Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Znikajće i pojawiające się digarty
Digart - bugi i pomysły  | 30.11.2016 @12:11:08

~Phila    30.11.2016 @12:11:08
Od pewnego czasu w grupie obserwowanych digartów wdarł się bałagan.
Przykładowo: po zalogowaniu przy ikonce jest cyfra 20, po obejrzeniu 1 foto pojawia się cyfra 6, po wybraniu jakiegoś foto - komunikat "brak takiego digartu" etc.

Zmieniłem przeglądarkę i problem pozostał.

Pozdrawiam,
Włodzimierz Szewczyk
~zolt    30.11.2016 @15:54:24
Mam to samo. Dodaje się digarta i raz jest, później wyświetla, że brak takiego digartu. Jak już jest i chce się powiększyć digart to znowu ten komunikat, by później było ok i znowu źle. Bajzel.
*Wolfgar    30.11.2016 @16:45:17
Niestety wynika to z ogólnych problemów technicznych. Onet pracuje nad usunięciem awarii, prosimy zatem o jeszcze chwilę cierpliwości
_______
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams...
~RobertEr    08.05.2017 @00:12:22
widać, że problem nadal jest. digarty znikaja, pojawiają się i znów znikają.. Ogólnie frontend sie sypie, niezależnie od używanych przeglądarek: Opera, chrome, firefox pod androidem, linuxem i Windows jest tak samo.
*Wolfgar    08.05.2017 @14:46:21
Niestety, ale kwestia problemów technicznych jest poza nami. Wszystkie problemy zgłaszane są od razu do Onetu, z tym, że reakcja jest jaka jest..
_______
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams...
~klubka    09.05.2017 @19:04:42
Mnie dzisiaj zniknął dodany digart. Czasami widać go w miniaturkach. Z poprzednim też jakieś problemy. Dziwne tez są ilości wyświetleń, różnie się pokazują. Raz jest więcej, a raz mniej.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt