Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Teczka na ASP
Sztuka ogólnie  | 15.12.2016 @18:56:24

~Miyaon    15.12.2016 @18:56:24
Cześć, witajcie. Jestem po liceum plastycznym, planuję startować w roku 2017 na ASP. Jestem trochę pogubiona, zazwyczaj rysuję fotorealistyczne obrazy, a słyszałam, że to tam nie przejdzie. Interesuje mnie kierunek projektowanie graficzne, prawdopodobnie we Wrocławiu, chociaż też interesuję się resztą lokalizacji. Bardzo zależy mi, żeby się dostać. Zaczęłam szykować dość ostro teczkę, zaczęłam od portretu, dzisiaj skończyłam dłoń. Co myślicie, że najbardziej by zaimponowało komisji? Kreatywność? Kreska? Czy rysować obrazki jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości? Rysuję na kartkach A1. Mogę na przykład kilka rysunków przelać na papier potraktowany kawą? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi, nie za bardzo mogę podjechać i popytać studentów, bo nie ma mnie w kraju.
*yss    15.12.2016 @19:30:44
najbardziej imponują dobre prace
o ile w ogóle
mogą
zaimponować profesorom prace licealisty
_______
...aż się oczy jeżą...
~sayja    17.12.2016 @09:49:22
Fotorealistyczne prace prawdopodobnie nie imponują bo nie fotorealizm czyni obrazek dobrym. Wiec najlepiej pokazac takie prace które pokazuja ze masz smykalke do kompozycji, do kolorów. Dorzucić pare szkiców postaci itp i udowodnić ze masz bazę i podstawy do nauki i bycia tworca, a nie umiejętność klonowania rzeczywistości. Ale wiem tez ze na ASP różnie jest. W końcu to artyści
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt