenisz za styl - zawsze można do niego napisać co sądzi o Twoich pracach itd. A nóź widelec odpisze i dostaniesz najlepszą z możliwych, wartościową krytykę. Może np. zacząć od jakiegoś moderatora? Wydaje mi się to dobrym pomysłem.
~kurczeblade    21.11.2016 @18:08:59
Żeby znaleźć mentora trzeba się przekopać przez ogromny panujący tu śmietnik Widzę że pod względem merytoryki ten portal słaby jest. Kciukanie zmasakrowało cały system. :/
*Grzeczny    21.11.2016 @18:20:14
Na kciukanie nie ma rady. A foto można przecież szukać po wyróżnionych w obserwowanych, jeśli jakichś się miało, przez kategorie DD, polecanych i !mistrzów...
*Grzeczny    21.11.2016 @18:21:09
Nu i pisać można na priw do wybranych.

~muzycznygumis    21.11.2016 @18:29:52
Wydaje mi się, że w polecanych każdy znajdzie coś dla siebie
*hallor    21.11.2016 @22:23:01
zakręć się.

jest tu wiele ciekawych artystów. Mimo to niespodziewałbym się, że ktoś Cię tu będzie krytykował.
_______
Masz pytanie ? Coś Cię trapi ? Napisz, a postaram się pomóc.
@eastman    21.11.2016 @22:29:10
witamy witamy
_______
bentleyem do betlejem.
+trzypozycje    21.11.2016 @23:51:20
Wszystko w naszych rękach. Pech chciał, że częścią ręki jest ten nieszczęsny kciuk.
_______
I'm about to blast heat
^Halidar    22.11.2016 @08:53:11
System z lajkami rodem z Facebooka jest spoko, nie mam uwag.

*fap fap fap*
~AlmightyCornholio    22.11.2016 @10:10:00
konstruktywna krytyka jest przereklamowana
_______
to idealne miejsce, żeby wpisać na przykład jakiś bardzo mądry cytat o życiu lub fotografii. albo cośtam
*Wolfgar    22.11.2016 @10:21:03
w natłoku śmiecia zawsze znajdziesz coś porządnego. Taka specyfika otwartego portalu wraz z rozwojem fotografii amatorskiej
_______
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams...
~blackoleander    22.11.2016 @11:19:15
Myślę, że z digartem i tak jest lepiej niż jakieś dwa lata temu. Nadal znajduję tu prace, ktore właśnie z racji tego, że są nieprofesjonalne"" [nienawidze tego slowa] to są dobre. Są po prostu dla mnie często bardziej wartościowe, niż to co widziałam np.na asp. Bo chodzi o coś innego. Także uważam to za tą dobrą stronę portalu. Ta mniej dobra to, że szukam czegoś w nowych pracach i jestem wtedy zmuszona założyć filtr na oczy, a nie zawsze jest to możliwe [umysl moj czasem chlonie wszystko i potem muszę oczyszczać go tygodniową medytacją].
~kurczeblade    22.11.2016 @11:36:52
Po wystawieniu foty, i spędzeniu chwili czasu - dostaniu kilku kciuków. Już mi się znudziło tu siedzenie. Zero merytoryki. Lepiej było gdy nawet ktoś wystawiał zawistną krytykę i toczyły się śmieszne wojenki. Przynajmniej można było zrobić wymiane słów. A teraz dostałem chyba z 50 kciuków i ani jednego komentarza. Upośledzona i ograniczona ta strona niestety.

Znudziło się po 2h spędzania czasu. Także miłego. Szukam czegoś bardziej rozwiniętego.
'Lucanus    22.11.2016 @11:52:32
50 kciuków to całkiem dużo. Nie chcesz sprzedać konta? :P
~pstrykupstryk    22.11.2016 @12:11:20
Ludzie za dużo oczekują gadania, mielenia słowami, werbalizowania wrażeń oraz rozprawiania o niczym.

Może to przewrażliwienie na swoim punkcie, bo pojawiła się pustka pomimo iż "dusza" została przelana w ujęcie, zero komentarzy, zero zrozumienia.

Ja bym olał komentarze i robił co uważam za wartościowe, nie oczekuj rozprawek na temat swoich zdjęć bo moim zdaniem nawet jeżeli się one pojawią - będzie to droga donikąd, a właściwie droga do bełkotu posypanego lukrem stylistycznym.

PS:
Wole lajki niż silenie się na smutny bełkot.

~blackoleander    22.11.2016 @13:09:17
Ludzie ogólnie za dużo mówią, czasem lepiej obserwować. Zobaczyć.

Jaka praca jest każdy widzi :P
~strogonow    22.11.2016 @14:40:35
pytanie brzmiało
czy można tu znaleźć sensowną motorykę ,krytykę i ocenę ?

odpowiedź prosta brzmi nie lub bardzo rzadko
w myśl reformy edukacji narodowej
im głupszy naród
tym łatwiej nim sterować

masz rację kciukanie to totalny bezsens
_______
nie pytam jakie są prawa,ale jacy są sędziowie

dla szukających prawdy polecam
https://youtu.be/8dXlbjk1OZY
+trzypozycje    22.11.2016 @17:01:37
Kurcze blade ogólnie ma rację co do łapek i dyskusji, a dziwić może jedynie ton pożegnania, jakby ktokolwiek ze światka DA could give a fuck, czy będzie publikował na DA, fotografował, czy istniał w ogóle.
_______
I'm about to blast heat
*Grzeczny    22.11.2016 @17:22:55
Ale co to w ogóle znaczy merytoryczna krytyka? Lajk nie jest nią programowo, czy co?

Ja bym popatrzył nie ile, ale kto daje lajki.

W sensie: nawet trylion łapek dawanych przez początkujących jest miły
( i tyle ).
Jak by się początkujący silili na "krytykę" albo peany kilu-zwrotkowym szesnastozgłoskowym słowotokiem... to też by znaczyło tyle samo - byłoby miłe lub niemiłe, kropka.

Za to kilka ocen, od ewidentnie dobrych w danej dziedzinie, o..., można na tym poprzestać, albo napisać do nich na priw czy na profilu i poprosić o więcej, bo warto, by powiedzieli co dokładnie dobre, a co mniej - i to już może wnieść do naszej twórczości jakiś powiew rozwoju.
*Grzeczny    22.11.2016 @17:27:28
Nie, żebym przesadnie bronił łapek, po prostu załoga ni ma na to wpływu, więc nie ma co marudzić, że przysłowiowo, słońce wstaje na wschodzie.
~AlmightyCornholio    22.11.2016 @18:18:47
najgorzej jest, jak znajdujesz coś fajnego i chcesz dać lajka, a tu lipa, bo lajkowałeś już dwa lata temu....

a tak poważnie. widziałem już portale, gdzie wszyscy chcieli konstruktywnej krytyki, a jak się pojawiła to rozpętywała się wojna światowa, w której konstruktywności było za grosz.
albo takie gdzie zrezygnowano z ocen, bo komentarz cenniejszy i natychmiast umarły.
ostatnio edytowane: 2016-11-22 18:20:29
_______
to idealne miejsce, żeby wpisać na przykład jakiś bardzo mądry cytat o życiu lub fotografii. albo cośtam
~XIPE    22.11.2016 @18:58:54
dobra dobra, ale jak stoję w autobusie i widzę, jak osóbka skroluje fejsa czy instagrama i kilka te kciuki i serduszka w takim tempie, że ja nie jestem w stanie stwierdzić czy to jest piesek, kotek, czy selfie koleżanki, to po cholerę mi taki lajk, choćby lajkował sam stephan shore czy jezus chrystus?
ostatnio edytowane: 2016-11-22 18:59:21
*yss    22.11.2016 @19:07:40
Xipe: nie bierz udziału.
_______
...aż się oczy jeżą...
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt