Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Pytanie o Przelewy z USA czy Chin na konto Alior bank
Digart - ogólnie  | 26.01.2017 @01:31:31

~lee666    26.01.2017 @01:31:31
Witam i o pomoc pytam . ..czy jest wśród was ktoś posiadający Walutowe konto w Alior Banku i przynajmniej jeden przelew w walucie USD na to konto z poza Unii Europejskiej np. USA albo Chin? ...sprawa wygląda tak że wygrałem pewną sumę w konkursie graficznym ale poza danymi do przelewu firma z Chin oczekuje ode mnie jakiegoś wyciągu z konta czy zaświadczenia pokazującego że Alior bank przyjmuje miedzynarodowe przelewy w USD ...nigdy nie dostałem takiego przelewu więc prosze was o jakikolwiek wyciąg z konta (bez waszych danych itd.) z takim przelewem w USD na konto aliora. z góry dzięki...

_______
troche wyrozumiałości dla samouka ;(
+elKonrado    26.01.2017 @03:18:52
oni o to pytają raczej nie bez powodu - bo nie każde "walutowe" konto obsługuje każdy kraj i każdy system transakcyjny, np z samym nr IBAN byłyby problemy w Chinach - poczytaj przede wszystkim o różnicy między SWIFT i IBAN a najlepiej zadzwoń do swojego banku, powiedz jaki masz typ konta i czy na to konto z Chin dojdzie transakcja. Prawdopodobnie po prostu musisz podać nr SWIFT i tyle. uzgodnij sobie koszty przelewu czy ty je ponosisz, czy przelewający - to są znacznie wyższe opłaty niż przy przelewach krajowych. A Chińczycy taki już mają sposób myślenia przyzwyczaj się jeśli z nimi współpracujesz to zawsze proszą o coś dziwnego bo inaczej podchodzą do świata i to co dla nas proste, dla nich jest nieodgadnione i odwrotnie
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt