Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Koniec DIGARTA!
Digart - ogólnie  | 18.06.2017 @13:15:56

Poprzednia strona 1 ... 8 9 10 11 12 Następna strona
~PanSuchy    18.06.2017 @13:15:56
Może niech chociaż zaoferują digart.pl innym portalom, które były by w stanie ratować tę nietypową w Polskim internecie przestrzeń. Może google.com??
^Halidar    18.06.2017 @20:08:44
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
~SAWIK1435    18.06.2017 @22:32:34
nie jest tak tragicznie moderatory wyrzucili mi fotę pozdrawiam górę z dołu
^Halidar    19.06.2017 @08:27:22
To tylko dowód na to ze portal w dalszym ciągu funkcjonuje
_______
*Okoolarnik    19.06.2017 @12:41:56
Oczywiście że funkcjonuje!
Bezapelacyjnie do samego końca, naszego lub jego.
~KaJa94    19.06.2017 @12:59:53
będę tęsknić za emotkami
bądźcie pozdrowieni!
*yss    19.06.2017 @13:12:28
SAWIKI, możemy jeszcze kilka powywalać jeśli cię to cieszy
nie ma góry i dołu, są użytkownicy i armia sprzątaczek :P

Tak, będziemy funkcjonować bez najmniejszych zmian aż do dnia kiedy wyświetli się nam wszystkim "strona o żądanym adresie nie istnieje".
_______
...aż się oczy jeżą...
~zbieraj    19.06.2017 @15:14:08
Pytanie za stówę - czy Digart pozwoli na ściągnięcie z powrotem na dysk swoich prac?
_______
Oczekujesz czegoś od innych? Najpierw oczekuj czegoś od siebie
^Halidar    19.06.2017 @15:21:53
a nie pozwala?
_______
~buraczany    19.06.2017 @16:21:07
aż sie zalogowałem z przejęcia
~zbieraj    19.06.2017 @19:02:28
To jak pozwala niby? Nie widzę nigdzie opcji "pobierz".
_______
Oczekujesz czegoś od innych? Najpierw oczekuj czegoś od siebie
~manX    19.06.2017 @20:00:44
O nie, czemu zamykają
~wojtekga    19.06.2017 @21:00:43
szkoda ... jestem to już chyba 10 lat .... szkoda ...
~XIPE    19.06.2017 @21:21:04
~zbieraj - możesz jedynie kolejno zapisywać każdy obrazek na dysku. tak jak na innych stronach. w firefoxie musisz tylko kliknąć widok>styl strony>ignoruj style.
~Sk00tie    20.06.2017 @12:46:34
Najgłębsze wyrazy współczucia z powodu dotkliwej straty.
_______
tak myślałem...
~Araxela    20.06.2017 @15:13:39
Czy w ogóle istnieją jakiekolwiek sensowne polskie portale o podobny pokroju? :/
~kurczeblade    20.06.2017 @18:02:36
Najbardziej zepsuci moderatorzy w historii takich stron, doprowadzili tą stronę do śmierci. To nie przez onet - strona zrobiła się szajsem już dawno. Miała potencjał, mogła wciąż istnieć, ale jak to bywa, zarząd wie lepiej, zarząd to, zarząd tamto i ludzie wsio zaczeli uciekać, i zaczął się robić burdel na kółkach. BRAWA ZA TE WSZYSTKIE BEZSENSOWNE BANY< DYSKUSJE< ZARZĄDZANIE STRONĄ - DLA MODERATORÓW - udało Wam się uśmiercić fajny portal, który mógł wskoczyć na poziom takiego devianta. Tak to jest jak się biorą za taki portal alieny które nie mają pojęcia ...
~Victorys    21.06.2017 @01:01:53
Wikipedia zbierała, Mozilla zbierała, są też inne strony które działają w konwencji dotacji; Deviant ma abonament, dlaczego Digart ma nie mieć żadnych dochodów?
ostatnio edytowane: 2017-06-21 01:03:41
*yss    21.06.2017 @09:35:12
kurczeblade: bany były uzasadnione, za obrażanie użytkowników lub np modelek, ewentualnie spam dyskusje to chyba nic złego, zarządzanie stroną - no cóż, jeśli nie podoba ci się ukrywanie/usuwanie prac to nic na to nie poradzimy. Strony gdzie nie usuwa się prac są zaje...... byle czym i można się tam odnaleźć tylko jeśli człowiek wypracuje sobie z czasem jakiś system obserwowania czy wyszukiwania po kategoriach - dla mnie deviant to taki śmietnik gdzie od czasu do czasu coś zabłyśnie i szukanie tych fajnych rzeczy zmęczyło mnie po 15 minutach..... O jakim "poziomie" devianta mówisz?
Zauważ, że nawet hiper ultra poziom strony - gdyby np połowa znanych grafików i fotografów tu wchodziła ( a jest ich i tak sporo) - jeśli nie przynosi XXXX dochodu miesięcznie wypada z gry i "poziomy" nie mają tu nic do rzeczy.
_______
...aż się oczy jeżą...
^Necrotrup    21.06.2017 @12:05:47
~kurczeblade, moim zdaniem to nie bany i wywalanie prac były problemem. Wręcz przeciwnie, bany, wywalanie i ukrywanie prac, możliwość dania "poniżej krytyki" pracom, które były poniżej krytyki wiele osób tu ściągnęły, i pozwalały utrzymać jaki taki poziom, a co ważniejsze taka polityka odróżniała digarta od np. devianta. Dla mnie oznaką końca było usunięcie skali ocen zaczynających się od "poniżej krytyki" jakąś bezsensowną łapką w górze, która nic nie znaczy i z której nic nie wynika. Takich odstraszających zmian było więcej, a ogólnie rzecz biorąc koniec digarta moim zdaniem jest skutkiem błędów w zakresie misji i celów strategicznych. Mianowicie uważam, że nadal wodzowie nie zdecydowali się, czy chcieli robić portal w jakimś stopniu elitarny, wymagający jakiegoś poziomu i rozwoju, gdzie pozytywne oceny innych użytkowników dają jakąś satysfakcję bo wiesz że wystawili je ludzie mający pojęcie, czy tez portal dla gawiedzi, gdzie każda focia kocia i mleczyka jest głaskana po główce, ale masz sytuację jak na deviancie: ktoś doda twoją prace do ulubionych, sprawdzasz kto zacz, i widzisz w galerii tej osoby koślawą karykaturę ludka z chińskiej bajki na kartce w kratkę i badziewne zdjęcie kotka zrobione komórką...
_______
Uważam, że powinno się zabronić tworzenia nowego wątka na forum, żeby coś napisać.
~Sk00tie    21.06.2017 @13:03:39
Likwidacja shouta byłą auto-analną penetracją osoby decyzyjnej i odpowiedzialnej za uśmiercenie życia społecznego w grupie digart. Pozdrawiam serdecznie.
_______
tak myślałem...
~sayja    21.06.2017 @13:07:23
Dla mnie to portal nie przetrwał próby czasu. Interfejs jest przestarzały, grafiki do 500kB. Moderatorzy mniej moderują a bardziej bawią się w vip'owych użytkowników. Okrutnie kwaśne forum. No ale najistotniejsza chyba sprawa to to, że jest mały ruch - ludzie (w tym ja i znaczna większość moich znajomych), jeśli chodzi o ekspozycje, traktuje digart jako portal drugo, trzeciorzędny. Bo gdzie indziej jest zwyczajnie lepiej. Poziom wyższy, ludzie poważniejsi. A ruch przekłada się na kasę.

~Sk00tie    21.06.2017 @13:16:18
Digart radził sobie doskonale póki ktoś nie ukatrupił jego dynamizmu likwidując shout'a - jedyne medium dynamicznej dyskusji. Nie ma to jak idiotyczna rozmowa pomiędzy ludźmi na zasadzie postów na forum i odświeżania wątku. Genialne.
_______
tak myślałem...
~Araxela    21.06.2017 @13:24:54
Nie rozumiem skąd aż tak duża fala krytyki odnośnie Digartu. Problem w tym, że nie ma ŻADNYCH innych podobnych polskich portali - nawet nie ma się do czego odnieść. Jestem tu od wielu lat - i choć owszem - nie wszystkie wdrażane zmiany zawsze mi się podobały, to jednak czułam się tutaj dobrze. Najprościej hejtować...
^keraMart    21.06.2017 @15:43:37
Taiger jakie foty:D
_______
.
Poprzednia strona 1 ... 8 9 10 11 12 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt