Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Koniec DIGARTA!
Digart - ogólnie  | 13.10.2017 @20:01:57

Poprzednia strona 1 ... 11 12 13 14
~foy    13.10.2017 @20:01:57
Bańeczka... To roczny budżet małego domu kultury. Nikt tyle nie zainwestuje w portal, do którego od ręki trzeba by dołożyć kilkanaście tysięcy, żeby go unowocześnić. Muszą zdawać sobie z tego sprawę.
Póki istnieje społeczność można by zorganizować zbiórkę na otwarcie nowego portalu, gdzie społeczność mogłaby się przenieść. digarte.pl, czy coś. Kilkadziesiąt tysięcy pozwoliłby ruszyć z kopyta (przynajmniej 1/3 tej sumy na reklamę). 200- 350 tyś. unikalnych użytkowników dziennie, powinno wygenerować z wyświetlanych reklam sumę pozwalającą na utrzymanie portalu, ale tutaj potrzebny jest ktoś, kto ma dużo wolnego czasu i będzie to za friko obrabiał, bo na zysk z portalu (o ile udałoby się przenieść społeczność na ten nowy portal, co nie jest wcale oczywiste) raczej bym nie liczył.
No d*pa.
'Lucanus    13.10.2017 @22:21:05
Banieczka ma siedem cyfr. Sześciocyfrowa to min. 100.000 zł.
~rurarzKroni    13.10.2017 @23:31:10
Kurcze aleee ja się jeszcze z Wami nie napiłem! Cuś tam poradziliście... tableta zakupiłem, yhmmm... zarobiłem, i jak się tu tera od... odw... odddzwięczyć pytam?
~foy    14.10.2017 @14:12:22
Lucanus, a no tak. Jeżeli jest to bliżej 100.000 zł niż 1 000 000 zł, no to nie jest źle.
~u40    15.10.2017 @14:18:10
foy co ty tu pierdzielisz i co ci dała taka informacja , chcesz
sam kase wyłożyć bo na zbiórkę tu nie licz nikt konkretnego szmalu tu nie sypnie, po prostu już nas te sępy katowskie dawno skasowali i tylko teraz bawią się naszymi uczuciami to typowe dla polaków wiedzą że sprawa przegrana ale jeden drugiego podpuszcza i drażni nadzieją, po co się znęcacie na słabszymi to wam da satysfakcji, szkoda portalu ale szans na przeżycie tu nie ma, na pewno winne tu jest sporo kierownictwo wiedziało ale nie reagowało wcześniej a teraz to już nikomu na tym nie zależy i efekt mamy
_______
sztuka to wiara, a wiara to sztuka, ale jedno bez drugiego nic nie znaczy i do niczego nie prowadzi
~kajtys    15.10.2017 @16:19:30
no nieźle, ja tu zaglądam po 6 latach nieobecności, właśnie chcę nowe digarty uploadować a tu patrzę, taki wątek... szkoda.
~Fantomm    15.10.2017 @17:16:53
Sprzedac Digarta polskim biskupom albo może Kaczyński chciałby sponsorowac
~Fantomm    15.10.2017 @17:17:38
Stawiam na kościół oni mają pieniądze i mozliwosci
~klubka    16.10.2017 @22:28:22
Ciekawe jak to jest od strony prawnej ? Tzn. czy faktycznie ot tak sobie można skasować tyle lat wrzucania prac ? Przecież to kawałek historii. Mogę się założyć, że są tu prace, które tylko tu istnieją i nie ma ich powielonych nigdzie indziej. Rozumiem, że można zamknąć portal, ale czy wolno skasować wszystko, tak po prostu... Jeśli tak to jest tylko dowód na, gównianość wirtualnego świata.
~podkomisarz    16.10.2017 @23:44:59
Kiedyś nam tu zachwalano i zachęcano do przejścia na jakiś Nowy Digart. Tamten nowy też ma być ukatrupiony? Nie wiem co to jest i czy jeszcze jest, ale można by ewentualnie spróbować.
'Lucanus    17.10.2017 @15:08:03
~klubka
Wrzucając zdjęcia na Digarta udzielasz mu licencji na wykorzystywanie prac (do prezentacji). Nic więcej. Nie zawierasz z nim umowy o "przechowywanie" prac.
To prywatny portal i właściciel może sobie nim rozporządzać w każdy możliwy, prawnie dopuszczalny sposób. Niby czemu coś miałoby go tu ograniczać? Mają za darmo udostępniać nam miejsce na swoich serwerach?

W drodze analogii: gdybyś miała bloga i po latach postanowiłabyś go skasować, to jak tak można usunąć tyle lat komentarzy Twoich fanów? Tym bardziej jak wszyscy pisali do Ciebie wierszem.
^Araxela    17.10.2017 @15:37:26
'Lucanus, dokładnie tak... całkowicie się z Tobą zgadzam.
Rzecz jasna - wszystkich boli informacja o zamknięciu portalu, ale jednocześnie - kompletnie nie rozumiem osób, które swoich prac nie zapisywały na żadnych innych nośnikach - a w tym momencie odczuwają żal...
Poprzednia strona 1 ... 11 12 13 14
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt