Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Jak nadać realizm logu na mockupach?
Grafika i projekty graficzne  | 06.01.2017 @13:15:36

~Daanyy07    06.01.2017 @13:15:36
Witam, na wstepie chce zaznaczyc ze dopiero sie ucze, a wiec prosze o wyrozumialosc. W internecie wiele razy napotykalem sie na bardzo dobre prezentacje logo w roznego rodzaju mockupach. Kiedy ja probuje zaprezentowac swoje na mockupie to wyglada to bardzo sztucznie.
Czy prezentacje logo na mockupach lepiej wykonywac w programie do grafiki rastrowej czy wektorowej (Wiem ze logo powinno byc wykonane w programie do grafiki wektorowej) ?
Ostatnio widzialem logo ktore na mockupie wygladalo jakby bylo na prawde wydrukowane na okladce notatnika (widac bylo wrecz wglebienia bardzo realistyczne) ? Jak nadac taki efekt? Nie prosze o dokladne wyjasnienia, lecz bardziej na pokierowanie mnie w dobrym kierunku jak nadac wiekszy realizm prezentacj.
Z gory dziekuje za pomoc!
^wilku    06.01.2017 @13:46:22
Przeważnie te wszystkie ładne mockupy są zrobione w photoshopie na stylach. Nie ma tu jednej odpowiedzi jak - po prostu trzeba umieć Pokaż jakiś konkretny przykład to dostaniesz konkretniejszą odpowiedź.

Logo owszem, powinno być przygotowane w wektorach, ale wizualki raczej się w programach do grafiki rastrowej robi

Zawsze też można poszukać gotowych mockupów, pełno jest tego w sieci - darmowych i płatnych - przeważnie dostajesz wtedy gotowy plik psd w którym podmieniasz tylko zawartość smart objectu.
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt