Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Koniec DIGARTA!
Digart - ogólnie  | 14.06.2017 @21:51:08

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 14 Następna strona
+eastman    14.06.2017 @21:51:08
nie ma większej różnicy czy niemieckiemu portalowi czy jakiemukolwiek innemu. błąd był w sprzedaży digarta molochowi korporacyjnemu.
_______
bentleyem do betlejem.
*rob15    14.06.2017 @21:52:39
Jedno i drugie ma znaczenie
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy

"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake

~MtD    14.06.2017 @21:58:14
to co sie dzialo na digarcie od pewnego czasu moglo sie nie podobac, a to co sie stanie jest naturalna tego konsekwencja. Sztuka i tak nie zginie, zreszta zawsze mozna przeniesc sie gdzies indziej chocby na srejsbuka.
+eastman    14.06.2017 @22:00:57
*rob15, ja bym nie mieszał jednak do tego aż tak bardzo polityki
_______
bentleyem do betlejem.
*rob15    14.06.2017 @22:01:46
Nie ma gdzie sie przeniesc ten portal byl jedyny w swoim rodzaju
_______

"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake

~MtD    14.06.2017 @22:02:34
mysle, ze kazdemu szkoda, mnie rowniez.
*rob15    14.06.2017 @22:07:31
+eastman,nie chodzi tu o polityke w sensie doslownym a niszczeniu tego co dobre
_______

~MtD    14.06.2017 @22:10:44
zwrocmy uwage na to, ze generalnei fora powoli przepoczwarzaja sie w relikt przeszlosci, tendencja jest postepujaca...jeszcze niech wykituje max3d.pl to juz wtedy naprawde przysmuce. Niemniej jednak digart dzisiejszy to nei to samo co 5-10 lat wstecz ale lepszy taki niz zaden.
*rob15    14.06.2017 @22:16:11
Na to wyglada że żaden
Chciała bym wierzyć że będzie inaczej
Ale nie wierzę
_______

~MtD    14.06.2017 @22:19:24
nie ma co plakac, koniec jest poczatkiem czegos nowego
~MtD    14.06.2017 @22:20:49
szkoda tych Twoich orderow digartowych nazbieralas ich jak brezniew za zycia.
*rob15    14.06.2017 @22:22:28
Nic dwa razy sie nie powtarza......nowe owszem
Tak samo dobre nie
_______

*rob15    14.06.2017 @22:25:02
Nie dla orderow tu jestem
I nie porównuj mnie do brezniewa
_______

~MtD    14.06.2017 @22:27:19
szkoda, ze nie ma zadnej alternatywy dla tego miejsca. Niestety fejsbuk w tym momencie wydaje sie byc jedyna realna opcja na przedluzenie ,,biologicznej'' ciaglosci tego miejsca, formula forum powoli przestaje sie oplacac. A szkoda bo nei wszystkoc o postepowe jest lepsze nawet nominalnie.
~sensol    14.06.2017 @22:27:25
po prostu syf i komercja wygrywa. takie czasy. w telewizji właśnie leci koncert disco polo. cały stadion w we wrocku się zapełnił miłośnikami tej kaszany. wielki rozmach! duża scena. jacyś kolesie się gimnastykują a inni udają, że śpiewają. chuje ruszają ustami, a wszystko leci z play backu. i cały czas domagają się ze sceny, żeby ręce były do góry. kurwa, jak jacyś ss-mani, kurwa. nic tylko ręce do góry! ręce do góry! a my chcemy, żeby portal ze sztuką przetrwał. taki portal to przeżytek. my się starzejemy i nie chce już nam się klikać i komentować. a nowych młodych nie ma, bo ci zajęci obmacywaniem smartfonów. to dopiero początek. wszystko padnie prędzej czy później. galerie zostaną tylko handlowe. góra śmieci przykryje całą resztę, jak wielki cuchnący dywan. będziemy pokwikiwać spod tego dywanu, ale nikt nas nie usłyszy. będziemy jak ci szewcy i operatorzy maszyn parowych. niepotrzebni, zagubieni, nieważni. zdechniemy jak dinozaury po pierdolnięciu planetoidy ileś tam milionów lat temu. nic tego nie powstrzyma. będą nas upraszczać i wygładzać, póki nie staniemy się matematycznie prości i doskonale gładcy.
~zAxx    14.06.2017 @22:30:28
Prawie od początku ale do końca.
Sentyment na pewno jest, jednak zmiany, wg mnie nie szły w dobrym kierunku.
_______
| Just Like You Imagined |
^Halidar    14.06.2017 @22:33:45
To co bedzie z ta impreza?
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
~MtD    14.06.2017 @22:38:17
dokladnie tak. Mlode pokolenie nie bardzo sie kwapi aby podtrzymac stara formule i tchnac nowego ducha w cos co w miare nalezycie funkcjonowalo. Dosc duzego kalibru to upodlenie, ze walczy sie o cos w gruncie rzeczy malego tj zachowanie przy zyciu olbrzymiej galerii sztuki. Malego bo nie uwazam, ze nawet w takim ksztalcie jaki widzimy, forum nie mogloby istniec nadal. Juz nawet wywalone mam na to jak wielkie pekniecia pojawily sie na fasadzie tego obiektu i jak bardzo ciasne zrobilo sie kolo wzajemnej adoracji.
^Kazejin    14.06.2017 @22:43:14
Ja nie wiem w jakim stopniu te gadaniny o korpo srorpo i tym kto posiadł digart jest na poważnie. Bez znaczenia kto posiadł, istotne co z tym zrobił, a onet zrobił z tego tylko podtrzymanie chorego pod respiratorem nakładając plotko bezmózgie reklamy, zamiast wyleczyć i zmienić na lepsze. Bo oni nie umiejo-biznesów i chcieli tanim kosztem pozyskać jakiś dodatkowy ruch. Szkoda mi załogi która włożyła w prace nad serwisem sporo pracy. Dobre kończę już bo tl;dr.

~sensol nie pier..., problemem nie jest treść, ale forma niedostosowana do dzisiejszych czasów. I nie komercjalizacja tylko raczej jej brak. Wyjdź z domu, popatrz jak świat działa zamiast snuć wizje wyssane z palca.
ostatnio edytowane: 2017-06-14 22:45:47
_______
Zrobiłę grę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajpust.candymunch
*karpik94    14.06.2017 @22:47:59
Szkoda, ogromna szkoda. Od digarta zaczęła się moja fotograficzna przygoda.
Fejsbuk nigdy nie będzie odpowiednią alternatywą dla tego portalu.
_______
lubię białe ramki
http://www.karpik94.wordpress.com
~SAWIK1435    14.06.2017 @22:57:39
tam gdzie wróg to jest bróg
~nikaaa    15.06.2017 @00:16:25
No halo, bez żartów, toż prima aprilis już była. Pośmialiśmy się i wystarczy, tak się nie robi :/

_______
?
!STRZYG    15.06.2017 @00:25:55
...ehhhhh, tutaj się zaczynało <łezka>
+outstarwalker    15.06.2017 @00:29:04
aż poczułam się w obowiązku zalogować pierwszy raz od lat
dziękuję Ci, digarcie, za wszystkich przyjaciół, partnerów i za męża
_______
omg it's alfred molina
+eastman    15.06.2017 @00:35:10
zaraz zacznie się wpisywanie miast

_______
bentleyem do betlejem.
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 14 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt