Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Koniec DIGARTA!
Digart - ogólnie  | 15.06.2017 @16:24:35

Poprzednia strona 1 ... 4 5 6 7 8 ... 21 Następna strona
*karpik94    15.06.2017 @16:24:35
ja się mocno nie orientuje ale wydaje mi się, że facebook nie będzie odpowiednią alternatywą. Tutaj są ludzie którzy się znają na rzeczy, mało tego, coś napiszą, mogą wytknąć błędy, pochwalą. Na facebooku jest masa pustych lajków. Fakt czasami coś wpadnie, jakieś zlecenie. Ale nie oszukujmy się, u początkujących jak nie jesteś gimbusem z lustrzanką to wielu lajków nie będzie. Lajk = zasięg (chyba, jeśli się mylę to poprawcie). Chyba że jesteś na prawdę dobry w tym co robisz.
Ten portal jest miejscem gdzie można się nauczyć wiele. Trzeba oczywiście chcieć się nauczyć.
Dzięki Digartowi mogę dzisiaj praktykować fotografię bo tutaj się jej nauczyłem. Oczywiście praktyka, ćwiczenia, pomyłki miały w tym też duży wpływ.
ostatnio edytowane: 2017-06-15 16:25:48
_______
lubię białe ramki
http://www.karpik94.wordpress.com
+eastman    15.06.2017 @16:49:39
instagram jest dużo lepszym miejscem do prezentacji sztuki wizualnej niż fejsbók który jest komunikatorem z kilkoma dodatkowymi funkcjami.
_______
bentleyem do betlejem.
~gregoryfotografik    15.06.2017 @16:50:10
Szook
_______
lumpy z aparatami to my !@*+^~#
~gregoryfotografik    15.06.2017 @16:54:57
Portal ma mega potencjał napewno ktoś coś $$... i będzie hulać bo reszte portali to grona wzajemnej adoracji , tu jest naprawde duzo rewelacyjnych prac
_______
lumpy z aparatami to my !@*+^~#
*rob15    15.06.2017 @17:26:46
Gregor,też tak uważam,że portal ma ogromny nie wykorzystany
potencjał,dlatego nie podoba mi się ta cena wykupu.To wygląda tak jakby celowo ktoś chciał go zamknąć,bo skoro członkowie załogi nie biorą za prowadzenie go żadnych profitów a koszty utrzymania
nie są wielkie,za pojawiające się reklamy jakieś drobne są,to ja się
do jasnej cholery pytam dlaczego!!
_______
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy

"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake

^Halidar    15.06.2017 @17:51:07
To ile za tego digarta? Jeżeli cena nie będzie za wysoka to sam go wykupie...

...i zamknę w cholerę.
_______
Shameless promotion: http://www.Halidar.com
*symbolicinteraction    15.06.2017 @18:01:51
Ja wywaliłem moje dwa pierwsze pejdże na fejsie, bo to jest jakaś farsa, wrzucam zdjęcia i nikt ich nie widzi, chyba, że zapłacę - na portalach typu flickr czy nawet (mimo znacznie mniejszej skali) mam ogromne zasięgi zupełnie za darmo, a tam to idź pan w cholerę.

No i wrzucanie prac aktowych na fejsa to temat na osobną rozmowę, a takie robi wiele osób, nie tylko fotografów.

Tu jest siła takich portali jak digart, bo one to wszystko oferują głównie to, że służą do tego, do czego fejsbuk nie służy.
~Yolca    15.06.2017 @18:02:55
Czy to jakiś żart???
*rob15    15.06.2017 @18:23:17
nie to nie żart
_______

"W ziar­nku pias­ku uj­rzeć świat cały. Całe niebo - w kwiat­ku koniczyny. Nies­kończo­ność zmieścić w dłoni małej. Wie­czność poz­nać w ciągu godziny" - William Blake

~Cyr4x    15.06.2017 @19:00:27
No właśnie, a gdzie się przenieść? Jakieś zagraniczne tego typu portale, głównie pod foto? Deviant odpada, a facebookowy profil Imię Nazwisko Photography to wiocha.
+radvisual    15.06.2017 @19:07:43
facebook to żydowsko lewackie gówno, na którym panuje totalna cenzura i tęczowy totalitaryzm z pod znaku BBQLGBTXYZ i innej chorej chołoty. Na moje jedyny portal trzymający poziom w tematyce DigArta to obecnie ArtStation.
*symbolicinteraction    15.06.2017 @19:15:55
Flickr jest świetny, zwłaszcza dla fotografów.
*rob15    15.06.2017 @19:25:42
Wolała bym żeby stał się cud
_______

*yss    15.06.2017 @21:04:54
radvisual, chcesz o tym porozmawiać czy wręcz przeciwnie?
A propos, mój drogi Prawdziwy Polaku, słowo "hołota" pisze się przez h, szanuj swój język ojczysty zanim zaczniesz rzucać kamieniami w Żydów czy dowolną inną nację, dziękuję w imieniu wszystkich.
_______
...aż się oczy jeżą...
*rob15    15.06.2017 @21:19:07
Radvisual musisz zachować poprawność polityczną
Na fejbucku jest po prostu pięknie
_______

~MtD    15.06.2017 @21:24:18
podbijam pytanie Halidara, wiela szekli za digarta? Jesli kwota nie przekrzacza 10 tys zł moge wylozyc 50%, serio. No chyba, ze mowimy o setkach tys i druga sprawa, czy wogole jest to kwestia pieniedzy?
*rob15    15.06.2017 @21:32:10
Raczej 100tys,musisz wyłożyć 50
_______

*symbolicinteraction    15.06.2017 @21:44:08
A jakby się tak wszyscy userzy złożyli po dyszce, to ile byśmy uzbierali xD?
~MtD    15.06.2017 @21:48:47
no to faktycznie nie docenilem nas wszystkich. I zadnej gwarancji, ze uiszczenie haraczu oddali widmo upadku na zawsze.
~sensol    15.06.2017 @22:23:50
radvisual-ty wieśniaku! stuknij się w makówkę łapserdaku!
^ensuna    15.06.2017 @22:25:35
eee, na serio z tym Digartem, że koniec niby?
_______
"Obiecać aspirynę, a dać ból głowy"...
@JarK    15.06.2017 @22:37:54
@~MtD - z tego co wiem w grę wchodzi sześciocyfrowa suma za portal...
~MtD    15.06.2017 @22:57:57
to raczej duzo za duzo jak na artystyczne kieszenie. Jesli rzecz kreci sie wokol pieniadza, to sprawa jest przegrana. Niemniej jednak moge cos sypnac jesli powstanie oglna inicjatywa ratowania okretu przy realnej szansie na finalizacje takiej zbiorki. Fajnie byloby poznac troche szczegolow odnosnie tego jak to faktycznie wyglada od strony cyfr i faktografii historycznej tego miejsca, na wykopie (ktory nomen omen nie widzi przeszkod, zeby digart mial dalej nie istniec) jakis decydent poruszyl co nieco ten temat. Digartem zainteresowalem sie tak na dobra sprawe teraz, nie wiem kto tu jest in charge of sth.
*buttman    15.06.2017 @22:58:58
ciekawi mnie czy będzie wyprzedaż majątku. Chętnie kupiłbym sobie pare zakładek i ten bordowy pasek powiadomień.
ostatnio edytowane: 2017-06-15 23:00:07
_______
Im jestem starszy, tym byłem kiedyś lepszy...
^sleepwalker    15.06.2017 @23:09:44
Mówi się że jak coś raz trafi do internetu to już tam będzie i będzie ...a tu trzeba kasę wyłożyć żeby miliony prac mogły w necie istnieć...Obecnie to jest jedyne miejsce, gdzie wrzucam swoje prace, facebook jakoś mnie nie grzeje (ale też nie ziębi). Szkoda.
_______
A tak chciałem zareklamować nową artystkę
PsotnicA http://psotnica.digart.pl/
Poprzednia strona 1 ... 4 5 6 7 8 ... 21 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt