Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Koniec DIGARTA!
Digart - ogólnie  | 15.06.2017 @00:41:29

Poprzednia strona 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21 Następna strona
~nikaaa    15.06.2017 @00:41:29
Miast na imprezę
_______
?
+eastman    15.06.2017 @00:42:49
stanowcze czemu nie
_______
bentleyem do betlejem.
~nikaaa    15.06.2017 @00:45:25
ok, zaczynam:

kraków

_______
?
+eastman    15.06.2017 @00:47:01
dawna stolica polaków
_______
bentleyem do betlejem.
~nikaaa    15.06.2017 @00:48:50
mógłby być też stolicą końca digarta
_______
?
+eastman    15.06.2017 @00:51:10
to kto stawia?
_______
bentleyem do betlejem.
~nikaaa    15.06.2017 @00:54:09
mam siódemkę bimberku, poszaleje, postawie!
_______
?
*Grzeczny    15.06.2017 @01:05:15
dobry bimberek nie jest zły...
~titos2k    15.06.2017 @01:28:30
ZAPISUJCIE EMOTY BO PRZEPADNO XD
_______
http://rysownik.com - PORTFOLIO // http://rysownik.com/blog/ - BLOG
^wilku    15.06.2017 @01:57:59
No to w takim razie ja poproszę ostatnie 14 lat życia z powrotem.
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
~Victorys    15.06.2017 @02:43:53
można by na tym zbić przecia niezłą kasę jak na deviantart-cie jado
~sebastiantalar    15.06.2017 @05:41:25
1. Czyżby Adblock pogrzebał kolejny serwis?

2. Powiedzmy sobie szczerze... Pamiętam digarta 10 lat temu... i dzisiaj. Kiedyś to było zupełnie inne miejsce. Tętniło życiem. A teraz to taka daleka prowincja internetu... To była kwestia czasu.

3. Na nas się nie robi kasy... Kasę robi się na serwisach plotkarskich, gdzie jest 2000 komentarzy pod każdym artykułem w stylu "Puściła bąka na żywo, czy to koniec kariery". A inteligentni ludzie nie chcą sobie śmiecić w głowie takimi bzdurami. Więc instalują Adblocka... Niestety, ale takie serwisy, jak digart mogą się utrzymać tylko na zasadzie "pro publico bono". Komercjalizacja na potrzeby spauperyzowanego rynku = powolna śmierć.
~u40    15.06.2017 @09:48:42
a mnie jest szkoda ......lata
i tych moderatorów co oni biedni teraz usuną?
od kogo dostaną tak miłe pozdrowienia?
kiedy wreszcie docenią moją pracę?
szkoda mi i siebie i tych setek godzin tu przesiedzianych
szkoda...

_______
sztuka to wiara, a wiara to sztuka, ale jedno bez drugiego nic nie znaczy i do niczego nie prowadzi
~grafsol    15.06.2017 @10:47:46
przeczytałam wszystkie posty, i oprócz żalu, że szkoda portalu nikt nic ciekawego nie napisał, moja propozycja dla tych, którzy mają jakąś wiedzę co do kasy jaką trzeba wyłożyć, żeby przejąć portal z jego zasobami, to może poszukać sponsora,
osobą która posiada fundację wspierającą artystów jest Grażyna Kulczyk fundacja to Art Stations Foundation, może zamiast biadolić, warto napisać do fundacji przedstawić problem, może warto uratować Digart
no moderatorzy macie szanse wykazać się inicjatywą, są ludzie którzy mają kasę i może pomogą ale muszą znać temat i problem i muszą widzieć, że w ogóle jest tu ktos zainteresowany tym aby ten portal pozostał
nie wiadomo czy uda się kogos znaleźć kto wyłoży kasę ale może warto spróbować
_______
portfolio: http://www.grafsol.pl
+ormo    15.06.2017 @11:31:36
zapraszam do fenola
*symbolicinteraction    15.06.2017 @12:07:56
Pozostaje tylko Facebook, na którym zasięgi są w zasadzie płatne (a i tak ograniczone, jak się porówna zasięgi osiągane kiedyś przed epoką algorytmów na digarcie i podobnych portalach) portal jest kompletnie nieprzygotowany do prezentacji prac, a do tego szaleje moderacja i cenzura, która wywali ci pejdża na 4 tysiące lajków, bo na pracy jest kawałek nagości (albo tylko dlatego, bo jest dużo zgłoszeń jakiegoś posta, albo mod miał zły dzien, albo algorytm wziął zdjęcie bułki za gołą dupę). Aha no i musisz być z imienia i nazwiska, bo jak cię ktoś podpierdzieli do moderacji to też wylatujesz.

Facebook jeszcze nie byłby taki zły jako komunikator błyskawiczny z opcją gównoburz o polityce (bo do tego głównie służy), ale dlaczego WSZYSCY się tam przenoszą, zostawiając tony wartościowego contentu, przystosowane specjalistyczne portale, blogi, galerie, fora - to jest dla mnie niepojęte.

Oddajcie mi Internet sprzed 10lat
*michalkoziol    15.06.2017 @12:09:09
Przynejmniej zdążyłem dostać dede, top kek
_______
Dbam o Wasze zdrowie psychiczne.
http://asset-6.soup.io/asset/7476/1854_60e3.gif
*yss    15.06.2017 @13:13:48
symbolic: przenoszą się, bo tacy jak ty (czy raczej ogólnie tacy jak my) uważają że "pozostaje tylko Facebook". Ja się stamtąd wyniosłam właśnie przez gównoburze
_______
...aż się oczy jeżą...
~sensol    15.06.2017 @13:39:10
Kazejin nie pier... jak nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, to przeczytaj post sebastianatalar.
*rob15    15.06.2017 @13:43:31
Facebook haha żałosna wielka kupa
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy

"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake

^wilku    15.06.2017 @13:56:57
A jak się ludzie na mnie dziwnie patrzą jak mówię że nie mam Fecesbooka... myślą że się przed CIA ukrywam czy coś.
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
^jacek79    15.06.2017 @14:25:56
Jestem już tu parę lat......nigdy nie lubiłem Facebook a.......i innego typu portali....digart zatrzymał się w czasie.....dużo takich opinii i pretensji.....że nie idzie do przodu....itp......mnie osobiście podoba sie taki skansen .....i wg mnie warto coś zrobić......ale jeszcze trzeba znać szczegóły co ..za ile itp.....rozwiązań jest wiele.....pytanie czy użytkownicy chcą coś zrobić....bo na razie to nie widzę konkretów.... Tylko to że do końca roku i koniec.....
*rob15    15.06.2017 @14:31:23
Jarku prosimy o konkrety!
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy

"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake

@JarK    15.06.2017 @15:53:26
*rob15: tak jak kilka wątków powyżej napisałem: "Do końca roku będzie wiadomo co z Digartem. Są dwie opcje: wyłączenie lub odsprzedanie portalu."
Tylko tyle wiadomo.

ostatnio edytowane: 2017-06-15 15:57:50
*Grzeczny    15.06.2017 @16:12:27

Na FB jest też całkiem sporo kultury, tyle, że tylko do newsów i zostawiania linków prowadzących do ciekawszych stron... / serwisów i itp. I ma większy zasięg, właśnie przez to, że ludzie tam siedzą nie tylko dla kultury, jeśli chodzi o zyski / kontakty / udział w wydarzeniach art, to osobiście zyskałem przez FB 3x tyle, co tu.

Ale w ogóle nie ma co porównywać FB i Digarta, to droga do nikąd, bo ani galeria nie będzie nigdy stroną społecznościową tego rodzaju, ani na abarot...

... większy problem stanowią pinterest, instagram, behance... ale nimi też sie nie staniemy, nie ma szans.

Trzeba by coś swojego wymyślić, zachować część tego co jest, ale usprawnić, uaktualnić, naprawić..., sponsorów mieć nie by trwać, ale by np., w bitwach były konkret nagrody..., na wykopie narzekali na TWA od dłuższego czasu już nie funkcjonujące, na oceny, których praktycznie nie ma..., ale to one, słupeczki, TWA i oceny, powodowały ruch, zamieszanie, konflikty, kontrataki, pozytywy i negatywy, ściągały trolli i masę normalnych userów... działo się.

Potem zaczęli wprowadzać zmiany, a jak zmiany nie wyszły ( im ), to chcą zamknąć...

Co do sponsorów, to cena za portal jest ustawiona na poziomie zaporowym, nie sądzę, by się ktoś taki znalazł... ja nie znam nikogo, a nawet gdyby, to już za późno bo osoba zaangażowała się w inne kwestie, a ludzie bogaci, którzy sami się dorobili, łatwo kasy nie wydają, a jeśli pomagają, to bo chcą, albo bo mają z tego coś... konkretnego, a choćby zysk...
ostatnio edytowane: 2017-06-15 16:13:00
_______
http://pawgalmal.blogspot.com - moje malarstwo
http://pawtadgal.blogspot.com/ - teksty o sztuce
http://ptgalinski.blogspot.com/ - opowiadania
Poprzednia strona 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt