Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Zlecenie
Ogłoszenia  | 25.11.2016 @23:43:11

~domowezoo    25.11.2016 @23:43:11
Mam świadomość, że być może rozmijam się z tematem, ale nie wiedziałam gdzie umieścić swoje ogłoszenie...

Potrzebuję osoby, która zamieni mi 3 proste rysunki rastowe (postać kota, właściwie sama sylwetka z oczami i ogonem) na postać wektorową. Na podstawie rysunku głównego podglądowego, moich wyjaśnień oraz nieudolnej próby pokazania o co mi chodzi. Ten plik wektorowy będzie mi potrzebny do wydruku laserowego na sklejce, tak więc chciałabym aby osoba robiąca to miała wyobrażenie czy faktycznie w pożądanych przeze mnie wymiarach jest to w stanie się utrzymać i nie urwie mi się np kawałek oka
Proszę o choćby przybliżoną wycenę i oferty.
Dodam jeszcze, że możliwość wystawienia faktury VAT będzie sporym atutem

~siemolot    26.11.2016 @01:18:39
Hello, pracowałem kiedyś na grawerkach laserowych i robiłem takie cuda.
Proszę o kontakt na maila siemolot@wp.pl
~grafsol    26.11.2016 @14:03:18

pliki wektorowe można dowolnie skalować bez utraty jakości, najważniejsze jest to żeby obiekty były zamknięte, ale tu do cięcia laserem projekt należy przygotować w skali 1:1
ostatnio edytowane: 2016-11-26 15:15:51
_______
portfolio: http://www.grafsol.pl
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt