Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Koniec DIGARTA!
Digart - ogólnie  | 19.06.2017 @08:27:22

Poprzednia strona 1 ... 8 9 10 11 12 ... 14 Następna strona
^Halidar    19.06.2017 @08:27:22
To tylko dowód na to ze portal w dalszym ciągu funkcjonuje
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
*Okoolarnik    19.06.2017 @12:41:56
Oczywiście że funkcjonuje!
Bezapelacyjnie do samego końca, naszego lub jego.
~KaJa94    19.06.2017 @12:59:53
będę tęsknić za emotkami
bądźcie pozdrowieni!
*yss    19.06.2017 @13:12:28
SAWIKI, możemy jeszcze kilka powywalać jeśli cię to cieszy
nie ma góry i dołu, są użytkownicy i armia sprzątaczek :P

Tak, będziemy funkcjonować bez najmniejszych zmian aż do dnia kiedy wyświetli się nam wszystkim "strona o żądanym adresie nie istnieje".
_______
...aż się oczy jeżą...
~zbieraj    19.06.2017 @15:14:08
Pytanie za stówę - czy Digart pozwoli na ściągnięcie z powrotem na dysk swoich prac?
_______
Oczekujesz czegoś od innych? Najpierw oczekuj czegoś od siebie
^Halidar    19.06.2017 @15:21:53
a nie pozwala?
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
~buraczany    19.06.2017 @16:21:07
aż sie zalogowałem z przejęcia
~zbieraj    19.06.2017 @19:02:28
To jak pozwala niby? Nie widzę nigdzie opcji "pobierz".
_______
Oczekujesz czegoś od innych? Najpierw oczekuj czegoś od siebie
~manX    19.06.2017 @20:00:44
O nie, czemu zamykają
~wojtekga    19.06.2017 @21:00:43
szkoda ... jestem to już chyba 10 lat .... szkoda ...
~XIPE    19.06.2017 @21:21:04
~zbieraj - możesz jedynie kolejno zapisywać każdy obrazek na dysku. tak jak na innych stronach. w firefoxie musisz tylko kliknąć widok>styl strony>ignoruj style.
~Sk00tie    20.06.2017 @12:46:34
Najgłębsze wyrazy współczucia z powodu dotkliwej straty.
_______
tak myślałem...
^Araxela    20.06.2017 @15:13:39
Czy w ogóle istnieją jakiekolwiek sensowne polskie portale o podobny pokroju? :/
~kurczeblade    20.06.2017 @18:02:36
Najbardziej zepsuci moderatorzy w historii takich stron, doprowadzili tą stronę do śmierci. To nie przez onet - strona zrobiła się szajsem już dawno. Miała potencjał, mogła wciąż istnieć, ale jak to bywa, zarząd wie lepiej, zarząd to, zarząd tamto i ludzie wsio zaczeli uciekać, i zaczął się robić burdel na kółkach. BRAWA ZA TE WSZYSTKIE BEZSENSOWNE BANY< DYSKUSJE< ZARZĄDZANIE STRONĄ - DLA MODERATORÓW - udało Wam się uśmiercić fajny portal, który mógł wskoczyć na poziom takiego devianta. Tak to jest jak się biorą za taki portal alieny które nie mają pojęcia ...
~Victorys    21.06.2017 @01:01:53
Wikipedia zbierała, Mozilla zbierała, są też inne strony które działają w konwencji dotacji; Deviant ma abonament, dlaczego Digart ma nie mieć żadnych dochodów?
ostatnio edytowane: 2017-06-21 01:03:41
*yss    21.06.2017 @09:35:12
kurczeblade: bany były uzasadnione, za obrażanie użytkowników lub np modelek, ewentualnie spam dyskusje to chyba nic złego, zarządzanie stroną - no cóż, jeśli nie podoba ci się ukrywanie/usuwanie prac to nic na to nie poradzimy. Strony gdzie nie usuwa się prac są zaje...... byle czym i można się tam odnaleźć tylko jeśli człowiek wypracuje sobie z czasem jakiś system obserwowania czy wyszukiwania po kategoriach - dla mnie deviant to taki śmietnik gdzie od czasu do czasu coś zabłyśnie i szukanie tych fajnych rzeczy zmęczyło mnie po 15 minutach..... O jakim "poziomie" devianta mówisz?
Zauważ, że nawet hiper ultra poziom strony - gdyby np połowa znanych grafików i fotografów tu wchodziła ( a jest ich i tak sporo) - jeśli nie przynosi XXXX dochodu miesięcznie wypada z gry i "poziomy" nie mają tu nic do rzeczy.
_______
...aż się oczy jeżą...
^Necrotrup    21.06.2017 @12:05:47
~kurczeblade, moim zdaniem to nie bany i wywalanie prac były problemem. Wręcz przeciwnie, bany, wywalanie i ukrywanie prac, możliwość dania "poniżej krytyki" pracom, które były poniżej krytyki wiele osób tu ściągnęły, i pozwalały utrzymać jaki taki poziom, a co ważniejsze taka polityka odróżniała digarta od np. devianta. Dla mnie oznaką końca było usunięcie skali ocen zaczynających się od "poniżej krytyki" jakąś bezsensowną łapką w górze, która nic nie znaczy i z której nic nie wynika. Takich odstraszających zmian było więcej, a ogólnie rzecz biorąc koniec digarta moim zdaniem jest skutkiem błędów w zakresie misji i celów strategicznych. Mianowicie uważam, że nadal wodzowie nie zdecydowali się, czy chcieli robić portal w jakimś stopniu elitarny, wymagający jakiegoś poziomu i rozwoju, gdzie pozytywne oceny innych użytkowników dają jakąś satysfakcję bo wiesz że wystawili je ludzie mający pojęcie, czy tez portal dla gawiedzi, gdzie każda focia kocia i mleczyka jest głaskana po główce, ale masz sytuację jak na deviancie: ktoś doda twoją prace do ulubionych, sprawdzasz kto zacz, i widzisz w galerii tej osoby koślawą karykaturę ludka z chińskiej bajki na kartce w kratkę i badziewne zdjęcie kotka zrobione komórką...
_______
Uważam, że powinno się zabronić tworzenia nowego wątka na forum, żeby coś napisać.
~Sk00tie    21.06.2017 @13:03:39
Likwidacja shouta byłą auto-analną penetracją osoby decyzyjnej i odpowiedzialnej za uśmiercenie życia społecznego w grupie digart. Pozdrawiam serdecznie.
_______
tak myślałem...
~sayja    21.06.2017 @13:07:23
Dla mnie to portal nie przetrwał próby czasu. Interfejs jest przestarzały, grafiki do 500kB. Moderatorzy mniej moderują a bardziej bawią się w vip'owych użytkowników. Okrutnie kwaśne forum. No ale najistotniejsza chyba sprawa to to, że jest mały ruch - ludzie (w tym ja i znaczna większość moich znajomych), jeśli chodzi o ekspozycje, traktuje digart jako portal drugo, trzeciorzędny. Bo gdzie indziej jest zwyczajnie lepiej. Poziom wyższy, ludzie poważniejsi. A ruch przekłada się na kasę.

~Sk00tie    21.06.2017 @13:16:18
Digart radził sobie doskonale póki ktoś nie ukatrupił jego dynamizmu likwidując shout'a - jedyne medium dynamicznej dyskusji. Nie ma to jak idiotyczna rozmowa pomiędzy ludźmi na zasadzie postów na forum i odświeżania wątku. Genialne.
_______
tak myślałem...
^Araxela    21.06.2017 @13:24:54
Nie rozumiem skąd aż tak duża fala krytyki odnośnie Digartu. Problem w tym, że nie ma ŻADNYCH innych podobnych polskich portali - nawet nie ma się do czego odnieść. Jestem tu od wielu lat - i choć owszem - nie wszystkie wdrażane zmiany zawsze mi się podobały, to jednak czułam się tutaj dobrze. Najprościej hejtować...
^keraMart    21.06.2017 @15:43:37
Taiger jakie foty:D
_______
.
~ricard    21.06.2017 @15:55:10
251!!! Innym polskim serwisem o podobnym ale ograniczonym profilu jest variart.org. Spadek popularności digartu przypadł na wzrost popularności facebooka i innych portali społecznościowych. Część użytkowników mogła poczuć się urażona ogólną atmosferą: bardzo krytycznego forum, komentarzami pod pracami. Na facebooku (być może) jest łatwiej, bezkrytycznie, własne grono obserwujących i nawzajem się akceptujących, dając złudzenie wyjątkowości. Fatalną decyzją sprzed kilku lat było zniesienie dziennego limitu wgrywanych prac przez jednego użytkownika, co skutkowało nieograniczonym zalewem słabych zdjęć, które nikogo nie interesowały - wobec czego ich obecność na digart.pl mijała się z celem istnienia serwisu. Nadmiar zdjęć zmarginalizował inne kategorie.
Dawniej duży sprzeciw wywołało wprowadzenie digart ver. 6 - to mógł być kolejny powód zniechęcenia - wprowadzenie nietrafionych, niechcianych zmian.
^Araxela    21.06.2017 @16:27:04
Mam zgoła inne odczucia. Facebook może i jest dobrym miejscem na autoreklamę - ale dużo też zależy od tego jaki rodzaj ma ta autoreklama. Biorąc pod uwagę ogrom cenzury na portalach społecznościowych... Ludzi, którym niekoniecznie chciałoby się pokazywać wszystkie swoje prace. Zdecydowanie lepiej się czuję w hermetycznych środowiskach - stricte dedykowanym.
Nie interesują mnie też puste lajki...
W gruncie rzeczy - społeczność Digarta - była dla mnie zawsze bardziej miarodajna, wiarygodna... Mniejsza przypadkowość ocen i wymiany lajków za lajki... Często również poznawałam tu osoby niezwykle inspirujące - i od których ja się w pewnym sensie uczyłam... a one ode mnie.
~TAlGER    21.06.2017 @17:04:31
KeraMat hehehe byłeś na nich troszkę młodszy hehehe ja zresztą też
Poprzednia strona 1 ... 8 9 10 11 12 ... 14 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt